Įkraunama...
Įkraunama...

Baklažanai

Biški nesuprantu,baklažanai žydi,o ar vaisiai turi būt po žiedų,ar prieš g.gif toks jausmas,kad tušti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2011 06 28, 12:58)
Biški nesuprantu,baklažanai žydi,o ar vaisiai turi būt po žiedų,ar prieš g.gif toks jausmas,kad tušti unsure.gif


nelabai supratau klausima g.gif Vaisiai, savaime aisku, po ziedu bus. Pirmiau nuzydes, paskui ziedelis (pati ta suknele violetine) nukris ir toj vietoj augs baklazaniukas. Kai labai karsta ir sausa, gali nukristi ir visa uzuomazga.
Atsakyti
Kodėl gi,pvz.šiemet pas mane moliūgų daug tuščių žiedų,pora yra su moliūgiukais.O su baklažanais viskas aišku smile.gif
Atsakyti
Na pas mane nei per karšta, nei sausa, bet krenta visi žiedai, patys augalai labai vešlūs, kaži kas jiems nepatinka, o jie ar savidulkiai blush2.gif
Atsakyti
Mano baklazanai pradejo ruuot lapai, cia gal nuo dregmes? gal yra nusimananciu? 4u.gif O ziedum, tai irgi atrodo daug tusciu...
Atsakyti
gal kas turite foto, kai siuo metu atrodo baklazanai. maniskiai kaip pasodinti geguzes men budami apie 20cm aukscio, tai tokie ir stovi, ir nei krust, o apie ziedus, tai ir kalbos nera. turbut velyvi pateko, derlius per kaledas lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Mano baklažanai dabar atrodo visai neblogai, bet irgi gana sunkiai šiemet augo, ilgai stovėjo vietoj.. Pataruoju metu tik pradėjo sparčiau augti. Dabar apie 50 cm aukščio dauguma ir visai padoriai mezga biggrin.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
labai grazus jusu baklazanai, veslus tokie 4u.gif . as pirma karta auginu, tai nesiorientavau kas ir kaip, bet dabar akivaizdu, kad velti man vieta uzima schmoll.gif
Atsakyti
Oi kokie gražuoliai, vešlum ir mano vešlūs ir aukšti, žydi kaip patrakę, bet nei vienos užuomazgos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ausra.ryte @ 2011 07 07, 13:07)
labai grazus jusu baklazanai, veslus tokie 4u.gif . as pirma karta auginu, tai nesiorientavau kas ir kaip, bet dabar akivaizdu, kad velti man vieta uzima  schmoll.gif

Nu mano nėra tokie vešlūs, priklauso dar nuo veislės. Bet didžio tai tokio ir manieji ax.gif
Atsakyti
Sveikos merginos pirmi metai auginu baklažanus,žydi kaip patrakę,bet poto nukrenta žiedai verysad.gif bandžiau apskabyt palikt po kelis žiedelius,nepadėjo,jau ir patys krūmai pradėjo gelsti.prižiūriu kaip ir paprikas,ką darau ne taip?
Atsakyti
QUOTE(Palina:) @ 2011 07 19, 15:49)
Sveikos merginos pirmi metai auginu baklažanus,žydi kaip patrakę,bet poto nukrenta žiedai  verysad.gif  bandžiau apskabyt palikt po kelis žiedelius,nepadėjo,jau ir patys krūmai pradėjo gelsti.prižiūriu kaip ir paprikas,ką darau ne taip?


gali buti, kad siltnamyje per karsta, del to nemezga. As pernai keliau plevele siltnamio galuose. Siemet vyras diiidelius langus padare, tai kol kas uztenka skersvejo.

Vienas is mano augintiniu

user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 19 liepos 2011 - 16:46