Įkraunama...
Įkraunama...

Baklažanai

sakykit ,o ka jus darot is baklazanu ,mano seimyna senoviska ,nepripazysta naujoviu ,gal ka nors skanaus pavyktu suzinoti ir as padaryciau.
Atsakyti
kareiveliai beveik menesiuko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2011 03 04, 13:09)
kareiveliai..reik pikuoti jau..


labai gražūs thumbup.gif O kokiam mieste esat? Ir kokie čia baklažanai?
Nesisodinau Black beauty šiemet, o dabar pagalvojau, kad gal vis dėlto kelis ir reiktų augint. Gal nepatiks paskui tie mandresni, ar ką..
Papildyta:
QUOTE(lolita1960 @ 2011 03 04, 21:18)
sakykit ,o ka jus darot is baklazanu ,mano seimyna senoviska ,nepripazysta naujoviu ,gal ka nors skanaus pavyktu suzinoti ir as padaryciau.


mums labai skanūs troškiniai su baklažanais, įdaryti baklažanai, kepti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2011 03 04, 22:18)
sakykit ,o ka jus darot is baklazanu ,mano seimyna senoviska ,nepripazysta naujoviu ,gal ka nors skanaus pavyktu suzinoti ir as padaryciau.


Mano vyras daro MUSAKA, tai graikiska lazanjos atmaina essen.gif - labai skanu.
Be to, darau visokius uzkandzius is baklazanu - baklazanus supjaustai juostomis+ druskos ir pakepi (as apslakstau aliejumi ir kepu orkaiteje). O po to - ant tos juostos idara, suvinioji ir viskas. Idarui naudoju daug ka - varskes uztepa (bet koki), varske su iv. priedais, kumpis+suris, rukytos vistos gabaliukas+marinuoto agurkiuko+surio. Ten, kur yra suris, pries pateikiant, galima 20 sek. pasidyti mikrobangej, bet ir taip skanu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evansmum: 05 kovo 2011 - 11:02
black beauty..vilnius/vilniaus rajonas 4u.gif
Atsakyti
Jau pasirodė kokie 7 baklažaniukai iš daugelio smile.gif Nors ir nedaug, vistiek be proto laimingas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 02 01, 15:08)
as vazone auginau

Gal turėtum vieną baklažaną prie pipiriuko 4u.gif
Atsakyti
Šiandien įvydžiau misiją „baklažanų perkėlimas“ Visai mažyčius, katik prasikalusius persodinau kitur, o likusius uždengiau plėvele, kad toliau sau šiltai dygtų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 03 06, 19:30)
Šiandien įvydžiau misiją „baklažanų perkėlimas“ Visai mažyčius, katik prasikalusius persodinau kitur, o likusius uždengiau plėvele, kad toliau sau šiltai dygtų smile.gif

o taip galima g.gif nebus potokiu misiju babach baklazanam g.gif
Atsakyti
Šiaip baklažanai labai jautrūs persodinimam g.gif Mes iš karto sėjam po vieną ir auginam ten iki pasodinimo į šiltnamį.
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2011 03 07, 09:25)
Šiaip baklažanai labai jautrūs persodinimam g.gif  Mes iš karto sėjam po vieną ir auginam ten iki pasodinimo į šiltnamį.


ne tokie jau ir ispindeje jie, persisodina daug nesisakodami. Man pernai nei vienas su siuo pasauliu po persodinimo neatsisveikino. Siemet dar vis galuoju vienoj dezutej belaikydama.
Madmuazele, ar sudygo pas tave mano seklos? Pas mane taip idomiai - vienu devyni grazus baklazaniukai, is kitu tik vienas g.gif Nepasizymejau, kur kuriuos pasejau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2011 03 07, 10:07)
o taip galima g.gif  nebus potokiu misiju babach baklazanam g.gif


Na man taip pomidorienės liepė, nes daigykla didelė, joje dar prisėta visko, o jau išdygusių nesinori uždengtų laikyt, ir kolkas nei vienas nenumiro smile.gif Va kur vakar persodinti tai šiandien jau paūgėję atrodo smile.gif
Atsakyti