Įkraunama...
Įkraunama...

Baklažanai

QUOTE(saintlina @ 2011 01 27, 21:29)
tai visgi nutarei augint?  biggrin.gif
Nieko, kad pamiršai, laiko dar yra.

Nusprendžiau pabandyti ax.gif Tačiau koks paradoksas, dar parduotuvėje apžiūrinėjau baklažanus ir galvojau, gal nusipirkti paragauti, bet kad reikia sėklų - visai "iš galvos išgaravo" doh.gif
Atsakyti
čia kaip druskos į parduotuvę eit - pusę mašino prisiperki, o druską pamiršti biggrin.gif
Atsakyti
ar baklazanus auginant reikia juos risti kaip agurkus siltn.? ax.gif
Atsakyti
Kokias baklažanų veisles pernai auginot, kad būtų atsparesnės karštom temperatūrom, nepalankiom auginimo sąlygom ir tt? Pernai auginau, berods, ,,BLACK BEAUTY", augalai gražiai augo, o va žiedai nuo karščio buvo visi tušti unsure.gif Šiemet pamaniau, nebeauginsiu, bet jei kokią gerą veislę žinočiau, gal ir pamėginčiau vėl, nes labai juos mėgstu.
Atsakyti
Black beauty augink drąsiai. Jei bus tokie karščiai, pakelsi plėvelę šiltnamio galuose, ir viskas bus thumbup.gif Puikiai derėjo po šito veiksmo pernai pas mane.

RITUTE, nereik baklažanų rišt.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 01 29, 10:08)
Black beauty augink drąsiai. Jei bus tokie karščiai, pakelsi plėvelę šiltnamio galuose, ir viskas bus  thumbup.gif  Puikiai derėjo po šito veiksmo pernai pas mane.

na, reiks bandyt, gal gi šįkart pavyks užsiaugint g.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 01 29, 11:08)
Black beauty augink drąsiai. Jei bus tokie karščiai, pakelsi plėvelę šiltnamio galuose, ir viskas bus  thumbup.gif  Puikiai derėjo po šito veiksmo pernai pas mane.

RITUTE, nereik baklažanų rišt.

aciuks.gif pirmus metus auginti noriu-tundra ax.gif
Atsakyti
Nusipirkau šiandien sėklų "Black beauty" - žiūrėsime, kaip čia pavyks užauginti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 31, 13:11)
Nusipirkau šiandien sėklų "Black beauty" - žiūrėsime, kaip čia pavyks užauginti  ax.gif

O aš vakar hihihi.gif užsireikė man matotės dar ir baklažanų doh.gif Kur aš viską sutalpinsiu doh.gif
Atsakyti
To pačio vyruko (Gediminas Končius 'Mano šiltnamis') nuomonė apie baklažanus:

"Neverta vaikytis veislių įvairovės, nes visų veislių baklažanai skoniu mažai tesiskiria."

Vieninteliai "kitokie" yra balti baklažanai, kurie marinuoti savo skoniu primena pievagrybius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 01 31, 13:30)
To pačio vyruko (Gediminas Končius 'Mano šiltnamis') nuomonė apie baklažanus:

"Neverta vaikytis veislių įvairovės, nes visų veislių baklažanai skoniu mažai tesiskiria."

Vieninteliai "kitokie" yra balti baklažanai, kurie marinuoti savo skoniu primena pievagrybius smile.gif

Čia turbūt tas vadinamas kiaušinių medis? Kada tai auginau, nu derliaus tik pora miniatiūrinių buvo, o ir nežinojau ką daryt g.gif Mažu dar sėkliukių yr, reiks pabandyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Statistinis vienetas @ 2011 01 31, 15:21)
O aš vakar hihihi.gif užsireikė man matotės dar ir baklažanų  doh.gif Kur aš viską sutalpinsiu  doh.gif

Ir as nusipirkau.Ir jau daiginu seklas ant radiatoriaus , kaip kad knygos autorius raso .
Atsakyti