Įkraunama...
Įkraunama...

Baklažanai

QUOTE(*MONAMI* @ 2012 02 06, 21:28)
mano dar tik vienas iš 8 stojas,bet ir kiti matosi išlįs  bigsmile.gif

thumbup.gif manau , kad kai jau išlys ,. tai ir susilygins su maniškiais...o gal net ir pralenks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 02 06, 20:25)
4u.gif kaip auga jūsų daigiukai... ax.gif mano dar tikrų lapelių nematyt ax.gif


mano dar jokių nematyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 02 06, 20:25)
4u.gif kaip auga jūsų daigiukai... ax.gif mano dar tikrų lapelių nematyt ax.gif


Mano 5 is 10 Black Beauty ant palanges, su skilcialapiais... bet labai staigiai istiso doh.gif Nezinau ar kas gero bus unsure.gif Kiti dar nekisa nosyciu.. .bet dali tik ana savaite, o dali-savaitgali susejau smile.gif Baklazanu labai noriu essen.gif
Atsakyti
aš irgi jų labai noriu,bet net nesu ragavusi lotuliukas.gif jei ką į troškinius sudėsiu,kad tik būtų kas užauga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 02 06, 20:46)
aš irgi jų labai noriu,bet net nesu ragavusi  lotuliukas.gif jei ką į troškinius sudėsiu,kad tik būtų kas užauga  ax.gif

Niekada? blink.gif O is parduotuves?
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2012 02 06, 22:16)
Niekada? blink.gif O is parduotuves?

schmoll.gif blush2.gif net cukinijos nevalgius blush2.gif
ai ne kažkada kai buvau vaikas svečiuose pyragą su cukiniją kepė,bet nelabai pamenu tai matyt neįspūdingai atrodė,o cukinijas lyg į mišrainę žiemai mama yra dėjusi su visokiom daržovėm ,o šiaip tai pati savo šeimai nenaudojau niekada blush2.gif
Atsakyti
aš cukinijų irgi nelabai naudoju, pas mus jos nelabai kam skanios. Nebent pačios pirmosios dar sueina. Baklažanai kur kas skaniau thumbup.gif
Atsakyti
Mums cukinijos labai patinka, net pyragą kepu.
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2012 02 07, 08:57)
Mums cukinijos labai patinka, net pyragą kepu.

thumbup.gif ir aš pernai kepiau kiekvieną savaitę kai cukinijos prasidėjo - tokį pyragą , lenkiška duona vadinau thumbup.gif ir šiaip man jų visada trūkumas tų cukinijų rolleyes.gif
Atsakyti
man iš šešiolikos indelių, nes sėjau iš kart į atskirus 9*9 cm indelius, išdygo 14. Pora matyt prasmego lotuliukas.gif kolkas labai netysta ant šviesios palangės lepinas dienos saulutėj. Gal kaip nors thumbup.gif
Atsakyti
na ragausim ir žiūrėsim kaip bus,man iš 8 - 1 jau iškišęs ųsą ,bet ir kiti matau bus thumbup.gif

o dėl receptų siūliau kažkurioj temoj,kad Floros skyrelio lankytojai turėtų savo temą,nes matau pilnos receptų thumbup.gif bet lyg nieks neatsiliepė ax.gif o taip būtų patogu visi išbandyti vienoj vietoj ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *MONAMI*: 07 vasario 2012 - 08:21
Galvoju rytoj paseti baklazanus.Ar tinkama bus diena?Ka raso jusu sejos kalendoriai?
Atsakyti