Įkraunama...
Įkraunama...

Baklažanai

Mano ir medžiai galingi užaugo, o žiedų nėra, tai sakė kaimynė, kad žemė gali būti per riebi arba per karšta.Tai pirmadienį padarėm skersvėjuką - matysim savaitgalį kokie bus pokyčiai. Jei nebus šiemet baklažanų - parišiu ir aš su jais mirksiukas.gif
Atsakyti
O aš vis burnojau, kad maniškiai žydi, o nemezga, tai vakar apžiūrėjau ir radau bent 4 mažus baklažaniukus rolleyes.gif
Atsakyti
Kaip smagu, o aš ir laukiu rytojaus ką rasiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai va, mergaitės, vakar radau savo baklažanus apsikrovusius žiedais, reiškia tikrai per karštą jiems buvo bigsmile.gif . Dabar tik reik tikėtis , kad ir užmegs, tikiuosi, kad iki rudens užderės nors keli.
Atsakyti
sulapnojm pirmaji baklazana.. skanuuu..
Atsakyti
Aplenkei... mano maciau tik zydeti ruosiasi blink.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2011 07 24, 14:59)
Aplenkei... mano maciau tik zydeti ruosiasi blink.gif


keista g.gif Taigi sodinom panasiai blink.gif
Pas mane beveik vieni Rosa Bianca, tik keli tradiciniai Black Beauty.
O tie Rosa Bianca derlingi kokie - siuo metu jau po penkis baklazanus ant krumo kabo bigsmile.gif Nuskyniau toki didoka, o seklyciu beveik ir nebuvo dar. Man labai patiko. Ir grazus kokie wub.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Busiu naujoke sioj temoj, nes baklazanus teko uzsiauginti siemet pirma karta.
Pasirodom ax.gif
user posted image

Tas, kur jau matines spalvos matyt jau bus sunokes g.gif Tai dabar kyla klausimas, Ka is ju skanaus galima pagaminti?
Papildyta:
Sveikos 4u.gif
Busiu naujoke sioj temoj, nes baklazanus teko uzsiauginti siemet pirma karta.
Pasirodom ax.gif
user posted image

Tas, kur jau matines spalvos matyt jau bus sunokes g.gif Tai dabar kyla klausimas, Ka is ju skanaus galima pagaminti?
Atsakyti
ax.gif man skaniausi -įdaryti kepti ar ba tiesiog kepti riekelėmis ir ataušinti valgomi su varškės mase su prieskoniais ir česnakais thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2011 07 25, 19:19)
Sveikos 4u.gif
Busiu naujoke sioj temoj, nes baklazanus teko uzsiauginti siemet pirma karta.
Tas, kur jau matines spalvos matyt jau bus sunokes g.gif Tai dabar kyla klausimas, Ka is ju skanaus galima pagaminti?


nematau foto, bet baklazano odele turi buti blizgi. Jei blizgumo nebelieka, toks baklazana valgyt jau nerekomenduojama.
Uzkliuvo man tas zodis 'matine' ax.gif

O man skaniausias troskinys su baklazanais wub.gif Su malta mesa, daug baklazanu, paprikos, pomidoru, truputis cesnako.. net seile varva pagalvojus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2011 07 25, 21:19)
Sveikos 4u.gif
Busiu naujoke sioj temoj, nes baklazanus teko uzsiauginti siemet pirma karta.
Pasirodom ax.gif
Tas, kur jau matines spalvos matyt jau bus sunokes g.gif Tai dabar kyla klausimas, Ka is ju skanaus galima pagaminti?
Papildyta:

Mes tp pirma karta pasodinom siais metais,uzsimezge keli,visai dar maziukai,o zydi lb daug.Gal per karsta jiems? g.gif nors auga prie pat siltnamio duru..
As dazniausiai is baklazanu gaminu darzoviu "ikrus": orkaiteje iskepti baklazanus(be zieveles),pomidorus,paprikas (1:1:1). Pomidoru ir papriku zievele kol karsti greitai nulupti. Viska supjaustyti gabaliukais(nelb smulkiai)+ alyvuogiu aliejus+druska->viska sumaisyti.Skanu kaip ir siltas,taip ir saltas.
Taip pat baklazanus galima kepti ir prie saslyku,ant groteliu,folyje tongue.gif Skanaus!
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 07 25, 13:43)
keista  g.gif  Taigi sodinom panasiai  blink.gif 
Pas mane beveik vieni Rosa Bianca, tik keli tradiciniai Black Beauty.
O tie Rosa Bianca derlingi kokie - siuo metu jau po penkis baklazanus ant krumo kabo  bigsmile.gif  Nuskyniau toki didoka, o seklyciu beveik ir nebuvo dar. Man labai patiko. Ir grazus kokie  wub.gif



Kaip smagu, kad jau ragaujat, kaži ar mūsų spės užaugti. Nors tetos klausiau sako, kad pas ją rugpjūtį jie ryškiai pradeda augti, tai lauksim ir mes , o jums - skanaus .
Papildyta:
QUOTE(Juračiuks @ 2011 07 28, 18:41)
Kaip smagu, kad jau ragaujat, kaži ar mūsų spės užaugti. Nors tetos klausiau sako, kad pas ją rugpjūtį jie ryškiai pradeda augti, tai lauksim ir mes , o jums - skanaus .


Aš ir skaičiau , kad baklažanas tinkamas , kol odelė blizgi smile.gif
Atsakyti