Įkraunama...
Įkraunama...

Baklažanai

Tikiu, kad iš to baklažano niego superinio, bet spalva patiko. Kokį daigą įsodinsiu. Kitų vaisiai didesni. Plėveliniame šiltnamyje reikia vėdinimo. Kai vidaus temp pasiekia +30C žiedai sterilizuojasi ir krenta. Pas mus padaryta iš abiejų pusių atidaromos durys ir vasarą jos visada atidarytos būna. Profilaktikai nupurkšit kokiom žolių su muilu maišytu ir nepuls tie koloradai. Ir pas mane tas pats, bet jie neatbaidė nuo eksperimentų..
Iš to dumplainio daug nesitikėkit. Auginus. Jaučiu, kad skonis baisesnis, nei tų baklažanųsmile.gif Na va kokia paguoda:)..
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2012 01 15, 15:22)
Tikiu, kad iš to baklažano niego superinio, bet spalva patiko. Kokį daigą įsodinsiu. Kitų vaisiai didesni. Plėveliniame šiltnamyje reikia vėdinimo. Kai vidaus temp pasiekia +30C žiedai sterilizuojasi ir krenta. Pas mus padaryta iš abiejų pusių atidaromos durys ir vasarą jos visada atidarytos būna. Profilaktikai nupurkšit kokiom žolių su muilu maišytu ir nepuls tie koloradai. Ir pas mane tas pats, bet jie neatbaidė nuo eksperimentų..
Iš to dumplainio daug nesitikėkit. Auginus. Jaučiu, kad skonis baisesnis, nei tų baklažanųsmile.gif Na va kokia paguoda:)..

biggrin.gif Prajuokinot su tuo skoniu. thumbup.gif Aciu uz perspejima,daug daigu tada dumplainiu nesodinsiu,tik kelis paragavimui kad netektu nusivilt. smile.gif O jums sekmes baklazanu auginime. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Magic_girl @ 2012 01 15, 15:09)
Pas mane siltnamis plevelinis o baklazanams atrodo per karsta jame buvo nes mete ziedus o galiausiai susirgo nuo per dideles dregmes kai labai daug lijo ir kolorado vabalai uzpoule. doh.gif  Tikra nesekme man su jais buvo tik gailejausi kad vietoj ju galejau dar kelis pomidoru daigus pasodint. doh.gif  Golden eggs lauke augo tai tik jie kelis baklazaniukus uzmezge,bet skonis manes nesuzavejo


pas mane irgi plėvelinis. Kėlėm plėvelę galuose per karščius ir puikiai derėjo.
O šiaip kiek atsiliepimų buvo apie Golden eggs, tai nelabai merginos sužavėtos buvo..
Mano manymu, kur kas geriau Black Beauty.
Aš pati auginsiu šiemet tik Rosa Bianca, man jie labiausiai patiko, tai kol kas nieko naujo neieškosiu.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 01 15, 21:00)
O šiaip kiek atsiliepimų buvo apie Golden eggs, tai nelabai merginos sužavėtos buvo..
Mano manymu, kur kas geriau Black Beauty.


Pas mane neprinoko Golden eggs ne per kur, gal 2 kokie ir pagelsvejo kiek, o visus kitus isroviau ir ismeciau, gaila vietos buvo siltnamy. Black beauty, nors ir iprasti, vieni is populiariausiu, bet jie man isbandyti ir tinkami.
Atsakyti
Saintlina, kiek baklažanų daigų pernai auginai? Mąstau, kiek čia jų sėti... blush2.gif
Atsakyti
Šiandien dvi veislės baklažanų išdygę..iš trijų.
Atsakyti
QUOTE(siamese20 @ 2012 01 22, 18:25)
Saintlina, kiek baklažanų daigų pernai auginai? Mąstau, kiek čia jų sėti...  blush2.gif


12. Bet gal ir mažiau užtektų.. Man užteko ne tik valgymui, bet ir konservavimui. Tik, man rodos, Black Beauty kiek mažiau dera nei maniškiai Rosa bianca.
Atsakyti
Saintlina, turejau seklas nuo pernai, Rosa Bianca, kur tu davusi buvai, kol kas nedygsta g.gif Pasejau dar 8 seklytes Black Beauty..Nors siandien labai nepalanki diena sejai ax.gif
Ai, Saintlina, o kokio dydzio pas tave Rosa Bianca baklazanai? Itariu, kad pernai viena vaisiu teko paragauti, bet jie nera dideli, mazesni, nei pvz. Black Beauty g.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2012 01 22, 19:24)

Ai, Saintlina, o kokio dydzio pas tave Rosa Bianca baklazanai? Itariu, kad pernai viena vaisiu teko paragauti, bet jie nera dideli, mazesni, nei pvz. Black Beauty g.gif


truputį mažesni, bet nedaug. Bet išvaizda tikrai skiriasi, turėjai atskirt nuo Black beauty g.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 01 22, 19:32)
truputį mažesni, bet nedaug. Bet išvaizda tikrai skiriasi, turėjai atskirt nuo Black beauty  g.gif

Ne, kad ne Black Beauty tai tikrai... bet tu dar kitu buvai davusi.. Vaisius nedidukas ir lyg dryzeliais margintas.
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2012 01 22, 19:36)
Ne, kad ne Black Beauty tai tikrai... bet tu dar kitu buvai davusi.. Vaisius nedidukas ir lyg dryzeliais margintas.


tada Listada di Gandia, jei dryžuotas smile.gif Pas mane nei vienas nesudygo pernai. Reiks pabandyt šiemet pasėt, jei pas tave sudygo nors viena.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 01 22, 19:41)
tada Listada di Gandia, jei dryžuotas  smile.gif  Pas mane nei vienas nesudygo pernai. Reiks pabandyt šiemet pasėt, jei pas tave sudygo nors viena.


Ne, paziurejau visagaly google-i rosa bianca labiau panasus.. paziuresiu ar siemet kas isdygs smile.gif
Atsakyti