Įkraunama...
Įkraunama...

Baklažanai

Pasidalinkime patirtimi

http://lt.wikipedia....iki/Baklažanas

user posted image
Atsakyti
pernai auginome,bet manau per velai mes juos sejome,nors vaisiu sulaukeme.uzauginti ymanoma.
Atsakyti
O kada juos reikia sėti kad nepavėluotume?
Atsakyti
QUOTE(Lewisia @ 2009 02 17, 12:11)
O kada juos reikia sėti kad nepavėluotume?

Jau dabar reikia sėti.Man pernai žydėjo,bet vaisių taip ir neužmezgė.Manau šiemet jau žinosiu savo klaidas,pasikaičius patarimų.Reikia skinti lapelius ,kai pradeda žydėti būtina ventiliacija.Man atrodo baklažanams pas mane šiltnamyje buvo per karšta. schmoll.gif
Atsakyti
as jau pasejau,bet nedygsta kazkodel.
Atsakyti
Aš ir prieš savaite pasėjau, skaičiau, kad jie ilgai dygsta
Atsakyti
tai kad lyg tycia viskas ka pasejau nenori dygti.nei petrazoles,nei krapai,nei pomidorai,nei paprika.
Atsakyti
QUOTE(Shlipse @ 2009 02 18, 15:45)
tai kad lyg tycia viskas ka pasejau nenori dygti.nei petrazoles,nei krapai,nei pomidorai,nei paprika.

Manau kantrybės reikia, nor aš pati labai nekantri, pernai petražoles pasėjai ilgai dygo, maniau sėkla bloda iš naujo pasėjau, tai kaip pridigo doh.gif
Atsakyti
Mano baklažanas jau matosi -gražutis violetinis,tik liečiasi su žeme,kaži ar nesuPUS?
Atsakyti
Pas mane dar tik žydi bigsmile.gif
Atsakyti
noreciau atgaivinti tema 4u.gif
pirmi metai auginsiu baklazanus, i ka atkreipti demesi ? kiek palikti jiems vietos ? skabyti ar nea ? dabar jau daigeliai mano nemazi, kazkas ju pazastyse darosi, ar ten kaip pomidorams skabyti reikes, ar ten bus ziedeliai ? kokia temperatura megsta ? i kuri siltnamio kampa juos kisti ? blush2.gif

oho kiek klausimu pasistojo
Atsakyti
Aš irgi šiemet pirmą kartą pasėjau, būtų labai gerai, kad pasidalintumėt patirtimi. Geriau realiai kaip būna sužinot, nei iš knygutės pasiskaityt.
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Inga:): 20 balandžio 2010 - 15:30