Įkraunama...
Įkraunama...

Baklažanai

QUOTE(madmuazele @ 2011 01 24, 09:24)
O su kuo tu įdarei juos? ax.gif


kokiu nors sakar-makar is maltos mesos, pomidoru, paprikos, ryziu, surio ant virsaus. Cia jau ka nori gali det ar nedet.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 01 24, 10:39)
kokiu nors sakar-makar is maltos mesos, pomidoru, paprikos, ryziu, surio ant virsaus. Cia jau ka nori gali det ar nedet.

Jo labai skanus šis variantas thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Aciu,mergaites uz atsakymus. 4u.gif Tai nesuksiu galvos ir drasiai sodinsiu salia pomidoru,aisku jei daigelius pavyks uzaugint. Reikes lekt i parduotuve zemes pirkt nes jau kaip ir laikas seti,ane? ax.gif Gerai kad ilindau i sia temute nes galvojau kad baklazanus reikia seti kaip ir pomidorus vasario pabaigoje ar kovo pradzioje,ot buciau "derliaus" sulaukus. doh.gif O jus kreipiat demesi sedamos darzoves koks menulis(priespilnis,pilnatis ir tt.)? Man mama pastoviai sako kad per delcia nieko nei sodint nei set negalima nes neuzaugs. O kartais laukiant to "gerojo" menulio galima ir per velai paset. blush2.gif Va kaip tik delcia ant dienu bus.
Atsakyti
QUOTE(Magic_girl @ 2011 01 24, 13:09)
Aciu,mergaites uz atsakymus. 4u.gif Tai nesuksiu galvos ir drasiai sodinsiu salia pomidoru,aisku jei daigelius pavyks uzaugint. Reikes lekt i parduotuve zemes pirkt nes jau kaip ir laikas seti,ane? ax.gif Gerai kad ilindau i sia temute nes galvojau kad baklazanus reikia seti kaip ir pomidorus vasario pabaigoje ar kovo pradzioje,ot buciau "derliaus" sulaukus. doh.gif O jus kreipiat demesi sedamos darzoves koks menulis(priespilnis,pilnatis ir tt.)? Man mama pastoviai sako kad per delcia nieko nei sodint nei set negalima nes neuzaugs. O kartais laukiant to "gerojo" menulio galima ir per velai paset. blush2.gif Va kaip tik delcia ant dienu bus.

Aš pernai sėjau vasario vidurį g.gif baklažanus ir paprikas, o pomidorus kovo pradžioje g.gif Ar šiemet taip anksti reik sėti ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Militux @ 2011 01 24, 14:39)
Aš pernai sėjau vasario vidurį g.gif baklažanus ir paprikas, o pomidorus kovo pradžioje g.gif Ar šiemet taip anksti reik sėti ? g.gif

As nezinau,siemet pirma karta bandysiu savo daigus augint,dar nepatyrusi ukininke esu,tik ketvirti metai kaip savo darza turiu. blush2.gif Daigus visada turguje pirkau,o siemet nusprendziau kad pati uzsiauginsiu bent zinosiu ka auginu. Bijau praziopsot ta sejos laikotarpi,todel taip ir domiuosi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Magic_girl @ 2011 01 24, 16:55)
As nezinau,siemet pirma karta bandysiu savo daigus augint,dar nepatyrusi ukininke esu,tik ketvirti metai kaip savo darza turiu. blush2.gif Daigus visada turguje pirkau,o siemet nusprendziau kad pati uzsiauginsiu bent zinosiu ka auginu. Bijau praziopsot ta sejos laikotarpi,todel taip ir domiuosi. 4u.gif

Paprikas tai gal užtenka vasario viduryje, o dėl baklažanų nepamenu ar jie jau buvo su žiedais kai keliavo į šiltnamį g.gif
Papildyta:
QUOTE(madmuazele @ 2011 01 24, 10:24)
O su kuo tu įdarei juos? ax.gif

Va kiek visko galima pasigaminti ax.gif
http://www.google.lt...r...l=&oq=bakla
Papildyta:
Va pernai tokius auginau, tik pavadinimą reik pasižiūrėti ax.gif
http://www.google.lt.../...tx=40&ty=78
Atsakyti
QUOTE(Militux @ 2011 01 24, 16:09)
Paprikas tai gal užtenka vasario viduryje, o dėl baklažanų nepamenu ar jie jau buvo su žiedais kai keliavo į šiltnamį g.gif

Aciu uz atsakyma. 4u.gif Tada palauksiu dar pora savaiciu o ir delcia per ta laika baigsis. biggrin.gif
Atsakyti
o jus baklazanus auginat siltnami unsure.gif ar as kazko nesupratau g.gif
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2011 01 24, 19:40)
o jus baklazanus auginat siltnami unsure.gif  ar as kazko nesupratau g.gif


taip, siltnamy mirksiukas.gif Lauke buvau kelis pasodinus, tai net iki zydejimo 'nedatrauke'.
Atsakyti
Pirmam bandymui pirksiu iš Maximos pigias sėklas ir žiūrėsiu, ar pavyks sulaukti derliaus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 25, 13:48)
Pirmam bandymui pirksiu iš Maximos pigias sėklas ir žiūrėsiu, ar pavyks sulaukti derliaus  rolleyes.gif

As irgi is maximos pirkau black beauty seklas,ziuresim ar ka pavyks uzaugint. Kartais pacios pigiausios seklos geriau sudygsta nei brangiosios. ax.gif
Papildyta:
Sioje temuteje buvo kalbeta kada reikia skinti baklazanus kai odele blizga ar kai jau nebe,tai vakar nete radau kad reikia skinti kol odele dar BLIZGA, nes veliau kai jau nebeblizges baklazanai gali buti kartus. Gal jums tai jau seniai zinoma,bet parasiau ka radau,gal kam bus naudinga. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 25, 14:48)
Pirmam bandymui pirksiu iš Maximos pigias sėklas ir žiūrėsiu, ar pavyks sulaukti derliaus  rolleyes.gif

Pas mus parduotuvė yra neblogų sėklų, tai man pernai tuos ilgus pasiūlė, visai neblogi ax.gif aišku norėčiau ir kitokių išbandyt g.gif
Atsakyti