Įkraunama...
Įkraunama...

Baklažanai

na ne plantacija, bet praeitais metais tėvas statė papildomą šiltnamį augintiniams mano su mamka lotuliukas.gif viskas grįžtama prie seno..... savi konservuoti dalykėliai, savų vištukių kiaušiniai ir tt.
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2012 01 28, 19:25)
pirmi metai aš tuos baklažanus sėjaus. Tikiuosi jie nelepesni nei pomidorai ar paprikos. Dar mama sumąstė kad jai 20 daigų reik  doh.gif


aš pernai auginau 12 ir man buvo per daug. Užteko ir konservavimui, ir valgymui. Ant vieno augalo 4-6 vaisiai buvo.
Atsakyti
ž.s.pirkau seklu pakutį.tai tokių gražiai margų tų baklažanu buvo rolleyes.gif Pabijojau,kad iš groižo bus mažiau derlio g.gif Bet užima vietos tai kaip pomidoras blink.gif 4-6 vaisiai-nelabai įdomu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 01 28, 21:54)
aš pernai auginau 12 ir man buvo per daug. Užteko ir konservavimui, ir valgymui. Ant vieno augalo 4-6 vaisiai buvo.


na pas mus dvi šeimynos - du šiltnamiai. Tai bus gerai jei ir gerai derlių duos. Kažką mąstysim ką iš jų galima padaryt gero žiemos atsargom. Ši žiema parodė - kad savos atsargos labai sparčiai tirpsta...... ypač kas nesaldu - agurkai, pomidorai ir pn. o va uogienės pas mus stovi. Mano bendradarbė labai skaniai baklažanus paruošia su varške viduj ir česnakiuku. Super šaltas užkandis. vakuot aš tikrai nebandžius šito reikalo, bet bandysiu jei iš vis bus dar ką ax.gif nes dar net sėklos nesudygę.
Atsakyti
Aš pernai auginau baklažanus, Black beauty. Liepos gale, kai pradėjo žydėti, lapai nuėjo dėmėmis, o žiedai nukrito, poto ir koloradai užpuolė. Manau jiems buvo per karšta, o ir sodinau labai pavėluotai. Šiemet vėl bandysiu, tik ankščiau, nesinori man pasiduoti. Gal patartumėt kokią kitą veislę, lengviau užauginamą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Miss_Mint @ 2012 01 29, 18:23)
Gal patartumėt kokią kitą veislę, lengviau užauginamą?  g.gif


kad ner sunku auginti ir sita.. as triju pavadinimu auginau, visi panasiai auga. Be to, pas mus ner didelis baklazanu pasirinkimas. Is pas mus parduodamu Black Beauty turbut geriausias variantas.

Papildyta:
QUOTE(Avijacija @ 2012 01 29, 17:50)
na pas mus dvi šeimynos - du šiltnamiai. Tai bus gerai jei ir gerai derlių duos. Kažką mąstysim ką iš jų galima padaryt gero žiemos atsargom.


tai ir pas mus tas pats..
Jei ka gero atrasit baklazanu konservavime, prasysiu pasidalinti ax.gif As pernai dariau tokia sakar-makar, tai pirmakart visai gerai gavosi. Iki tol visi receptai su baklazanais kazkokie nenusiseke buvo.
Atsakyti
aš saviškius tik šiandien pasisėjau,lauksiu ar kas išdygs ax.gif
Atsakyti
nugi ryte sakau pravėdinsiu sėkliukus, atkelsiu plėvelę. Nes jau kažkuriais metais pasimokiau kad jei to nepadarai - gali pelėsis įsiveist. na ir ką..... žiūriu kažkas styro jau blink.gif nugi baklažanai 2 sudygę jau. Bet praėjo dar tik savaitė...... gal net nepilna. Kotais aš tikėjaus kad jie ilgiau dygsta. čia bac - staigmena lotuliukas.gif tai dabar reiks stebėt ir tik kiš galvą kuris laukan tai tyst į šviesą tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2012 02 01, 10:36)
nugi ryte sakau pravėdinsiu sėkliukus, atkelsiu plėvelę. Nes jau kažkuriais metais pasimokiau kad jei to nepadarai - gali pelėsis įsiveist. na ir ką..... žiūriu kažkas styro jau  blink.gif  nugi baklažanai 2 sudygę jau. Bet praėjo dar tik savaitė...... gal net nepilna. Kotais aš tikėjaus kad jie ilgiau dygsta.  čia bac - staigmena  lotuliukas.gif  tai dabar reiks stebėt ir tik kiš galvą kuris laukan tai tyst į šviesą  tongue.gif

Ir man sudygo, vakar ant lango pastačiau, kad siūlais nepavirstų. Iš džiaugsmo dar 3 pasėjau smile.gif
Atsakyti
4u.gif mano visi keturi išdygę...
bet dabar galvoju , kažkas rašė , kad buvo po vieną bklažaną ant augalo...tai galvoju , kas čia man bus iš tų keturių lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 02 01, 10:45)
4u.gif mano visi keturi išdygę...
bet dabar galvoju , kažkas rašė , kad buvo po vieną bklažaną ant augalo...tai galvoju , kas čia man bus iš tų keturių lotuliukas.gif

Man po tris buvo ant augalų, kurie prie šiltnamio durų, o kurie giliau - žydėjo, bujojo ir špyga - per karšta jiems ten buvo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarema @ 2012 02 01, 11:49)
Man po tris buvo ant augalų, kurie prie šiltnamio durų, o kurie giliau - žydėjo, bujojo ir špyga - per karšta jiems ten buvo  blink.gif

4u.gif aišku...aš galvoju juos sodinti lysvėje ir padaryt priedangą...
Atsakyti