Įkraunama...
Įkraunama...

Baklažanai

QUOTE(Ex @ 2011 01 27, 17:10)
GAUDVILE, ku-kū..
Jei prisimeni pernykščius savo patarimus, primink, ką reik dėt po baklažanų šaknim, kad jų skruzdės negraužtų... Pamiršau..neatrandu kur plepėjom.. 4u.gif

as tai pakasinejau siltnamy zuvies, tai nepatiko ji skruzdelems. o ir siaip galima skrusdelynus pabarstyti druska ir pigu ir pakankamai efektinga
Atsakyti
Beje, mamos klausiau, nes ji pasėjo baklažanus ir man ir sau, tai iš 20 pasėtų sėklyčių kol kas 3 išdygo.. Bet jie ilgai labai dygsta, tai manau viskas turėtų būti gerai. O čiliukai, tai visi kaip kareiviai išdygę lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 01 vasario 2011 - 10:39
QUOTE(madmuazele @ 2011 02 01, 09:52)
Aš pernai auginau...veltui vietą tik užėmė-jokios naudos.

Jei kas nori ekspermentuoti-galiu sėklytes padovanoti smile.gif

Kaip gaila kad nekokie atsiliepimai apie siuos baklazanus. verysad.gif Aciu,mergaites,kad pasidalinot auginimo patirtim. 4u.gif Kokius 2 daigus pabandymui pasodinsiu. O kaip manot,gal siuos baklazaniukus galima namie vazonelyje augint? Kiek pamenu ant pakelio nieko apie auginima siltnamy nepamineta.
Atsakyti
QUOTE(Magic_girl @ 2011 02 01, 14:02)
Kaip gaila kad nekokie atsiliepimai apie siuos baklazanus. verysad.gif Aciu,mergaites,kad pasidalinot auginimo patirtim. 4u.gif Kokius 2 daigus pabandymui pasodinsiu. O kaip manot,gal siuos baklazaniukus galima namie vazonelyje augint? Kiek pamenu ant pakelio nieko apie auginima siltnamy nepamineta.

as vazone auginau
Atsakyti
4u.gif o lauke ,turbut,baklazanu derliaus neis sulaukti..ar yra pavyke? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RITUTE#1 @ 2011 02 01, 17:39)
4u.gif o lauke ,turbut,baklazanu derliaus neis sulaukti..ar yra pavyke? smile.gif


bijau, kad neis.. man pernai lauke net nezydejo.

Papildyta:
QUOTE(madmuazele @ 2011 02 01, 10:38)
Beje, mamos klausiau, nes ji pasėjo baklažanus ir man ir sau, tai iš 20 pasėtų sėklyčių kol kas 3 išdygo..


ar cia is tu, kur as daviau? Tai gal dar yra vilties bigsmile.gif Tai jau pradedu galvot, gal nedaigios jos visos g.gif
Atsakyti
Mano patirtis su baklažanais tokia:
Sėjau anksti, pagal reikalavimus, bet iškelti į dirvą jie labai ilgai adaptavosi prie naujų augimo sąlygų ir "derlius" buvo tik vėlyvą rudenį - spalį.
Lauke augti nesugebėjo, negyvai sugraužė koloradai, o purkšti nenorėjom.
Šiltnamyje geriau: užaugo 3 normalaus dydžio, kiti vos užsimezgė, bet nebespėjo sunokt.
Išvada: įmanoma, tik reikia kažkaip "atidirbt" sistemą. Gal vėliau sėti (jie gana greit auga). Gal pasodinus pridengti, kad greičiau adaptuotųsi, gal dar kokių paslapčių yra biggrin.gif
Bandžiau Black beauty. Kambarinius kiaušinio formos baltus sugraužė koloradai dirvoj, nes vazone daug vietos užėmė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 01, 20:09)
ar cia is tu, kur as daviau? Tai gal dar yra vilties  bigsmile.gif Tai jau pradedu galvot, gal nedaigios jos visos  g.gif


Nežinau kurie išdygo-mama sakė sužiūrės.. nes sodino 4 rūšių-vakar vakare sakė jau 4 išdygę ax.gif

Man baklažanai mezgė tie, kurie buvo sausio pab. sėti, o vienus sėjau kovą-tai nė vieno baklažano nebuvo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2011 02 01, 21:47)
Mano patirtis su baklažanais tokia:
Sėjau anksti, pagal reikalavimus, bet iškelti į dirvą jie labai ilgai adaptavosi prie naujų augimo sąlygų ir "derlius" buvo tik vėlyvą rudenį - spalį.
Lauke augti nesugebėjo, negyvai sugraužė koloradai, o purkšti nenorėjom.
Šiltnamyje geriau: užaugo 3 normalaus dydžio, kiti vos užsimezgė, bet nebespėjo sunokt.
Išvada: įmanoma, tik reikia kažkaip "atidirbt" sistemą. Gal vėliau sėti (jie gana greit auga). Gal pasodinus pridengti, kad greičiau adaptuotųsi, gal dar kokių paslapčių yra  biggrin.gif
Bandžiau Black beauty. Kambarinius kiaušinio formos baltus sugraužė koloradai dirvoj, nes vazone daug vietos užėmė  biggrin.gif

Aš sėjau pernai vasario viduryje Early long purple3 jie cilindro formos, tai rugpjūti turėjau ant 2 krumeliu gal po 4 vnt. Bet nuskindavau tuoj vėl žiedų atsirasdavo ax.gif man tai užteko, kaip pabandymui ax.gif tai šiemet kokius 4 daigelius pasisodinsiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2011 02 02, 09:33)
Man baklažanai mezgė tie, kurie buvo sausio pab. sėti, o vienus sėjau kovą-tai nė vieno baklažano nebuvo schmoll.gif


pas mane tie užusieniniai tik balandį atkeliavo, tai sėjau balandžio pradžioj, ir tai derėjo.
Atsakyti
atėjau pasidalinti, ką radau ax.gif nors gal ir pačios matėt jau? g.gif Baklažanų auginimas 4u.gif
Atsakyti
Pasejau siandien baklazanus Black beauty ir Golden eggs. Lauksiu dabar kada sudygs. blush2.gif
Atsakyti