Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepimas

QUOTE(Kirameki @ 2009 02 24, 08:17)
Ane? Nu aš labai nesigilinau - matavau būtent puodeliais, nes taip buvo parašyta recepte  blush2.gif  Tai kam man verstis į ml ir skaičiuoti, jei galiu iš karto puodeliais irnesakyk.gif

Bet duonytė, žinokit, laaaaabai skani  thumbup.gif Va, einu tuoj pienuko įsipilsiu ir sukirsiu gerą gabalą atsipjovus essen.gif

Matai skirtingų duonkepių gamintojų puodelių talpa skiriasi mirksiukas.gif Gali imti ir išsikreipti proporcijos, numatytos recepte 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2009 02 24, 09:14)
Matai skirtingų duonkepių gamintojų puodelių talpa skiriasi  mirksiukas.gif  Gali imti ir išsikreipti proporcijos, numatytos recepte  4u.gif

Iš tiesų tai aš biškį nesuprantu g.gif Nu kaip gali skirtis? Juk puodelis yra normalus matavimo vienetas kaip ir gramas ar svaras ar dar kas. Kaip gali būti skirtingi puodeliai? Juk gramai tai visur vienodi g.gif
Tik nesibarkit blush2.gif
Atsakyti
vienas amerikietiksas puodukas = 237 ml; vienas UK puodukas = 227 ml; australietiskas puodukas = 250 ml;
kai skaitau angliskus receptus, tai ten dazniausiai vienas puodukas atitinka 237 ml. kaip rusiskuose puslapiuose - nezinau..
bet siaip man nepatinka tokie neaiskus matavimo vienetai.. schmoll.gif su gramais ir ml iskart viskas aisku smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Kirameki @ 2009 02 16, 09:40)


O aš tai vienžo nusivyliau...

Tai dabar nutariau, kad baigta su tais receptais iš instrukcijos biggrin.gif

O be reikalo!! yra ten visai neblogu duonyciu - pvz selenu duona wub.gif dedasi laaabai daug selenu, bet tikrai skanu! cia jei teisingai supratau apie moulinex duonkepe ir receptus kalba eina... ax.gif tai jie ten ne tik prigrasine viska kuo tiksliau ismatuoti, bet ir atsizvelgti i tesla, mat daug kas priklauso ir nuo miltu, todel minkymo pabaigoj ar vidury pravartu uzmesti aki i tesla ir prideti sauksta vandes ar mltu jei atrodo per kieta/per skysta.
Atsakyti
QUOTE(mama_Greta @ 2009 02 24, 09:52)
vienas amerikietiksas puodukas = 237 ml; vienas UK puodukas = 227 ml; australietiskas puodukas = 250 ml;
kai skaitau angliskus receptus, tai ten dazniausiai vienas puodukas atitinka 237 ml. kaip rusiskuose puslapiuose - nezinau..
bet siaip man nepatinka tokie neaiskus matavimo vienetai.. schmoll.gif su gramais ir ml iskart viskas aisku smile.gif


O be reikalo!! yra ten visai neblogu duonyciu - pvz selenu duona wub.gif dedasi laaabai daug selenu, bet tikrai skanu! cia jei teisingai supratau apie moulinex duonkepe ir receptus kalba eina... ax.gif tai jie ten ne tik prigrasine viska kuo tiksliau ismatuoti, bet ir atsizvelgti i tesla, mat daug kas priklauso ir nuo miltu, todel minkymo pabaigoj ar vidury pravartu uzmesti aki i tesla ir prideti sauksta vandes ar mltu jei atrodo per kieta/per skysta.

karsta.gif aaa mat kaip... susikonspektavau ir žinosiu hihihi.gif
Tai vansi mano recepte amerikietiški puodukai hihihi.gif


Aha, apie Moulinex drinks_cheers.gif
Nu ale man kažkaip nusviro rankos, kai būtent tie receptai nepavyko cool.gif Bet jei sakai, kad yra ir gerų, tai reiks išbandyti thumbup.gif

Tiesa, vakar kepiau dar vieną duonytę - su ruginiais miltais ir grietine thumbup.gif Labai skani ir mikštutė gavosi wub.gif

user posted image

700 gr kepaliukui reikės:
2/3 puodelio vandens
2 šaukštų balto acto
1/2 puodelio grietinės
2 puodelių kvietinių miltų
1 puodelio ruginių miltų
1 šaukšto cukraus
1 šaukštelio druskos
2 1/4 šaukštelio sausų mielių
Kepti naudojant baltos duonos programą.
Atsakyti
Man kiek kepiau iš receptų pridėtų prie duonkepės tai visi gavosi. O va iš interneto tai nevisi.
O sakykit kaip pas jus skrunda duonos viršus, nes pas mane tai tik šonai ir apačia apskrudusi o viršutinė dalis-ne?
Atsakyti
Labas vakaras, sudomino mamos Gretos duonytė. Tik kur gauti duonos miltų? Šiandien Maximoje žiūrėjau jų, bet neradau.Padėkite...
Atsakyti
QUOTE(Aistė S @ 2009 02 24, 23:21)
Labas vakaras, sudomino mamos Gretos duonytė. Tik kur gauti duonos miltų? Šiandien Maximoje žiūrėjau jų, bet neradau.Padėkite...

Duonos miltai tai tie, kurie pazymeti 550C, 812B arba 812D indeksu ant pakelio mirksiukas.gif 550C jau senokai bemaciau, bet 812 tai tikrai buna bent jau didesnese parduotuvese.. smile.gif
beje, apie kuria cia duonyte? jei su rozmarinais, tai dar karta perspeju, kad nereiketu padauginto sito prieskonio, jei nesat tikra, kad tikrai ji megstat, ir deti maziau nei nurodyta recepte ax.gif o jei patiks, tai jau bus galima ir "sustiprint" skoni mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mama_Greta: 24 vasario 2009 - 22:54
Šiandien perkračiau visą Maximą, ale neradau mielių po puskilį. Niu, bet greitu laiku ir šiauliuos 3*X maximka atsidarys, tai tikiuos ten rast.
ryt planuoju raugus užmaišyt - ir kvietinį, ir ruginį, matysim kokie ten gyviai išaugs biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nerez @ 2009 02 25, 00:57)
Šiandien perkračiau visą Maximą, ale neradau mielių po puskilį. Niu, bet greitu laiku ir šiauliuos 3*X maximka atsidarys, tai tikiuos ten rast.
ryt planuoju raugus užmaišyt - ir kvietinį, ir ruginį, matysim kokie ten gyviai išaugs biggrin.gif


Ju buna tam skyriuj, kur visokios vegetos, sausos sriubos, pudingai, vaniliniai cukrai ir pan. Siaip po puskili nemaciau, gal ir yra, as po 250 g pirkau. Beje, kazkada buvo akcija, tai pirkau uz 1,70 ar 1,90, o ne 7-8 Lt
Atsakyti
buvau pradingusi, jau gal ir nebepamenat... žadėjau kepti duoną iš bemielio raugo... tai vat, pati jį per šiltai pastačiau ir supelijo... blush2.gif blush2.gif

su nauju raugu nebevargau, o parsivežiau iš Anykščių, kur kepa naminę duoną.

turėjau nusipirkus tik Daniškų bandelių ruošinį, jį supyliau ir tiek (kur jūs perkat ruginius miltus???). pašoviau į paprastą orkaitę, gavosi duonelė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

tik šiek tiek per daug vandens šliūkštelėjau, tai drėgmės liko per daug, bet vis tiek labai gerai gavos, vaikas mano pirmą kartą gyvenime skanios duonos valgė (negali jis mielinių....), kimšo už abiejų žandų lotuliukas.gif
Atsakyti
Atsiprasau uz zinute ne i tema 4u.gif
bet gal bus idomu ax.gif

Kirameki snd pagimde!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6:17 gime dukryte 3850gr. 55cm. 10 balu
Atsakyti
QUOTE(Nonna @ 2009 02 25, 14:22)
Kirameki snd pagimde!!!!!!!!!!!!!!!!!!


wub.gif
Atsakyti