Įkraunama...
Įkraunama...

Baklažanai

QUOTE(saintlina @ 2012 02 01, 22:08)
o tu mažiau šokinėk apie juos ir pamatysi, kaip viskas gerai bus  mirksiukas.gif


Tai neturiu laiko dabar visai doh.gif Siandien zadejau dar suseti...taip ir liko pakiukuose supakuoti unsure.gif
Atsakyti
nieko, spėsi. Sėti geriausia tada, kai nereik skubėti, gali spakainiai išsidėlioti, apžiūrėti, apuostyti, paglostyti ir pakylėtos nuotaikos žemėn sukišti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 02 01, 22:27)
nieko, spėsi. Sėti geriausia tada, kai nereik skubėti, gali spakainiai išsidėlioti, apžiūrėti, apuostyti, paglostyti ir pakylėtos nuotaikos žemėn sukišti  smile.gif

lotuliukas.gif Gal kai i pensija iseisiu taip ir bus.
Atsakyti
Merginos, o jums tie baklazanai gausiai uzauga? g.gif

du metus bandziau - abu kartai baigdavosi tuo kad lapu tai siaip ne taip buvo, net irr ziedus kokius 3 maciau... bet va tuo ir baigesi unsure.gif

pasiskaiciau apie baklazanu ikra - ui kaip uzsimaniau... bet jei tik toki rezultata sugebu uzsiauginti tai kazin ar pavyks siemet kazkas geresnio g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Casual: 01 vasario 2012 - 22:51
Uzpernai buvo neblogas derlius-nuo krumo apie 5-6 turejau -pakako ax.gif O pernai tik 3 baklazaniukus pomidoro dydzio teko paragauti... visai neaugo, bet ir prieziuros pakankamos nebuvo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2012 02 01, 23:54)
Uzpernai buvo neblogas derlius-nuo krumo apie 5-6 turejau -

bigsmile.gif oho ....
turejo atskira plota shiltnamyje ar tarp pomidoru buvo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2012 02 01, 23:54)
Uzpernai buvo neblogas derlius-nuo krumo apie 5-6 turejau -pakako ax.gif  O pernai tik 3 baklazaniukus pomidoro dydzio teko paragauti... visai neaugo, bet ir prieziuros pakankamos nebuvo rolleyes.gif

ax.gif o iš ko susideda ta priežiūra , kad gausus būtų derlius blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(klevo sula @ 2012 02 01, 13:56)
Aš irgi bandysiu šiais metais auginti baklažanus. Vyras sako, kad ikra skani būna iš baklažanų.
ikra

Mmmm, kaip skaniai atrodo essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2012 02 01, 22:51)
Merginos, o jums tie baklazanai gausiai uzauga?  g.gif


man pernai is 5 krumeliu 3 baklazanai uzderejo, negausiai, bet vis sis tas smile.gif tik tiek kad nelabai ir tuos tris kas valge, tai 2 maziukei i koses sunaudojau, viena i troskinuka smile.gif ir gerai buvo, vis ne dykai augo blush2.gif bet kad nei as ju tresiau nei ka, palaistydavau ir tiek, va patresus gal kas but buve geriau.... blush2.gif
siemet vel pasisejau 4 black beauty tai vienas jau iskiso nosi smile.gif perkrausciau ant palanges siandien smile.gif dvieju maciau irgi lenda siuleliai is seklyciu tai sudygs ir tie gal smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2012 02 01, 22:56)
bigsmile.gif oho ....
turejo atskira plota shiltnamyje ar tarp pomidoru buvo?  ax.gif

Pas mane tuneliukas toks, tai viduryje juos buvau susodinusi..is vieno sono pomidorai augo, o is kitos paprikos. O pernai su ciliais kartu buvau pasodinusi smile.gif Matyt, nepatiko ciliu kaimynyste lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(diuni @ 2012 02 02, 07:30)
ax.gif o iš ko susideda ta priežiūra , kad gausus būtų derlius blush2.gif


Kad nieko ypatingo nedariau... Laisciau, buvo atviri, kartais apskabydavau soninius uglius, nes ju ziauriai daug doh.gif
Atsakyti
4u.gif kaip auga jūsų daigiukai... ax.gif mano dar tikrų lapelių nematyt ax.gif
Atsakyti
mano dar tik vienas iš 8 stojas,bet ir kiti matosi išlįs bigsmile.gif
Atsakyti