Įkraunama...
Įkraunama...

Baklažanai

Aš irgi turiu 8 Black beauty papiepusius daigeliu, ir 4 grazius. Tie papiepę tai tubūt dėl to, kad jie kai tik išdygo truputi per vėsiai pastovėjo. Skaičiau, kad per daug atšaldžius daigelius gali augimo procesas sustoti negrįžtamai...Tai dabar popinu, kad šviesos daugiau gautų. Dar pasisėjau Violetta Lunga baklažanų prieš 2 dienas.
Atsakyti
QUOTE(klevo sula @ 2012 02 26, 11:57)
Aš irgi turiu 8 Black beauty papiepusius daigeliu, ir 4 grazius. Tie papiepę tai tubūt dėl to, kad jie kai tik išdygo truputi per vėsiai pastovėjo. Skaičiau, kad per daug atšaldžius daigelius gali augimo procesas sustoti negrįžtamai...Tai dabar popinu, kad šviesos daugiau gautų. Dar pasisėjau Violetta Lunga baklažanų prieš 2 dienas.

unsure.gif vaje , jie tokie lepūs pasirodo...tikrai visai neperneša atšąlimo...mano du nupeipo...tai įdomu , gal ir kiti pašąlo...nu vienžo, labai gero iš jų nesitikiu kažkaip... cool.gif
Atsakyti
o maniškiai kaip ir kiti daigeliai kambaryje ant palangės,ir ryte nubudus pradarau langą blush2.gif dar tfu tfu visi auga blush2.gif
Atsakyti
Na as tai bijociau langa varstyti blink.gif As ir taip bijau, kad ant palanges augaliukams salta nebutu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 02 26, 17:52)
Na as tai bijociau langa varstyti blink.gif As ir taip bijau, kad ant palanges augaliukams salta nebutu mirksiukas.gif

pas mane matyt jau užsigrūdino lotuliukas.gif arba kaip kris visi vienu metu unsure.gif tfu tfu tfu
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 02 26, 14:47)
o maniškiai kaip ir kiti daigeliai kambaryje ant palangės,ir ryte nubudus pradarau langą  blush2.gif  dar tfu tfu visi auga  blush2.gif

tai maniškis vienas tai seniai nupeipo , per didžiuosius šalčius...o kitas kažkoks išdygęs buvo kreivas , tai irgi paskui nupeipo...kiti dabar 8 neblogai dar...bet sakau , jei per tuos šalčius paščlo , gal vėliau atsilieps rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 02 26, 19:00)
tai maniškis vienas tai seniai nupeipo , per didžiuosius šalčius...o kitas kažkoks išdygęs buvo kreivas , tai irgi paskui nupeipo...kiti dabar 8 neblogai dar...bet sakau , jei per tuos šalčius paščlo , gal vėliau atsilieps rolleyes.gif

na žiūrėsim,po poros dienų bus mėnuo kaip pasėti padarysiu foto sesiją biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 02 26, 20:12)
na žiūrėsim,po poros dienų bus mėnuo kaip pasėti padarysiu foto sesiją  biggrin.gif

ax.gif oj , įdomu bus pamatyt...aš tik gaila neužsirašiau, kada pirmus pasėjau...tai tie pirmieji dar tik su pirmais dviem tikrais lapeliais...lėtai auga sakyčiau , tikrai ne greičiau nei paprikutės rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 02 26, 19:15)
ax.gif oj , įdomu bus pamatyt...aš tik gaila neužsirašiau, kada pirmus pasėjau...tai tie pirmieji dar tik su pirmais dviem tikrais lapeliais...lėtai auga sakyčiau , tikrai ne greičiau nei paprikutės rolleyes.gif

maniškiai dar nevisi net po antrą lapelį turi ax.gif bet neatrodo nupiepę g.gif
o paprikos man iš vis 20d sėtos dar gyvybės nerodo schmoll.gif
Atsakyti
Tris didesnius daigelius į kurdinau pintos biggrin.gif didumo indeliuose ax.gif
Atsakyti
atlikau inventorizaciją baklažanų, tai turiu 14 daigelių ax.gif aš truputuką vėliau sėjau, kaikas jau buvo pasisėję. bet leidžia tikruosius lapelius ir kolkas visai pakenčiamai atrodo biggrin.gif aš juos pirmą kartą bandau augint, tai su paprikom sakyčiau apyligiai varo. lėtai augantis augaliukas........ aš irgi fotkinsiu tada, galėsim apipletkint savo augalus pas ką geresni lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2012 02 26, 20:59)
atlikau inventorizaciją baklažanų, tai turiu 14 daigelių  ax.gif  aš truputuką vėliau sėjau, kaikas jau buvo pasisėję. bet leidžia tikruosius lapelius ir kolkas visai pakenčiamai atrodo  biggrin.gif  aš juos pirmą kartą bandau augint, tai su paprikom sakyčiau apyligiai varo. lėtai augantis augaliukas........ aš irgi fotkinsiu tada, galėsim apipletkint savo augalus pas ką geresni  lotuliukas.gif

Mano skanesni ax.gif amarai gardžiuojasi doh.gif Bet dygimas labai netolygus,yra didelių,yra mažesnių,yra tiku lendančių blink.gif
Atsakyti