Įkraunama...
Įkraunama...

Baklažanai

QUOTE(irid @ 2012 02 24, 00:24)
Na su baklažanais man sunkiai sekasi sutarti,

... o jei ne tai daugiau jokių baklažanų  schmoll.gif

Aš jau antri metai kaip atsisakiau baklažanų auginimo irnesakyk.gif visiškai man su jais nesisekė - tai nesudygo, tai krūmai neaugo, tai neužderėjo.. nusibodo..
Atsakyti
Mane tai visi labai atkalbinėjo, kad neauginčiau - kas buvo bandęs, niekam nepavyko normaliai užaugint. Bet noras buvo didesnis biggrin.gif

Jiems tereikia geras salygas sudaryti - laistyti tik šiltu vandeniu, būtinai geras vėdinimas. Užauga visai normaliai.. Neįsivaizduoju be baklažanų vasaros grilio rolleyes.gif Dėl to nusiteikusi juos šiek tiek daugiau nei kitus daigus palepinti..

Tiesa, šiemet kažkaip pračiau dygsta - auginsiu tuos pačius Black Beauty, Matrosik (iš Sėklėlės - šiemet deja dar nesudygo nei vienas, bet dar tikiuosi), bandysiu šiemet dar Striped Tonga ir Ronde de Valence.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo migluzez: 24 vasario 2012 - 07:58
Pernai man nepavyko, bet šiemet vėl bandau auginti ax.gif
Atsakyti
rolleyes.gif vaje...niekam neaugo...tai kažin kaip man seksis...pirmi bus metai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 02 24, 08:02)
rolleyes.gif vaje...niekam neaugo...tai kažin kaip man seksis...pirmi bus metai rolleyes.gif

man irgi pirmi,tai gal pavyks kaip naujokėms bigsmile.gif

man irgi tik vienas neišdygo ir visų pasėtų ax.gif
Atsakyti
man tai uzpernai ir dar pries tai labai gerai sekesi. ir gerai dygo, ir daug derliaus. o va pernai ta Black Beauty nieko nederejo schmoll.gif
Gaila nepamenu kokios derlinguju veisles buvo
Atsakyti
Aš irgi pirmi metai užsibrėžus užsiauginti baklažanų. Dar vakar nusipirkau Violetta Lunga Lytagroj Franchi firmos. Bet jei jie tokie lepūs...nu bandysiu o paskui papasakosiu kaip sekėsi mirksiukas.gif Vargšės paprikos turės pasispausti...O kažin lauke augtų baklažanai, ne šiltnamyje?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klevo sula: 24 vasario 2012 - 10:50
QUOTE(klevo sula @ 2012 02 24, 11:46)
Aš irgi pirmi metai užsibrėžus užsiauginti baklažanų. Dar vakar nusipirkau Violetta Lunga Lytagroj Franchi firmos. Bet jei jie tokie lepūs...nu bandysiu o paskui papasakosiu kaip sekėsi mirksiukas.gif Vargšės paprikos turės pasispausti...O kažin lauke augtų baklažanai, ne šiltnamyje?

g.gif žinot , aš neturėsiu šiltnamyje vietos turbūt...galvoju lauke juos apdengti...
Atsakyti
QUOTE(klevo sula @ 2012 02 24, 10:46)
O kažin lauke augtų baklažanai, ne šiltnamyje?


aš bandžiau kelis lauke pasodint, kurie šiltnamy netilpo - neaugo.
Atsakyti
Aš pirmą kartą pasisejau baklažanų -pirkau Sekluvos Bonica - 10 sėklų sėjau visos ir sudygo. Šiandien reiks pikuoti. O gal kas esate auginę šios veislės baklažanus? Kokie būrtų atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(klevo sula @ 2012 02 24, 11:46)
O kažin lauke augtų baklažanai, ne šiltnamyje?

Neaugtu arba skurstu salta jiems butu, pernai auginau, siltnamyje buvo pragariskai karsta ir dregna, net pomoidorai del to nyko, o vat balkaznai augo sau patenkinti lotuliukas.gif
Atsakyti
Sudygo dar vieni - Tolstyj barin, tai gal galėsiu palyginti su tais čekiškais ir tuo vienu Black Beauty jei išliks.
Tam rusų forume dar išskaičiau, kad baklažanus reikia genėti iki pirmo išsišakojimo ir patį pirmą žiedą nuskinti, o vėliau viršūnę nugnybti. Rusės augina baklažanus atvirame grunte, bet daro priedangas.
Atsakyti