Įkraunama...
Įkraunama...

Baklažanai

4u.gif gerai , kad apie prakalbot...aš gi irgi turiu sėklų ir buvau jau juos pamiršus doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 10 sausio 2012 - 10:33
4u.gif tai sėklos jau ištrauktos...sėjam ax.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 01 13, 08:39)
4u.gif tai sėklos jau ištrauktos...sėjam ax.gif  smile.gif

Sėjam. Regila šiandien sėja baklažanus ir čiliukus, darau tą patį.
Atsakyti
ax.gif o ilgai jie dygsta...kaip pipirai ar greičiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 01 13, 11:38)
ax.gif o ilgai jie dygsta...kaip pipirai ar greičiau ax.gif

Manau, kad dygsta jie panašiai. Nežinau, nuo ko tai priklauso, bet mano pabandymui pasėtos paprikos šiemet sudygo per 2 dienas, o kartais laukdavau daigelių porą savaičių. Visuomet vazonėlį apdengiu polietileniniu maišeliu ir pasatau šalia / ant radiatoriaus. Dar reikia laiku ir nuimti tą maišelį blink.gif
Atsakyti
Man pasaitaikydavo, kad visada ilgai dygsta, ilgai auga. Pernai sausį sėjau ir patiko. Anksčiau vasarį, tai dar ilgai tekdavo laukt vaisių.
Atsakyti
3 skirtingų vaisių formų ir spalvų baklažanai vakar pasėti. Lauksiu daigų..
Atsakyti
sveikos,
gal kuri norit pabandyt baklazanus "Golden Eggs"? Siemet apsiriboju kol kas isbandytaisiais black beauty.
Atsakyti
Kaip tik vakar ir juos pasėjau..Jų nebuvau niekad auginusi.
Atsakyti
Sveikos mergaites! 4u.gif Jei kam reikia galiu padovanot golden eggs ir kelias likusias Black beauty baklazanu seklas. Pernai auginau baklazanus ir nepavyko man dorai derliaus sulaukt,tik kelis golden eggs baklazaniukus paragavau. Nusprendziau siemet neaugint o seklu ismest nenoriu. Jei kam reikia rasykit i az. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sėkit dabar, turėtumėt tikrai derliaus sulaukti. Kai vėlai pasėji, tai taip ir būna, kad derliaus nesulauki. Nepraraskit vilties..nebent norisi kitokias sėklas išbandyt..bet atsisakyti neverta.
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2012 01 15, 14:55)
Sėkit dabar, turėtumėt tikrai derliaus sulaukti. Kai vėlai pasėji, tai taip ir būna, kad derliaus nesulauki. Nepraraskit vilties..nebent norisi kitokias sėklas išbandyt..bet atsisakyti neverta.

Aciu uz padrasinima. 4u.gif Pas mane siltnamis plevelinis o baklazanams atrodo per karsta jame buvo nes mete ziedus o galiausiai susirgo nuo per dideles dregmes kai labai daug lijo ir kolorado vabalai uzpoule. doh.gif Tikra nesekme man su jais buvo tik gailejausi kad vietoj ju galejau dar kelis pomidoru daigus pasodint. doh.gif Golden eggs lauke augo tai tik jie kelis baklazaniukus uzmezge,bet skonis manes nesuzavejo tai nusprendziau siemet peruvines dumplunes vietoj baklazanu augint. ax.gif O baklazanu seklytes mielai kam padovanociau,gal pas kuria nors mergaite bus geresnes salygos juos augint. 4u.gif
Atsakyti