Įkraunama...
Įkraunama...

Baklažanai

Gal tie miniaturiniai tai Golden eggs? Nusipirkau ju seklu ir tikiuosi sulaukt derliaus. Labai jau jie man paveiksliuke patiko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Magic_girl @ 2011 01 31, 19:33)
Gal tie miniaturiniai tai Golden eggs? Nusipirkau ju seklu ir tikiuosi sulaukt derliaus. Labai jau jie man paveiksliuke patiko blush2.gif

situos auginau pernai... uzaugo derlius gal kokie 8-9 baklazaniukai, bet visi buvo nevalgomi - vien skura, o visus pilnas seklu... Taip sakant siais metais neauginsiu...

jei kas noretu - galiu padovanot seklas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 01 31, 18:36)
situos auginau pernai... uzaugo derlius gal kokie 8-9 baklazaniukai, bet visi buvo nevalgomi - vien skura, o visus pilnas seklu... Taip sakant siais metais neauginsiu...

jei kas noretu - galiu padovanot seklas ax.gif

Kaip gaila kad uzaugo nevalgomi. Daug tada ju nedaiginsiu,tik pora pabandymui,nes siltnamis nedidelis. Gal dar kas auginot siuos baklazaniukus? Kaip derlius? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 01 31, 13:30)
To pačio vyruko (Gediminas Končius 'Mano šiltnamis') nuomonė apie baklažanus:

"Neverta vaikytis veislių įvairovės, nes visų veislių baklažanai skoniu mažai tesiskiria."


koks protingas vyrukas wub.gif Ir aš jam visiškai pritariu biggrin.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif idomu,ar baklazanus eina uzauginti ir sulaukti derliaus.girdejau tai problematiska darzove g.gif blush2.gif
Atsakyti
puikiausiai užauga šiltnamyje smile.gif Auginau kartu su paprikom ir pomidorais, jokių išskirtinių sąlygų jie neturėjo.
Atsakyti
QUOTE(Magic_girl @ 2011 01 31, 19:40)
Kaip gaila kad uzaugo nevalgomi. Daug tada ju nedaiginsiu,tik pora pabandymui,nes siltnamis nedidelis. Gal dar kas auginot siuos baklazaniukus? Kaip derlius? 4u.gif

as irgi pernai juos auginau, bet man nesunoko, liko balti ir kieti, niekam tike, zodziu.
Atsakyti
Gal kas noretu baklazanu Black beuty seklu? Parduociau pigiau nei parduotuvej. Tiesiog, per daug uzsipirkau doh.gif

Jei ka domina, tai rasykit i AZ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 01 31, 20:55)
puikiausiai užauga šiltnamyje  smile.gif Auginau kartu su paprikom ir pomidorais, jokių išskirtinių sąlygų jie neturėjo.

labai gerai, pameginsiu ir as rolleyes.gif ax.gif labai megstam juos.kada juos geriausia seti?
Atsakyti
QUOTE(RITUTE#1 @ 2011 01 31, 21:20)
kada juos geriausia seti?


jau kaip ir galima smile.gif Aš pernai sėjau vasario vidury. Bet čia mergikės sako, kad anos anksčiau už mane pernaai baklažanus valgyt pradėjo biggrin.gif Tai šiemet jau pasėjau.. tik kad negygsta, zarazos. Mano rinktos sėklos, tai gal sugebėjau sugadint, gal lekt pirkt greičiau reik g.gif
Atsakyti
Aš laukiu pipiriukų sėklų, tai sėsiu į vieną dėžutę ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Magic_girl @ 2011 01 31, 18:40)
Kaip gaila kad uzaugo nevalgomi. Daug tada ju nedaiginsiu,tik pora pabandymui,nes siltnamis nedidelis. Gal dar kas auginot siuos baklazaniukus? Kaip derlius? 4u.gif

Aš pernai auginau...veltui vietą tik užėmė-jokios naudos.

Jei kas nori ekspermentuoti-galiu sėklytes padovanoti smile.gif
Atsakyti