Įkraunama...
Įkraunama...

Baklažanai

QUOTE(*TAU* @ 2011 03 10, 23:34)
jediara, až prasitrink  mirksiukas.gif

blush2.gif
Atsakyti
ar pikiuojant baklažanus reikia kišti giliau iki skilčialapių?
Atsakyti
O kas is patyrusi uaugintoju galetu trumpai pazvelgti baklazanu auginimo ypatumus 4u.gif
na supratau kad svarbu siluma, tam skiriamas siltanamis, pageidautina individualus, be draugijos, pamidoru ar agurku ax.gif
svarbi ventiliacija, jei per karsta vaisiu nesitiketi ax.gif
svarbu neuzmirkyti, geras drenazas ax.gif
o kaip vyksta skabymas? lapu/ ziedu? ar reikalingas?
gal dar yra kokiu svarbiu punktu? g.gif norint sulaukti derliaus
Atsakyti
pas mane augo su pomidorais ir paprikom, nesiskundė nė vienas.
Taip, pernai per karšta buvo, reikėjo kelt plėvelę.
O skabyt šiaip rekomenduoja. Nežinau, ar dariau gerai, bet pernai palikau po tris-keturias šakas (stiebus), o pažastėles skabiau. Baklažanų turėjau netgi daugiau nei suvalgėm.
Šiaip nieko daugiau ypatingo nedariau g.gif Laisčiau kaip pomidorus, vėdinau irgi taip pat.
Atsakyti
Žiūrėkite, kokių gražuoliukų baklažanų radau 4u.gif

user posted image
Atsakyti
pirma mintis, kas cia per baklazanai... cia gi beveik putpeles kaiusiniai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2011 03 18, 14:11)
pirma mintis, kas cia per baklazanai... cia gi beveik putpeles kaiusiniai lotuliukas.gif

Kaip vyšniniai pomidorai biggrin.gif
Atsakyti
bet ar nebus čia tokie, kur vien sėklos prapjovus g.gif
Atsakyti
Čia ar ne iš tos serijos?
user posted image


Manęs jau nebevilioja tokie... pakaks tradicinių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 03 18, 13:30)
bet ar nebus čia tokie, kur vien sėklos prapjovus  g.gif

Buvo Agnės komentaras, kad šiuose baklažanuose vien sėklos. Maisto juose nėra smile.gif Jie labiau auginami kaip dekoratyviniai.

P.S. atsiprašau, pražiopsojau Madmuazelės postą.. Taip tikrai, iš šitos serijos, tie patys baklažanai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 18 kovo 2011 - 12:47
galetu isvest baklazanus, kur seklu vos kelios butu.. Tai dabar ir tame Black Beauty seklu daugiau nei minkstosios dalies.
Atsakyti
O aš baklažanų tikriausiai daugiau išvis nebeauginsiu - nesiseka man su jais, nei vienais metais normaliai neaugo, nederėjo arba išvis išlindęs atgal į žemę sulindo.. Matyt ne mano augalas g.gif Šiais metais pasėjau, tai nuleipo, nupeipo, susisuko į špygą likę gyvi vos du daigeliai.. Tuoj išleisiu juos paskraidyt per balkoną.. mad.gif
Atsakyti