Įkraunama...
Įkraunama...

Baklažanai

QUOTE(saintlina @ 2011 03 07, 09:34)
ne tokie jau ir ispindeje jie, persisodina daug nesisakodami. Man pernai nei vienas su siuo pasauliu po persodinimo neatsisveikino. Siemet dar vis galuoju vienoj dezutej belaikydama.
Madmuazele, ar sudygo pas tave mano seklos? Pas mane taip idomiai - vienu devyni grazus baklazaniukai, is kitu tik vienas  g.gif  Nepasizymejau, kur kuriuos pasejau  doh.gif


Pas mane vienos rusies ne viena nesudygo, o kitos (nepamenu kuri, nes pas mama auga) 2 tiktai. Abieju sejom po 9 vnt. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2011 03 07, 20:02)
Pas mane vienos rusies ne viena nesudygo, o kitos (nepamenu kuri, nes pas mama auga) 2 tiktai. Abieju sejom po 9 vnt. smile.gif


Oi pas mane jau išdygo turbūt daugiau nei sodinau,nebežinau kur dėsiu!!! O dar antrą kartą buvau pasodinęs, tai dar tie išdygs...O išmest tai gaila g.gif
Atsakyti
Velaiu galeci cia SM daigeliais pasidalinti ar parduoti mirksiukas.gif

Mums pernai pilnai pakako 6 baklazanu daigu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2011 03 07, 20:12)
Velaiu galeci cia SM daigeliais pasidalinti ar parduoti mirksiukas.gif

Mums pernai pilnai pakako 6 baklazanu daigu smile.gif


Tai pas mus praitais metais irgi tik 6 augo, kas čia man užplaukė tiek prisėt g.gif
Atsakyti
gal dar kas nori black beauty daigu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2011 03 08, 09:57)
gal dar kas nori black beauty daigu? 4u.gif

Gal Kaune? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Magic_girl @ 2011 01 31, 18:40)
Kaip gaila kad uzaugo nevalgomi. Daug tada ju nedaiginsiu,tik pora pabandymui,nes siltnamis nedidelis. Gal dar kas auginot siuos baklazaniukus? Kaip derlius? 4u.gif

Man irgi pernai pavyko užauginti kokius 8 šitus baklažaniukus - tikrai neskanūs, kaip jau sakė anksčiau, kieta skūra ir pilna kietų sėklų, visus išmečiau iškepus schmoll.gif Galima augint nebent namuose, vazone kaip dekoratyvų augalą (mano mama taip darė) smile.gif
Bandysiu šiemet normalius augint šiltnamyje.
Atsakyti
Augo vienas baklažanas ir tas pats numirė verysad.gif Gal kaunietės turėtumėte kokį atliekamą daigelį 4u.gif
Atsakyti
vilniuje turiu 5 4u.gif
Atsakyti
Baklažano daigelių bent poros ir aš norėčiau ax.gif Mainais, jeigu užaugs bent vienas (o pasodinau 24 biggrin.gif ), galėsiu pasiūlyt afrikietiško agurko 4u.gif
Atsakyti
Gaila, kad kaunietės neaugina g.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 03 10, 20:15)
Gaila, kad kaunietės neaugina g.gif

jediara, až prasitrink mirksiukas.gif
Atsakyti