Įkraunama...
Įkraunama...

Baklažanai

QUOTE(sambuka** @ 2012 02 12, 10:47)
Galvoju rytoj paseti baklazanus.Ar tinkama bus diena?Ka raso jusu sejos kalendoriai?

Manasis tai tik rusius tvarkyt ir naikint pelesius siulo. Bet su tais kalendoriais kaip ir su horoskopais, tas nepatinka ka raso, ieskais kito,su geresne prognoze mirksiukas.gif
Atsakyti
ar jus visos taip rimtai ziurit i tuos kalendorius? blink.gif
Atsakyti
Kartais žiūriu, kartais nežiūriu tų kalendorių. Svarbiausia, kad nebūtų jaunas, nes per jauną sodinamos gėlės. Bet šiaip, turbūt nuo įsitikinimo priklauso smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 02 12, 11:32)
ar jus visos taip rimtai ziurit i tuos kalendorius?  blink.gif

As tai kaip ir i horoskopa biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 02 12, 12:32)
ar jus visos taip rimtai ziurit i tuos kalendorius?  blink.gif


nu aš niekad nežuūrėjau, nei gėles sodinant, nei sėklytes sėjant. O visi gėris mano kambarinėm gėlytėm o ir daigai užauga neblogi mirksiukas.gif šiias metais gal sakau pasiduosiu madai ir žiūrėeiu pagal kalendorių ax.gif
Atsakyti
mano black beauty jau po viena tikraji lapeli leidzia 3 daigeliai, siandien dar senukuose geltonu nusipirkau baklazanu sakau gal pasiset doh.gif bigsmile.gif (vyras is namu isvarys, per visus tuos daigus ir apkrautas palanges ir vonios grindis biggrin.gif)
nors ir nedaug tu daigu, ale su ciliais, paprikom, baklazanais, tai visumoj kokiu 40 stiklinyciu biggrin.gif visur po truputi blush2.gif o dar ne visos paprikos pasetos ir pomidorai eiles laukia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(p.s. @ 2012 02 12, 18:25)
mano black beauty jau po viena tikraji lapeli leidzia 3 daigeliai, siandien dar senukuose geltonu nusipirkau baklazanu sakau gal pasiset  doh.gif  bigsmile.gif (vyras is namu isvarys, per visus tuos daigus ir apkrautas palanges ir vonios grindis biggrin.gif)
nors ir nedaug tu daigu, ale su ciliais, paprikom, baklazanais, tai visumoj kokiu 40 stiklinyciu biggrin.gif visur po truputi  blush2.gif  o dar ne visos paprikos pasetos ir pomidorai eiles laukia biggrin.gif

ax.gif tai nedaug visko tikrai išeina atskirai imant...aš baklažanus vis dar dasėjinėju...vienas iš keturių nupeipo , iš vėliau dviejų pasėtų išdygo vienas , tai dar du šiandien pasėjau...nu gal dar ryt pasėsiu kokius du...mažum dar koks nupeips...o čiliakus kajenus jau šiandien persodinau...ir dar turiu virš 10 sudygusių kitų čiliukų...ir parikos jau pradeda lįsti , bus jų apie 50 ...planavau 49 , bet pasėjau kai kurias su atsarga ir jau matau , kad kalasi kai kurie visi...tai net nežinau -kiek bus tų stiklinaičių doh.gif a , dar vienas rozmarinas išdygo...jau trečius metus iš to paties pokelio sėju , tai , matyt , ant galo vien šiukšlės ten gal buvo likusios... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 12 vasario 2012 - 18:58
kaip jūsų baklažanai gyvena ax.gif

aš pasėjau 12 g.gif su atsarga,kad sunkiai dygs,bet 7auga gražiai,1 tikrai neišlys,nes net nesimato,o 4 tokie papiepę,pabalę tai jei tie 7 gražiai paaugs manau užteks hihihi.gif
Atsakyti
ax.gif mano gi vis dasėjami buvo...tai ant pirmų -jau rodosi tikrieji lapeliai...o paskiausieji dar neišdygę biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 02 15, 16:26)
ax.gif mano gi vis dasėjami buvo...tai ant pirmų -jau rodosi tikrieji lapeliai...o paskiausieji dar neišdygę biggrin.gif

anr maniškių jau irgi bando rodytis lapeliukai wub.gif
Atsakyti
g.gif o visumoj , iki kada jau reiktų pasėt baklažanus...na , kad derliaus , aišku , paskui sulaukti...mano dar vienas kažkoks kreivas išdygo...tai dar vieną tada pasėčiau jei nevėlu bus g.gif
Atsakyti
4u.gif
o pikiuojan baklažanus ar galima juos giliau į žemę įleisti? truputy patysęs toks mano... blush2.gif
Atsakyti