Įkraunama...
Įkraunama...

Baklažanai

nelabai aukstai tas tavo balkonas, gali sugrizt po skrydzio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 03 18, 15:00)
nelabai aukstai tas tavo balkonas.. biggrin.gif

lotuliukas.gif nelabai sugrįš, apačioj tupi vilkas, kuriam atrodys, kad tai jis čia kažką pametė...
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 03 18, 14:05)
lotuliukas.gif nelabai sugrįš, apačioj tupi vilkas, kuriam atrodys, kad tai jis čia kažką pametė...


kadangi vilkui tai visiskai neapetitnas daiktas, jis labai greit supras, kad toki niekam tikusi skrajuna reik nest seimininkei biggrin.gif
Atsakyti
sveikos,
kazkaip tyloka temoj smile.gif
na rodau as savuosius black beauty baklazanus, tiesa nedidukai... o ir siaip pirmas blynas... user posted image kazi kox tas mano derlius bus, velokai seti (vasario 24) tai dar kol sudygo... o ir auga kazkaip letokokai smile.gif vis laukiu, kad didesni paaugtu, tada pikuociau, bet sunkiai juda blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo p.s.: 22 kovo 2011 - 10:04
QUOTE(saintlina @ 2011 03 16, 21:55)
pas mane augo su pomidorais ir paprikom, nesiskundė nė vienas.
Taip, pernai per karšta buvo, reikėjo kelt plėvelę.
Baklažanų turėjau netgi daugiau nei suvalgėm.




sveiki , auginat siltanamy ?
mes pernai auginom , [patys augalai - labai grazus buvo , vaisiu nebuvo ,nors zydejo.

Turbut per karsta buvo

Na bet kaip isvedent siltnami ???

Ka reiksia kelti plevele ?
Atsakyti
galuose atsukom lenteles, kuriomis pritvirtinta plėvelė, ir ją pakėliau. Galai tapo visiškai atviri, skervsėjis puikiausias, tik švilpavo. Iškart megzt baklažanai pradėjo.
Atsakyti
Mergaitės,ar baklažanams kaip ir pomidorams reikia skabyti pažastis? Auginu black beauty ir golden eggs. rolleyes.gif
Atsakyti
aš kokias tris-keturias šakas buvau palikus augt, kitas pažastis skabiau.
Atsakyti
Gal kas Kaune turit kelis baklazanu daigelius parduoti?
Atsakyti
QUOTE(raganiuxe @ 2011 05 29, 15:35)
Gal kas Kaune turit kelis baklazanu daigelius parduoti?

Šilainių turguj vakar po 2 Lt tokių didelių ir sveikų buvo. thumbup.gif
Atsakyti
Ieskau Vilniuje baklazanu daigeliu smile.gif
Atsakyti
mergikės, kaip jūsų baklažanai auga?
Pas mane jau mezga. Kažkaip šiemet kur kas anksčiau, nei pernai. Gerai, kad Madmuazelės paklausiau, anksčiau pasėjau smile.gif
Atsakyti