Įkraunama...
Įkraunama...

Baklažanai

Šiandien pasėjau 4 baklažanų sėklytes ax.gif
Atsakyti
Saintlina, pas mama isdygo baklazanai tik is baltarusisku seklu, black beauty ne viena seklyte kol kas neisdygusi, o is taviskiu, nepamenu kuri, viena maciau kalasi smile.gif Dar laukiam, bet jauciu teks is naujo seti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 06 vasario 2011 - 11:43
Pas mane išdygo 4 baklažanai - vienas daigas iš karto kepurę ant vinies pakabino... Nu pažiūrėjo ir nepatiko, matyt, jam toks gyvenimas..
Atsakyti
pas mane isdygo kruva baklazanu...bet visi mane durnina..kuriem galam juos seju..vistiek nieks neuzaugs verysad.gif sako darbas veltui..neturiu siltanamio bet turejau minti is agropleveles ka sumeistrauti..ar cia tikrai uztopija? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2011 02 06, 15:48)
pas mane isdygo kruva baklazanu...bet visi mane durnina..kuriem galam juos seju..vistiek nieks neuzaugs verysad.gif  sako darbas veltui..neturiu siltanamio bet turejau minti is agropleveles ka sumeistrauti..ar cia tikrai uztopija? ax.gif


be šiltnamio nežinau, kaip bus g.gif Nebent priedangą kokią sumeistrautum, tik turbūt reiktų iš normalios plėvelės. Baklažanai kaip ir pomidorai nemėgsta kai vanduo ant jų pilasi, o agroplėvelė nuo lietaus neapsaugos.. Be to, ir šilumos jiems reiktų.
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2011 02 06, 11:42)
Saintlina, pas mama isdygo baklazanai tik is baltarusisku seklu, black beauty ne viena seklyte kol kas neisdygusi, o is taviskiu, nepamenu kuri, viena maciau kalasi smile.gif  Dar laukiam, bet jauciu teks is naujo seti g.gif


ei, pas mane vis dėlto dygsta bigsmile.gif Jau nebesitikėjau, o šiandien žiūriu - du jau išlindę.
Atsakyti
Matai, reiškias reikia laukti... o kaip tik ėjau į temą klausti, ar dar verta bandyti sėti tavo sėklytes bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 06, 12:54)
Pas mane išdygo 4 baklažanai - vienas daigas iš karto kepurę ant vinies pakabino... Nu pažiūrėjo ir nepatiko, matyt, jam toks gyvenimas..

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Pas mane irgi jau sudygo baklazanai. Sejau black beauty.

Beje, jei kas nori, tai galeciau parduot uz zema kaina siu seklyciu. Nes dar visa kruva ju turiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zmonele @ 2011 02 07, 15:55)
Pas mane irgi jau sudygo baklazanai. Sejau black beauty.

Beje, jei kas nori, tai galeciau parduot uz zema kaina siu seklyciu. Nes dar visa kruva ju turiu doh.gif

O kada sejote? Maniskiai dar nesirodo,bet gal dar anksti. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Magic_girl @ 2011 02 07, 22:35)
O kada sejote? Maniskiai dar nesirodo,bet gal dar anksti. schmoll.gif

maniškiai jau išdygę, sėjau vasario 3 ax.gif
Panaršiau internetą blush2.gif tai va čia rašo, kad jei per sausa, baklažanai gali dygt ilgiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(*TAU* @ 2011 02 08, 17:11)
maniškiai jau išdygę, sėjau vasario 3 ax.gif
Panaršiau internetą blush2.gif tai va čia rašo, kad jei per sausa, baklažanai gali dygt ilgiau g.gif

As irgi sejau vasario 3,bet turbut per saltai laikiau. Dabar padariau toki kaip siltnamiuka,tai siandien ziuriu vienas daigelis jau prasikale. Kiti gal dar islis,zeme dregna. smile.gif
Atsakyti