Įkraunama...
Įkraunama...

Baklažanai

Aš irgi šiemet pirmą kartą auginsiu baklažanus. Jau po 4-6 tikruosius lapus turi. Pasėti vasario pabaigoje. Auginam kartu! biggrin.gif
Skaičiau šį straipsnį, susipainiojau, bet tikiuosi nebus labai sudėtinga -
http://www.manoukis....?s=672&m=1&z=32
Atsakyti
Aš pasisėjau violetinius ir geltonus. Vieni jau nemaži, o kiti tikri sūsnos. Ir suprask, kas jiems nepatiko, kad mandras g.gif . Tarp abiejų rūšių visokių yra.
Atsakyti
Vilnietės baklažanų augintojos, gal kuri turit atliekamą auginuką, galėčiau išmainyt į aštrios paprikos tris sodinukus,pas mane jų perteklius, o baklažanai nesudygo,bet pabandymui užtektų ir vieno ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bomba @ 2010 04 19, 20:25)
noreciau atgaivinti tema  4u.gif
pirmi metai auginsiu baklazanus, i ka atkreipti demesi ? kiek palikti jiems vietos ? skabyti ar nea ? dabar jau daigeliai mano nemazi, kazkas ju pazastyse darosi, ar ten kaip pomidorams skabyti reikes, ar ten bus ziedeliai ? kokia temperatura megsta ? i kuri siltnamio kampa juos kisti ?  blush2.gif

oho kiek klausimu pasistojo



Sveikos smile.gif

Pernai auginau pabandymui, šiemet vėl auginsiu smile.gif) Sodinau kokius 5 į vieną kvadratinį metrą, šachmatų tvarka, vietos jiems pilnai užteko. Pernai neskabiau, leidau augti kaip patinka, tai kai kurie vaisiai nespėjo užaugti (labai jau daug jų primezgė tongue.gif ). Šiemet planuoju skabyti kažkiek. Svarbiausia, kiek domėjausi, visada laistyti šiltu vandeniu - jie labai jautrūs šalčiui. Sodinau pietinėj šitnamio pusėj, kad kuo daugiau šviesos ir šilumos gautų. Per karščius buvo pakeipę kelis kartus, bet atsigavo. biggrin.gif

Įdomiausia, kad pirkau vienos rūšies sėklas - Black Beauty, o vaisių buvo ir tamsiai violetinių, ir žalių dryžuotų blink.gif
Atsakyti
Laba diena.

Šiemet auginu geltonus baklažanus. Sudygo greit, auga gražūs tokie, jau vieną kartą išpikiuoti. Rašo, kad kambary gali augti, tai žadu balkone, o šaltesniam orui esant kambary laikyt vazoną. Nes šiltnamio neturiu. Tikiuosi pasiseks kažkiek derliaus gaut. biggrin.gif
Atsakyti
doh.gif Aš ir pernai auginau , bet vaisių buvo mažai, gal kokie 6 iš 4 krūmų.Tai padariau išvadą, kad jiems nepatinka nei pomidorų, nei agurkų draugija, nes teta juos augina atkirame nedideliame sukaltame šiltnamiukyje tai derlius pas ją , nu net pavydas ( aišku) baltas ima. Tai ji tvirtina, kad taip juos reikia auginti, o ne kitaip lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rozarka @ 2010 04 24, 13:25)
Vilnietės baklažanų augintojos, gal kuri turit atliekamą auginuką, galėčiau išmainyt į aštrios paprikos tris sodinukus,pas mane jų perteklius, o baklažanai nesudygo,bet pabandymui užtektų ir vieno ax.gif


Sveikutės, baklažanų mylėtojos biggrin.gif ir aš jungiuosi į Jūsų gretas 4u.gif mėginsiu pirmą kartą.

Turiu atliekamą vieną ar du sodinukus, Rozarka. Visai neblogai auga. Bent jau man taip atrodo ax.gif bigsmile.gif Mes Verkiuose gyvenam. Tik galvoju, gal dar paauginsiu porą savaitėlių, tada susikeisim? Nes oras nei šioks, nei toks. Į šiltnamį manau juos sodinti reikėtų gegužės vidury kažkur. Ką manai? bigsmile.gif
Atsakyti
aš turiu geltonų baklažanų, keisčiau kad ir į vieną paprikutę wink.gif (dempinguoju lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(Juračiuks @ 2010 04 27, 14:41)
doh.gif Aš ir pernai auginau , bet vaisių buvo mažai, gal kokie 6 iš 4 krūmų.Tai padariau išvadą, kad jiems nepatinka nei pomidorų, nei agurkų draugija, nes teta juos augina atkirame nedideliame sukaltame šiltnamiukyje tai derlius pas ją  , nu net pavydas ( aišku) baltas ima. Tai ji tvirtina, kad taip juos reikia auginti, o ne kitaip  lotuliukas.gif

Esmė,kad jie neapkenčia šalčio kaip ir paprikos,tai naktį uždengei ,maža patalpa taip neatšąla,taigi prašysiu ir aš vyro ,kad kažką mažo sumeistrautų.
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2010 04 29, 16:31)
Esmė,kad jie neapkenčia šalčio  kaip ir paprikos,tai naktį uždengei ,maža patalpa taip neatšąla,taigi prašysiu ir aš vyro ,kad kažką mažo sumeistrautų.


Dar jie neperneša per didelio karščio - jeigu temperatūra virš 30 - pradeda kristi žiedai. Taigi reikia dažnai vėdinti.
Atsakyti
QUOTE(pukiuki @ 2010 04 29, 16:50)
Dar jie neperneša per didelio karščio - jeigu temperatūra virš 30 - pradeda kristi žiedai. Taigi reikia dažnai vėdinti.

Būtent, atidengi tą viršų ir pilnas vėdinimas garantuotas.
Atsakyti
Mano baklazanai tai paprasti violetiniai, ir as galvoju kur man juos kisti kad tik butu derliaus....
Atsakyti