Įkraunama...
Įkraunama...

Baklažanai

Nu aš įkišau truputį giliau. Bet tokie papiepę atrodo, kitame indelyje visai gražūs, jų nepersodinsiu. Gal dar papildomai pasisėsiu, jei anie neprigytų...
Atsakyti
QUOTE(Solveiga84 @ 2012 02 23, 11:26)
4u.gif
o pikiuojan baklažanus ar galima juos giliau į žemę įleisti? truputy patysęs toks mano...  blush2.gif

galima aš taip ir padariau ir nieko atrodo gyvena,nes leidžia lapelius wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 02 23, 13:21)
galima aš taip ir padariau ir nieko atrodo gyvena,nes leidžia lapelius  wub.gif

reiks ir man tada taip daryt, ačiū 4u.gif buvau pasėjus tik du, išdygo vienas, jei dar ir tas nešgyvens po persodinimo, liks gražus apvalus nulis biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
Mano baklažanus jau amarai ėda schmoll.gif gaila,kad nuo pat ankstyvo pavasario tenka sukti galvą,kaip gelbėti,o ne džiaugtis.Žaliu sutverimų nedaug,o baltų`` trupinių`` nuo apnykusio daigelio nubiro nemažai blink.gif Tai parupo-kas pirmiausia atsiranda,o kas veliau?Suformuluotį mintį man,kaip į Everesrą įkopti beveik blush2.gif verysad.gif
Atsakyti
As tik vakar pasejau blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 02 15, 19:16)
g.gif o visumoj , iki kada jau reiktų pasėt baklažanus...na , kad derliaus , aišku , paskui sulaukti...mano dar vienas kažkoks kreivas išdygo...tai dar vieną tada pasėčiau jei nevėlu bus g.gif


aš vienais metais tik balandį sėjau, nes sėklos labai ilgai keliavo. Tai uzaugo ir baklazanu priaugino. Tik vienos rūšies nespėjo pakankamai subręst vaisiai, nes sėklytės iš jų sekančiais metais nesudygo..
Šiaip manyčiau, kad iki vasario pabaigos jau tikrai reiktų juos pasisėt.
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 02 23, 14:05)
Mano baklažanus jau amarai ėda schmoll.gif gaila,kad nuo pat ankstyvo pavasario tenka sukti galvą,kaip gelbėti,o ne džiaugtis.Žaliu sutverimų nedaug,o baltų`` trupinių`` nuo apnykusio daigelio nubiro nemažai blink.gif  Tai parupo-kas pirmiausia atsiranda,o kas veliau?Suformuluotį mintį man,kaip į Everesrą įkopti beveik blush2.gif  verysad.gif

blink.gif jetau,o tai kad abuvo sėti,kad jau ir suvalgyt spėjo unsure.gif

kaip nenoriu jokių vabaliukų schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 02 23, 15:05)
Mano baklažanus jau amarai ėda

Jei balti, tai gal miltuotieji skydamariai apipuolė? Nuplauk lapelius vandeniu ir purkštelk kuo nors, pradžiai kad ir koka kola..
Atsakyti
o kokias veisles auginat? pernai turejau Balck Beauty, bet is tu Agro seklu, tai nors daigai buvo grazus, paciu baklazanu vos keli...
Atsakyti
tai neypatingas pasirinkimas ppas mus tų baklažanų..
Aš auginu Rosa Bianca, man labai patinka. Tik nenori dygt šiemet, choleros g.gif
Atsakyti
Na su baklažanais man sunkiai sekasi sutarti, pernai auginau tai niekaip nemezgė , nors ir šiltnamio kraštas atkeltas buvo ir mėšliuko įdėta, ir marmaliukais palaistyta, ir patręšta galiausiai trašomis. Auginau Black Beauty. Šiemet vėl sėjau jau du kartus, tai Black Beauty šiaip ne taip vienas išdygo. Dar sėjau čekiškus ankstyvus, tai tie jau normaliai sudygo nors ir vėliau pasėti. Kadangi taip nesiseka, tai truputėlį paskaitinėjau rusų forumuose, ten labai populiari daržovė, tai va išskaičiau, kad labai priklauso nuo veislės ir Black Beauty yra viena iš prastesnių, nes sunkiai mezga ir yra vėlyva, reikia auginti ankstyvų veislių baklažanus. Žiūrėsim kaip šiemet gausis, gal tie čekiški ankstyvi norės derėti, o jei ne tai daugiau jokių baklažanų schmoll.gif
Atsakyti
4u.gif ax.gif iš tiesų tai pritariu Saintlinai , aš irgi nemačiau , kad būtų daug tų baklažanų...apie dygimą - man šitie juodieji grožiai sudygo visi minus vienas...tiesa , vienas kažko nuvyto per šalčius , o vienas yra kreivas , bet auga...tai galima sakyti daigumas buvo šimtaprocentinis minus vienas biggrin.gif
Atsakyti