Įkraunama...
Įkraunama...

Baklažanai

Na kaip auga baklažanai? Black beauty pradėjo leisti tikruosius lapelius po truputį, tikri lėtapėdžiai. Ir Violetta lunga galvas jau iškišo thumbup.gif
Atsakyti
Pas mane tik vienas kol kas nosi kisa, kitu dar nematyti blush2.gif blush2.gif Pernai sejau veliau ir derliaus sulaukiau mirksiukas.gif
Atsakyti
mano meėnesiadieninkai biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Dailus bigsmile.gif

Jie tikrai ilgai dygsta.. viena indeli jau buvau prakrapsciusi ir padejusi i kruva tvarkyti... Siandien ziuriu-kyso daigelis blink.gif Apie 3-4 sav. praejo nuo sejos rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 29 vasario 2012 - 19:59
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 02 29, 19:20)
mano meėnesiadieninkai  biggrin.gif

GRAZUOLIAI 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
buvau pasėjus baklažanų. Du išdygo, ir psio. Laukiau laukiau, praradau viltį, pasisėjau dar. O tie choleros pirmi sėtieji puolė dygt doh.gif
Atsakyti
Nu rimtai, kaip ilgai dygo...Man Violetta per 5 dienas išlindo.
Atsakyti
tai manieji ir anksčiau ilgai dygdavo. Kažkaip per anksti kantrybę praradau, dabar prisiauginsiu kaip pusprotė doh.gif Nors eik sėklų krapštyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2012 02 29, 19:59)
Dailus bigsmile.gif

Jie tikrai ilgai dygsta.. viena indeli jau buvau prakrapsciusi ir padejusi i kruva tvarkyti... Siandien ziuriu-kyso daigelis blink.gif Apie 3-4 sav. praejo nuo sejos rolleyes.gif

4u.gif
na man kažkaip greitai išdygo g.gif

QUOTE(kuzdaite @ 2012 02 29, 20:07)
GRAZUOLIAI 4u.gif  4u.gif

4u.gif

QUOTE(saintlina @ 2012 02 29, 20:37)
buvau pasėjus baklažanų. Du išdygo, ir psio. Laukiau laukiau, praradau viltį, pasisėjau dar. O tie choleros pirmi sėtieji puolė dygt  doh.gif

hihihi.gif

QUOTE(klevo sula @ 2012 02 29, 21:28)
Nu rimtai, kaip ilgai dygo...Man Violetta per 5 dienas išlindo.

čia maniškiai Black beauty atrodo taip vadinasi ax.gif tai irgi greičiausiai kokias 5d užtruko g.gif
Atsakyti
Labas,kaip matau jau visos daigeliu laukiat,o as tik rytoj zadu seklytes i zeme sukist,kazi nebusiu pavelavusi? g.gif Ir baklazanai tik i siltnami? lauke turbut sansu nera sulaukt? smile.gif As ju niekad nesodinus,pirmi metai kaip sodininkyste uzsiimsiu,tai visur pirmoke biggrin.gif
Atsakyti
tai nieko, naujokams sekasi mirksiukas.gif
O baklazanai - tik siltnamyje. Lauke nieko nebus.
O kokius baklazanus sesi?
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 03 02, 13:45)
tai nieko, naujokams sekasi  mirksiukas.gif
O baklazanai - tik siltnamyje. Lauke nieko nebus.
O kokius baklazanus sesi?

Neturiu dar jokiu seklu,siandien vaziuosiu pirkt,nezinau ka pasiulys.O gal man galit patart kokios rusys geriausios? blush2.gif
Atsakyti