Įkraunama...
Įkraunama...

Baklažanai

QUOTE(Magic_girl @ 2011 01 25, 16:43)
As irgi is maximos pirkau black beauty seklas,ziuresim ar ka pavyks uzaugint. Kartais pacios pigiausios seklos geriau sudygsta nei brangiosios.  ax.gif
Papildyta:
Sioje temuteje buvo kalbeta kada reikia skinti baklazanus kai odele blizga ar kai jau nebe,tai vakar nete radau kad reikia skinti kol odele dar BLIZGA, nes veliau kai jau nebeblizges baklazanai gali buti kartus. Gal jums tai jau seniai zinoma,bet parasiau ka radau,gal kam bus naudinga. 4u.gif

Ačiū, nežinojau 4u.gif Tai kai odelė blizga, baklažanas nekartus? bigsmile.gif
Atsakyti
o kaip nepraziopsot to momento? blizges..o lauksi kol vis didesnis paaugs..opoto babach ir neblizga g.gif kaip neapsizoioplinti g.gif
Atsakyti
As nelaukdavau kiek jie augs-skindavau vis po truputi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 25, 15:16)
Ačiū, nežinojau 4u.gif  Tai kai odelė blizga, baklažanas nekartus? bigsmile.gif


kai baklažanų odelė nebeblizga, jų išvis valgyt nepatartina. Bet, matyt, jie jau gerokai pagulėję turi būt, kad neblizgėtų.
Man tai jokio kartumo nesijautė g.gif Nors aš irgi matau beveik visuose receptuose, kad pabarstyt druska supjaustytus baklažanus tam, kad nuimti kartumą.
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 25, 15:16)
Ačiū, nežinojau 4u.gif  Tai kai odelė blizga, baklažanas nekartus? bigsmile.gif

Ten kur skaiciau buvo seklyciu aprasymas ir patarimas kad skinti reikia dar blizgancius nes kai odele jau praranda blizgesi tai jie jau linke i kartuma. Turbut tada jau nelabai pagal skoni tinkami valgyt o gal net ir kenksmingi. Taip supratau,tik gal ta odele ne taip greit praranda blizgesi,net nezinau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 01 25, 19:08)
Man tai jokio kartumo nesijautė  g.gif Nors aš irgi matau beveik visuose receptuose, kad pabarstyt druska supjaustytus baklažanus tam, kad nuimti kartumą.

tokie receptai iš seniau likę, dabartinės baklažanų rūšys nebeturi kartumo, tiesiog natūraliai nekartūs išstūmė karčiuosius iš rinkos.
Atsakyti
QUOTE(yuki @ 2011 01 26, 06:58)
tokie receptai iš seniau likę, dabartinės baklažanų rūšys nebeturi kartumo, tiesiog natūraliai nekartūs išstūmė karčiuosius iš rinkos.


na va, atėjo protingas žmogus ir viskas iškart aišku patapo. Ačiū aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 01 26, 10:13)
na va, atėjo protingas žmogus ir viskas iškart aišku patapo. Ačiū  aciuks.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na va, pasėjaus aš savo baklažanus. Tik norėjau pasiteirauti ar gerai padariau. Indelį uždengiau plėvele ir pastačiau ant radiatoriaus. Ar jiems taip sudygimui gerai ar ne? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indre.M: 26 sausio 2011 - 09:36
labai gerai. Tik kartais pravėdinkit. Kad nuo didelės drėgmės pūt nepradėtų.
Atsakyti
Ačiū taip ir darysiu. Apie tai nepagalvojau
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 01 26, 08:13)
na va, atėjo protingas žmogus ir viskas iškart aišku patapo. Ačiū  aciuks.gif

toks ir protingas, pernai tik žiedų sulaukiau cool.gif bent tuos gyvai pamačiau, vis šis tas lotuliukas.gif
o valgyt juos mėgstu, todėl skaitinėju, kaip prisijaukint.
Atsakyti