Įkraunama...
Įkraunama...

Baklažanai

QUOTE(Bozena83 @ 2011 07 25, 20:19)
Sveikos 4u.gif
Busiu naujoke sioj temoj, nes baklazanus teko uzsiauginti siemet pirma karta.

pas mane ir tokio dydžio,bet laukiu kol didesni bus,jie dar visai mažiukai smile.gif čia panašiai kaip ir su paprikom, pasodinau violetines ,tai net nežinau kada jos prinoksta,nes iškart violetinės būna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 07 26, 14:28)
nematau foto, bet baklazano odele turi buti blizgi.  Jei blizgumo nebelieka, toks baklazana valgyt jau nerekomenduojama.
Uzkliuvo man tas zodis 'matine'  ax.gif 

O man skaniausias troskinys su baklazanais  wub.gif  Su malta mesa, daug baklazanu, paprikos, pomidoru, truputis cesnako.. net seile varva pagalvojus  rolleyes.gif

Turetu matytis foto, as tai net 2 matau doh.gif
"matine" spalva,ta prasme,kad prarado zvilgesi.
Nuejau i siltnami, tai jis blizga, bet spalva daug blyškesnė pasidariusi, nei buvo prieš tai. Gal dar jam reikia paaugti g.gif
Ačiū už idėjas pietums, būtinai pabandysiu ką nors pasigaminti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2011 07 29, 11:09)
Turetu matytis foto, as tai net 2 matau doh.gif
"matine" spalva,ta prasme,kad prarado zvilgesi.
Nuejau i siltnami, tai jis blizga, bet spalva daug blyškesnė pasidariusi, nei buvo prieš tai. Gal dar jam reikia paaugti g.gif
Ačiū už idėjas pietums, būtinai pabandysiu ką nors pasigaminti wub.gif


mano kompas nerodė foto. Dabar prie kito kompo matau. Peraugęs jis. Nebelaukit iki tiek. Skint reik kol blizga.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 07 29, 12:53)
mano kompas nerodė foto. Dabar prie kito kompo matau.  Peraugęs jis. Nebelaukit iki tiek. Skint reik kol blizga.

Ačiū už patarimą, nuskinsiu ir žiūrėsiu koks jis viduj.Gal dar galima panaudot g.gif
Kai pirmą kartą užsiaugini tokią daržovę, tai ir nežinai nei kaip su ja elgtis nei kaip vartot (baklažanų nesu netgi pirkusį blush2.gif ).
Atsakyti
tai viskam buna pirmas kartas smile.gif
Atitaikysit su laiku ir baklazanu skynimo laika. Visai maziuku skint gaila, per dideli jau turi ir per daug seklyciu. Jas kai isimi, puses baklazano nelieka doh.gif Idealu nutaikyt nemaza, bet dar nesubrendusiom seklytem wub.gif
Mano Rosa Bianca tokie - nemazi, o perpjauti kaip suris wub.gif
Atsakyti
Sveiki, aš šiemet pirmą kartą auginu baklažanus. Išaugo dailūs, dideli krūmai, bet kai pradėjo megzti žiedus visas gerumas pasibaigė. verysad.gif Pradėjo vysti ir džiūti apatiniai lapai, o žiedai vos pražydę su visais koteliais kristi, net nesuprantu kas darosi. Auginu juos šiltnamyje, galvojau gal per karšta, bet kai nuėmiau beveik visą plėvelę niekas nepagerėjo.Gal galite patarti?
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 07 29, 13:48)
tai viskam buna pirmas kartas  smile.gif
Atitaikysit su laiku ir baklazanu skynimo laika. Visai maziuku skint gaila, per dideli jau turi ir per daug seklyciu. Jas kai isimi, puses baklazano nelieka  doh.gif  Idealu nutaikyt nemaza, bet dar nesubrendusiom seklytem  wub.gif
Mano Rosa Bianca tokie - nemazi, o perpjauti kaip suris  wub.gif

ax.gif o aš dar niekada nesu auginus baklažanų...bet kitąmet sodinsiu du pabandymui biggrin.gif ir turiu tokių klausimų pradžiai čia biggrin.gif - kokio maždaug aukščio jie auga, ir ar galima pasodinti prie pomidorų, ar kategoriškai taip daryti negalima ax.gif blush2.gif
Atsakyti
dydzio kiek aukstesni uz metra mazdaug. Ir auga pas man vienam siltnamy su pomidorais. Jiems panasios salygos tinka, taigi nesipyksta, nesikaprizija, auga ir dera ir tie, ir tie.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 08 08, 16:39)
dydzio kiek aukstesni uz metra mazdaug. Ir auga pas man vienam siltnamy su pomidorais. Jiems panasios salygos tinka, taigi nesipyksta, nesikaprizija, auga ir dera ir tie, ir tie.

4u.gif Ačiukas..alia kokie dideli...aš isivaizdavau , kad jie kaip žemaūgė paprika lotuliukas.gif o čia -metras visas lotuliukas.gif
Atsakyti
Kažin kada baklažanus sėt reiktų? Pernai bandžiau auginti, patiko, bet su sėja akivaizdžiai susivėlinau. Gal labiau patyrusios patars 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(siamese20 @ 2012 01 09, 21:37)
Kažin kada baklažanus sėt reiktų? Pernai bandžiau auginti, patiko, bet su sėja akivaizdžiai susivėlinau. Gal labiau patyrusios patars  4u.gif


Is principo si menesi reiktu ir set. Nors ir vasario pradzioj paseti spes uzaugt. As gal sausio pabaigoj sodinsiu.. na, treciam desimtadieni.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 10 sausio 2012 - 10:14
Aš jau sėsiu 13d čiliokus ir baklažanus. Rašo, kad gera diena sėjai..
Atsakyti