Įkraunama...
Įkraunama...

Baklažanai

QUOTE(diuni @ 2012 02 24, 08:02)
rolleyes.gif vaje...niekam neaugo...tai kažin kaip man seksis...pirmi bus metai rolleyes.gif


Niekam iš mano kaimynų neaugo, nes nebuvo noro jais tinkamai pasirūpint tikriausiai. Pvz. mano anyta laisto visą šiltnamį šaltu vandeniu iš šulinio, tai ir baklažanus taip pat, kai juos augino. O jiems, kiek skaičiau, šaltas vanduo priešas ax.gif Na ir nieko nepavyko. O pernai, pamačiusi, kad man puikiai užaugo ir derėjo, irgi kelis mano daigus pasisodino ir jau laistydavo atskirai, šiltu vandenuku - užaugo thumbup.gif

Pirmus metus visi kaimynai atkalbinėjo, kad be reikalo vargsiu su jais, dabar jau klausia kaip auginti ir prašo daigų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo migluzez: 24 vasario 2012 - 12:45
man pernai ir nepavyko
siemet is5isdygo3''black beauty''
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 02 24, 08:02)
rolleyes.gif vaje...niekam neaugo...tai kažin kaip man seksis...pirmi bus metai rolleyes.gif


kodel niekam? Pas mane puikiai augo.
O tau seksis gerai, pamatysi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 02 24, 14:16)
kodel niekam? Pas mane puikiai augo.
O tau seksis gerai, pamatysi  smile.gif

Tai kelis vaisius daigas išaugina g.gif Pas Tave...
Atsakyti
Rosa Bianca išaugina apie 6. Jų vaisiai tikrai nemaži. Listadia di Gandia turėjo jų daugiau. Nebepamenu kiek, nes užpernai auginau, bet turbūt apie 10. Bet patys vaisiai smulkesni.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 02 24, 16:34)
Rosa Bianca išaugina apie 6. Jų vaisiai tikrai nemaži. Listadia di Gandia turėjo jų daugiau. Nebepamenu kiek, nes užpernai auginau, bet turbūt apie 10. Bet patys vaisiai smulkesni.

Kai auginau,buvau daigelius gavus. Vaisiai tamsus buvo,veisles nežinau .deret pradejo velai,Kad pikiavimo bijo-kaip ir nepastebejau g.gif iš gal devyniu diegu nuskyniau 10-20 vaisiu,nepamenu gerai. auginau su agurkais,šilumos ir dregmes salygomis,bet kaip ir netinkama kaiminystė. blush2.gif šiemet taisysim klaidas,tik gailiuosi ,nepababdžius kitu veisliu.Reiktų tada pasižiūret trumpesnes vegetacijos g.gif kurie butu g.gif
Atsakyti
su agurkais jiems kaip ir netiktų augt. Va su pomidorais - gerai.
Atsakyti
Pas mane tai augo sus agurkais, pomidorais ir dar melionais, pernai pirmi metai, kai auginau, tai likau patenkinta. Labai ju nelepinau, labai nesistengiau, bet rezultatu patenkinta. Kadangi man jie labiau patinka nei pomidorai, tai siemet beveik visa siltnami jiems ir skirsiu 4u.gif na dar paparikoms paliksiu vietos ir tik keliems pomidorams.
Siandiem dar pasejau baklazanu, beleika sulaukti, kada sudygs smile.gif Oi skanu jie man lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 02 25, 18:24)
Pas mane tai augo sus agurkais, pomidorais ir dar melionais, pernai pirmi metai, kai auginau, tai likau patenkinta. Labai ju nelepinau, labai nesistengiau, bet rezultatu patenkinta. Kadangi man jie labiau patinka nei pomidorai, tai siemet beveik visa siltnami jiems ir skirsiu 4u.gif  na dar paparikoms paliksiu vietos ir tik keliems pomidorams.
Siandiem dar pasejau baklazanu, beleika sulaukti, kada sudygs smile.gif Oi skanu jie man  lotuliukas.gif

ax.gif o kokias veisles auginat. Aš tik vienus black beauty turiu 8 daigus... blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 25 vasario 2012 - 17:44
Gal kam bus įdomu apie baklažanų auginimą (rusų kalba)
http://uaseed.com/teplica/699.htm
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 02 25, 18:44)
ax.gif o kokias veisles auginat. Aš tik vienus black beauty turiu 8 daigus... blush2.gif  ax.gif

Tuos pacius ir as drinks_cheers.gif
Atsakyti
4u.gif Tai jūs Ir Saintlina mane paguodėt 4u.gif smile.gif
Atsakyti