Įkraunama...
Įkraunama...

Baklažanai

na pasėjau savo baklažanus - pirmą kartą auginsiu tokius augalus lotuliukas.gif jau išsigandau kad per anksti pasėjau pagal pakelio už\rašą, bet kad žiūriu čia skaitinėju - ne aš viena ankstyva mirksiukas.gif turiu balkoniuką - ugtels keliaus ten. tikiuosi sudygs..... O dar kaip durnė kažkokios žemės nusipirkau.... biohumusas vadinas. Su kažkokiais sliekiukais kaip kapsulikėse. Porą jau net išsiritusių mačiau tokių mažučių gražučių. Pradžioj panika apėmė - ką aš čia nusipirkau. Paskui pardėjau mąstyt kad čia ir turi taip būt...... doh.gif na dėl iso pikto net sėklų pasilikau, kai sužinosiu ką apie tą žemę - jei ką pesėsiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2012 01 25, 19:10)
na pasėjau savo baklažanus - pirmą kartą auginsiu tokius augalus  lotuliukas.gif  jau išsigandau kad per anksti pasėjau pagal pakelio už\rašą, bet kad žiūriu čia skaitinėju - ne aš viena ankstyva  mirksiukas.gif  turiu balkoniuką - ugtels keliaus ten. tikiuosi sudygs..... O dar kaip durnė kažkokios žemės nusipirkau.... biohumusas vadinas. Su kažkokiais sliekiukais kaip kapsulikėse. Porą jau net išsiritusių mačiau tokių mažučių gražučių. Pradžioj panika apėmė - ką aš čia nusipirkau. Paskui pardėjau mąstyt kad čia ir turi taip būt......  doh.gif   na dėl iso pikto net sėklų pasilikau, kai sužinosiu ką apie tą žemę - jei ką pesėsiu  doh.gif

g.gif gryną biohumusą reik maišyt su kitokiom žemėm...labai jau bus riebus vienas... g.gif
arba daryti iš jo mikstūrą augalų tręšimui...
Naudojimo rekomendacijos: įterpiama arba barstoma lokaliai. Biohumusą išberkite ir įterpkite į dirvą prieš sodindami arba vegetacijos pradžioje, vėliau naudokite vegetacijos laikotarpiu (aktyvaus augimo metu; prieš žydėjimą; po žydėjimo; formuojantis derliui). Jei dažnai laistote arba lietinguoju periodu biohumusą naudokite dažniau.

Naudojimo kiekiai: kai sėjamos sėklos ir pikuojami daigai - 300 ml/1 l neutralaus pH durpių arba 200 ml/1 l durpių substrato; kai persodinami daigai - 200 ml/1 daigui arba 400 ml/1 l grunto arba 700 ml/m2; lauko daržovėms (gerinant dirvožemį) - 1 l/m2; bulvėms - 200 ml/1 augalui (sodinimo duobutei); šiltnamio daržovėms - 300 ml/1 daigui arba 500 ml/1 l grunto, arba 1 l/m2; papildomai gerinant augalų dirvožemį - 300-500 ml/1 augalui arba 1 l/ m2 arba 1 l/10 l vandens; dirvožemio „arbatėlei" gaminti - 1 l/10 l šilto vandens ir 50 g cukraus. Paruoštą mikstūrą intensyviai maišant laikyti 2-3 paras, paskui ja laistyti daržoves.

Dirvožemio gerinimo medžiagų produktų grupė: kompostuotos biologinės medžiagos (1.4 indeksas).

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 25 sausio 2012 - 18:46
Sveiki, gal kas gali pasakyti kodel nebuvo baklazanu derliaus, siemet net nezinau as Seti? Pasejau anksti daigai buvo grazus, siltnamyje prigijo gerai. zydejo, bet vaisiu nebuvo.Kodel? Gal kaimynyste nepatiko, buvo kitu darzoviu? g.gif Padekite, gal kam taip buvo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilka11 @ 2012 01 25, 20:21)
Sveiki, gal kas gali pasakyti kodel nebuvo baklazanu derliaus, siemet net nezinau as Seti? Pasejau anksti daigai buvo grazus, siltnamyje prigijo gerai. zydejo, bet vaisiu nebuvo.Kodel? Gal kaimynyste nepatiko, buvo kitu darzoviu? g.gif Padekite, gal kam taip buvo? g.gif


matyt, per karšta buvo šiltnamyje, užtat ir nemezgė mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

pernai pirmakart auginau baklazanus Black beauty, sudygo visi kiek pasejau, augo gerai, tiesa is 5 baklazanu tik 3 uzaugino po 1 vaisiu rolleyes.gif kadangi nesu ypatinga baklazanu gerbeja ir sodinau daugiau is idomumo augs/neaugs ax.gif tai man visai smagu buvo ir vaisiai skanus, suejo i troskinuka ir dukrai i koseles smile.gif siemet irgi zadu kokius du pasisodint, daugiau tai nematau reikalo, deres tai deres, ne tai ne smile.gif maziau vietos uzims du nei 5 biggrin.gif
sodinau siltnamyje prie iejimo, tai matyt normaliai jiems buvo smile.gif nes jau buvau prisiskaicius, kad neuzmezga vaisiu jei jiems buna per karsta 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės. Šiemet sugalvojau auginti baklažanus. O kur jūs perkat tas rosa bianca sėklas? Jie tokie gražučiai smile.gif
Atsakyti
Tai niekas nepasakys kur galima nusipirkti tų sėklų rosa bianca? O gal kas turi atliekamu nors pora seklyčių?
Atsakyti
QUOTE(klevo sula @ 2012 01 27, 09:49)
Tai niekas nepasakys kur galima nusipirkti tų sėklų rosa bianca? O gal kas turi atliekamu nors pora seklyčių?


as tik black beauty sodinau, o tas rosa bianca merginos gal is uzsienio siuntesi g.gif nes neuzmaciau seklu parduotuvese, bet gal prastai ziurejau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(p.s. @ 2012 01 27, 10:15)
as tik black beauty sodinau, o tas rosa bianca merginos gal is uzsienio siuntesi  g.gif  nes neuzmaciau seklu parduotuvese, bet gal prastai ziurejau  blush2.gif


taip, siunčiausi. Pas mus jomis bent iki šiol neprekiavo.
Atsakyti
Sveikos, O aš pernai mačiau jūsų aptariamus baklažanus MAXIMOJE. Norėjau pirkti, bet nusprendžiau palaukti pavasario... sad.gif O dabar neberandu
Atsakyti
pirmi metai aš tuos baklažanus sėjaus. Tikiuosi jie nelepesni nei pomidorai ar paprikos. Dar mama sumąstė kad jai 20 daigų reik doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2012 01 28, 19:25)
pirmi metai aš tuos baklažanus sėjaus. Tikiuosi jie nelepesni nei pomidorai ar paprikos. Dar mama sumąstė kad jai 20 daigų reik  doh.gif

oho smile.gif visa plantacija blink.gif as 4 seklytes ikisau siandien i zeme, jei sudygs tai sukisiu i siltnamy kur nors ant kampo prie duru rolleyes.gif
del lepumo tai nzn, siaip nei jie man sirguo kuom nei ka, vaisiu ne milijonas buvo, bet pernai auginau pirma karta ir daugiau is smalsumo ar isvis kas isdygs lotuliukas.gif tai visumoj rezultatu buvau patenkinta smile.gif
Atsakyti