Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepimas

QUOTE(nerez @ 2009 02 20, 00:07)
Tai aš su juo ir išsiverčiau biggrin.gif  Ale, dar ne viskas aišku ax.gif  O pas jus duonkepėse ta programa koldūnų tešlai daryt kaip vadinasi? ir kiek tos programos trukmė?

P.S. O sviest1 galima keisti aliejumi? Baisiai nepatogu tą sviestą tirpint blush2.gif


Tai gal ta koldunams programa turetu skambet panasiai i Teslos minkymas arba kokia programa picai ax.gif

Sviesta gali keist aliejum, bet zymiai skaniau su sviestu. As irgi jo dazniausiai netirpinu, dedu kambario temperaturos mazais kubiukais supjausciusi. Jei tirpinu - tai i inda ir i mikrobange.
Atsakyti
Ačiū už atsakymus smile.gif Aš mat norėjau tiksliai pamatuot, nes prie duonkepės duotame recepte reikejo to sviesto du samtelius, gramais nurodyta nebuvo - tai ir tirpinau biggrin.gif

Aha, radau jau programėlę, kur tešla picai smile.gif Jau ir išbandžiau šiandien - pica pusryčiams šeimyna gavo bigsmile.gif
Atsakyti
Sveiki,
Gal kas man blondinei galit paaiskinti apie ETA duonkepes veikimo principa.Ar uzstacius pvz klasik programa ji ir suminko ir iskepa ar prieš tai reikia atskirai ismaišyti su programa ir tik paskui ijungti ta klasik ir ji kepa?
Help, nes dabar ijungiau o ji nieko nedaro.
Atsakyti
QUOTE(eglytelyte @ 2009 02 20, 19:32)
Sveiki,
Gal kas man blondinei galit paaiskinti apie ETA duonkepes veikimo principa.Ar uzstacius pvz klasik programa ji ir suminko ir iskepa ar prieš tai reikia atskirai ismaišyti su programa ir tik paskui ijungti ta klasik ir ji kepa?
Help, nes dabar ijungiau o ji nieko nedaro.

Skaityk instrukciją:naudojant 1,2,3,4,5,7,9,10 pradžioje nustatomas duonkepės pašildymo režimas, maišymo,tešlos užminkymo režimas, todėl tik įjungus duonkepėje negirdimi triukšmai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 02 20, 22:34)
Skaityk instrukciją:naudojant 1,2,3,4,5,7,9,10 pradžioje nustatomas duonkepės pašildymo režimas, maišymo,tešlos užminkymo režimas, todėl tik įjungus duonkepėje negirdimi triukšmai  mirksiukas.gif


Ačiū, jau buvau išsigandus kad ką ne taip darau ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Mergaites, kai kepat kvietine duona su raugu, kiek laiko kildinat jau uzmaisyta tesla? Kelis kartus kildinau 4-5 val., tai iskilo nedaug, gal tik dvigubai. Tiesa, dariau su ruginiu raugu, bet juk tai turbut nesvarbu. g.gif
Atsakyti
Nugi zinokit panasu, kad isgelbejau savo rauga nuo visokiu nepageidaujamu augintiniu.. sokiai.gif buvo taip, kad atejus laikui maitinti pastebejau priaugusiu baltu taskuciu ant raugo pavirsiaus. tai sisyk nusprendziau neismesti ir maitindama vietoj vandens sliukstelejau raugintu pasuku - su ta mintim, kad raugas staiga parugstes ir galbut tai nepatiks nepageidaujamiems organizmams. nu ir ka - taip ir buvo! niekas nebeauga, isskyrus pati rauga thumbup.gif dar ne tokiais tempais, kokiu noretusi, BET.... smile.gif
Atsakyti

O as vakar uzraugiau savo rauga, ir siandien ryte jis jau buvo pakiles dvigubai, tai pamaitinau ir laukiu, kada vel pakils, nes burbuliukai jau vel darosi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renatelem: 21 vasario 2009 - 15:34
Mrs. R, dabar ieskau kokios duoneles su raugu, ir Tavo duotuose receptuose visur parasyta "ruginis raugas". Tai kvietinis netiks? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikkė @ 2009 02 21, 13:16)
Mergaites, kai kepat kvietine duona su raugu, kiek laiko kildinat jau uzmaisyta tesla? Kelis kartus kildinau 4-5 val., tai iskilo nedaug, gal tik dvigubai. Tiesa, dariau su ruginiu raugu, bet juk tai turbut nesvarbu.  g.gif


jei pagrindas yra kvietiniai miltai, tai as paprastai atsikelus (ir po pusryciu ax.gif ) padarau tesla su raugu (dbr dazniausiai kepu mamytes duonele), porakart dienoj ja permaisau, likus iki kepimo kokioms 2val perdedu i kepimo forma, kad ji ten iskiltu dar karta ir kepu jau vakarop, apie 19-20val. Gal butu galima ir anksciau kepti, bet nera laiko diena ax.gif
o jei duona rugine, tai tesla padarau is vakaro, uzdengiu maiseliu,palieku kamb.temp. per nakti, o ryte sudejus i forma ir dar karta joje pakildinus (apie 1,5-2val.) kepu. Rugine, juodaja duona dbr vis kepu Borodino duona.
tai tas dvi duonas ir kepineju, plius dar bandeles ir batona. laikas jau gal paivairint duonos asortimenta, bet tingisi kazkaip, nes sitos gerai gaunasi biggrin.gif
tiesa, raugas pas mane tik kvietinis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo triule: 22 vasario 2009 - 10:32
Laba bigsmile.gif

Katu- tai tu dabar su tuo savo ruginiu raugu uzmaisyk skysta rugine tesla ir leisk jai parugti 12-24val. Kiek skaiciau ru forumuose, tai tipo tas tvirto tipo ruginis raugas lengviau kelia tesla... bet su kvietiniu palaikysi ilgiau - irgi turi pakelt.

Is mistines srities. Pamaitinau savo rauga, padalinau i dvi dalis ir idejau i du stiklainiunus - sakau - cia bus man, cia - fortai. ir... ka jus manot? siand ryte "manasis" uzauges iki stiklainiuko virsaus (tiesa, stiklainis 0,5l), o "fortos" - kiek virs puses stiklainiuko (0,75l)... negi uzburiau? tongue.gif
Atsakyti
o as vis laukiu kada man tokiais tempais ims augt bigsmile.gif namie pakankamai silta, nu bet kaip neauga taip neauga - tik padvigubeja per 24 val.. net suorganizavau raugui tikrai silta vietele - pripyliau i dubeni silto vandens ir pamerkiau stiklainiuka su raugu, o visa diena dapilineju, kad neatsaltu.. lotuliukas.gif beje, kiek laiko jus minkot rauga po pamaitinimo?
Atsakyti