Įkraunama...
Įkraunama...

Baklažanai

QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2010 04 29, 17:27)
aš turiu geltonų baklažanų, keisčiau kad ir į vieną paprikutę wink.gif (dempinguoju  lotuliukas.gif )


Galėsiu visas tris,nes turiu atliekamų smile.gif
Papildyta:
QUOTE(pukiuki @ 2010 04 29, 17:13)
Sveikutės, baklažanų mylėtojos  biggrin.gif  ir aš jungiuosi į Jūsų gretas  4u.gif mėginsiu pirmą kartą.

Turiu atliekamą vieną ar du sodinukus, Rozarka. Visai neblogai auga. Bent jau man taip atrodo  ax.gif  bigsmile.gif  Mes Verkiuose gyvenam. Tik galvoju, gal dar paauginsiu porą savaitėlių, tada susikeisim? Nes oras nei šioks, nei toks. Į šiltnamį manau juos sodinti reikėtų gegužės vidury kažkur. Ką manai?  bigsmile.gif


Labai dėkui,man labai gerai, nes aš Balsiuose,tai visai netoli smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rozarka @ 2010 04 29, 18:52)
Labai dėkui,man labai gerai, nes aš Balsiuose,tai visai netoli smile.gif


Liuks, tai parašykite į AŽ, kai jau norėsite pasiimti savo naujus augintinius drinks_cheers.gif

Atsakyti
ei, mergičkos, ar reikia kaip nors genėt baklažanus? Pirmus metus auginu, neturiu supratimo blush2.gif Bujoja jie, skėtriotis bando. Jau žiedus sukrovę.
Atsakyti
QUOTE(Juračiuks @ 2010 04 27, 15:41)
doh.gif Aš ir pernai auginau , bet vaisių buvo mažai, gal kokie 6 iš 4 krūmų.Tai padariau išvadą, kad jiems nepatinka nei pomidorų, nei agurkų draugija, nes teta juos augina atkirame nedideliame sukaltame šiltnamiukyje tai derlius pas ją  , nu net pavydas ( aišku) baltas ima. Tai ji tvirtina, kad taip juos reikia auginti, o ne kitaip  lotuliukas.gif

derlius - net pavydas.. o ką daro iš baklažanų? rolleyes.gif
Atsakyti
Aš pernai auginau, tai derlius po 2-3 nuo stiebo. Šįmet vėl auginu, tik šį met bandau pažastis kabyti. Bet pradžioje sukrovė žiedus ir juos numetė, ir pernai buvo taip, tik vėliau pradėjo auginti vaisius, tai man įdomu, kodėl tuos žiedus numeta pradžioje nesubrandina. g.gif
Atsakyti
o mano baklazanai neauga sad.gif stovi sustire, nei i ugi nei i ploti, lapai pagelte vis nukrenta, ziedu daug bet irgi krenta tusti.. jokio bujojimo.. kokie ant palanges buvo pries 2 men tokie dabar schmoll.gif gal per salta ir per sunki zeme pasmane sad.gif
Atsakyti
Iš baklažanų darau suktinukus su įv. įdarais, kepu ant grotelių išteptus medumi ar su prieskoniais, na man tai žiauriai skanu, bet tik man vienai. Nei vienam maniškiui jie nepatinka , todėl ir neauga man jie turbūt. Stovi šiemet nei šiokie, nei tokie. O dar šeimyna pro šalį praeinant vis "fui" pasako, matyt jiems nepatinka lotuliukas.gif . Tai va, vyras sako kam augint - nueini ir nusiperki vieną sau ir valgyk, va taip biggrin.gif .Ką darysi mirksiukas.gif
Atsakyti
pirmą kart šiais metais auginu na ir pas mane jie neauga... stovi vietoje, netgi žiedų nekrauna... auginu šiltnamyje...
Atsakyti
As tai juos diena silta istempiu i balkona, vakarais parnesu ant palanges, na taip ir vargstu. Auga, jau ziedeliai sukrauti. Bet kodel violetinii tokie, o rase, kad bus vaisiai geltoni g.gif
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2010 06 18, 00:02)
pirmą kart šiais metais auginu na ir pas mane jie neauga... stovi vietoje, netgi žiedų nekrauna... auginu šiltnamyje...

Aš juos irgi pirmi metai auginu ax.gif tai iš 3 daigeliu tik dar vienas žiedelį krauna ax.gif m,anau kad dar anksti jiems šalta g.gif
Atsakyti
Sveikos.Tai gal kas papasakos kaip ten tuos baklažanų vaikus skabyti, gal kaip pomidorų panašiai? Aš šiemet sodinau į pomidorų šiltnamį, šalia paprikos, bet palikau kokio 1,5m tarpą nuo pomidorų daigų.
Atsakyti
Kol kas nieko neskabiau dar. g.gif
Atsakyti