Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepimas

QUOTE(Mrs. R @ 2009 02 22, 22:44)

Forta, forta, laukiau skambucio ar sms, nes tavo tel neturejau - perziurejau AZ - tikrai nerasei...



doh.gif O as ziopla....galvojau,kad nenorejot eiti,nes labai salta buvo...Ir tikrai buvau isitikinus,kad tel.parasiau doh.gif
Gaila!!!Bet ka nors sumastysiu.O mane mano mazyliai uzpuole buvo...dziauges pergalem....tai man visai nedaejo...kad ir as paskambint galejau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistė S @ 2009 02 22, 22:14)
Ir aš pagal šįreceptą kepiau.  Vandens tai 400ml. pyliau. Kitą kartą reikės pamažinti. Gal ir kvailai dabar bet paklausiu. Ką duoda tas salyklas? O jei kitą kartą kepant jo nedėti. Gal duona šviesesnė bus, bet ar labai skonis nuo to kentės?


manau,skonis lb neturetu kentet, tik spalva. kai kam ir tas salyklo skonis nepatinka ax.gif nudazyt gal butu galima su tirpia kava arba nesaldzios kakavos milteliais smile.gif
Papildyta:
QUOTE(eglytelyte @ 2009 02 23, 16:57)
Tai va bandziau kepti ta Borodino duona ir nesigavo. Neiskilo. verysad.gif  Naudojau sausas mieles. Beje pyliau 300 ml tai pasku dar teko vandens dapilti nes buvo baisiai kieta tesla.  g.gif
Parasykit kas nors pati paprasciausia juodos duonos recepta nes man niekaip nesigauna  doh.gif


su mielem nzn ar kam gavosi idealiai si duona, man tik su raugu iseina kazkas panasaus rolleyes.gif
Atsakyti
Norejau paklausti del raugo ax.gif . Mano raugui dar tik antra para, o jis po pamaitinimo per tris valandas jau daugiau nei dvigubai uzaugo. Ar man ji dar maitinti, ar jau kisti i saldytuva g.gif , nes planavau kepti tai tik savaites pabaigoje. Nemaniau, kad jis taip greit augs bigsmile.gif .
Atsakyti
Sveikos biggrin.gif
Na ir aš pasirodysiu savo šiandienos kepiniu ax.gif
Nežinau, gal jau ir buvo toks receptėlis, bet įdėsiu - turbūt nepamaišys blush2.gif
Cinamono ir spanguolių duona
user posted image
1,5 kg kepalui reikės:
- 1 1/4 puodelio vandens
- 2 šaukštų minkšto sviesto
- 2 1/2 šaukšto cukraus
- 1 šaukštelio druskos
- 3 1/2 puodelio duonos miltų
- 2 1/4 šaukštelio sausų mielių
- 1 puodelio džiovintų spanguolių (galima pakeisti razinomis)
- 1 1/2 šaukštelio cinamono
Produktus dėti pagal duonkepės instrukciją. Spanguoles ir cinamoną sudėti pasigirdus signalui. Naudoti švelnaus apskrudinimo funkciją.

Kadangi išsidūriau su kiekiu - gaunasi apie 1,5 kg, o manojoj duonkepėj telpa tik 1, tai tešlai iškilus iki pat kraštų teko skubiai ją verst į kepimo skardą ir kišti į orkaitę hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kirameki: 23 vasario 2009 - 19:42
eglytelyte - a ko tu uzsispyrei ant tos juodos duonos? kepk 'mamytes duonele', kepk a la ragaisius, kai puse tokiu, puse tokiu miltu - nieko cia su tom mielem neislausi...

Renatele m - tikrai dvieju paru mazoka, palaikyk dar bent dvi, nes pradzioje raugas labai nori kilt, o paskui sustoja...

MB sakau - reikia ka naujo ismegint, o jis toks konservatyvus - kepk kas gerai iseina ir ka mes pamege... bet jau reikes perverst uzrasus - pamegs is naujo ax.gif

labai noreciau duonos su spanguolemis, bet man ju kaina kandziojasi (maciau MS apie 10Lt pakutis... ), dar noreciau pikantiskos duoneles prie vyno su suriu, alyvuogemis ir co...
Atsakyti
QUOTE(Kirameki @ 2009 02 23, 19:41)
Sveikos  biggrin.gif
Na ir aš pasirodysiu savo šiandienos kepiniu  ax.gif
Nežinau, gal jau ir buvo toks receptėlis, bet įdėsiu  - turbūt nepamaišys  blush2.gif
Cinamono ir spanguolių duona



O kokio dydžio puodeliai? nes peržiūrėjus receptą, su maniškiu 200ml puodeliu, gautusi kepaliukas apie 900gr unsure.gif

Ir kur jūs perkate mieles, kažkuri minėjot kad beros apie pusę kilo pakuotė buvo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nerez: 23 vasario 2009 - 21:29
QUOTE(nerez @ 2009 02 23, 21:28)
O kokio dydžio puodeliai? nes peržiūrėjus receptą, su maniškiu 200ml puodeliu, gautusi kepaliukas apie 900gr unsure.gif

Nu jo, 200... g.gif Bet mano vieno kg talpa buvo pilnutėlė dar net kildinimui nepasibaigus cool.gif O kepant juk dar kyla... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirameki @ 2009 02 23, 21:41)
Nu jo, 200...  g.gif  Bet mano vieno kg talpa buvo pilnutėlė dar net kildinimui nepasibaigus cool.gif O kepant juk dar kyla...  cool.gif

Kirameki, Moulinex puodelis yra apie 236 ml g.gif

Pusės kilogramo sausų mielių pakuotę pirkau Maxima ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2009 02 23, 21:48)
Kirameki, Moulinex puodelis yra apie 236 ml  g.gif

Nu juk ne... ten ta mierka įdėta 1 1/2 cup o kitoj pusėj 300 ml g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirameki @ 2009 02 23, 21:50)
Nu juk ne... ten ta mierka įdėta 1 1/2 cup o kitoj pusėj 300 ml  g.gif


na tai 1puodelis (o ne 1 1/2 cup ) ir bus 237ml smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Mrs. R @ 2009 02 23, 21:10)

labai noreciau duonos su spanguolemis, bet man ju kaina kandziojasi (maciau MS apie 10Lt pakutis... ), dar noreciau pikantiskos duoneles prie vyno su suriu, alyvuogemis ir co...


buna ir maximose, receptui reikejo 75g, tai kainavo 3lt (pokas 150g 6lt).
Atsakyti
QUOTE(nerez @ 2009 02 23, 22:28)
Ir kur jūs perkate mieles, kažkuri minėjot kad beros apie pusę kilo pakuotė buvo?

as pirkau maximoj 500 g mieliu pakuote uz berods kokius 7 lt, tai thumbup.gif kazkada seniai pirkau, tai tas pakelis jau i pabaiga eina, bet mieles nei kiek nesuprastejo. is pradaryto pakelio isipilu sau i mazesni indeli, o likusi pakeli sandariai apvynioju maistine plevele, kad mielems nieko nenutiktu ir slepiu spintelej.. smile.gif
Papildyta:
dar apie moulinex puodeli - tai 1 puodelis tikrai lygu 237 ml, o tos zymos, kur 1 1/2 puodelio ir 300 ml is kitos puses - yra skirtingame aukstyje, taip kad 1 1/2 puodelio tai ne tas pats kas 300 ml.
Atsakyti
Ane? Nu aš labai nesigilinau - matavau būtent puodeliais, nes taip buvo parašyta recepte blush2.gif Tai kam man verstis į ml ir skaičiuoti, jei galiu iš karto puodeliais irnesakyk.gif

Bet duonytė, žinokit, laaaaabai skani thumbup.gif Va, einu tuoj pienuko įsipilsiu ir sukirsiu gerą gabalą atsipjovus essen.gif
Atsakyti