Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepimas

Sveikutes 4u.gif
Na ir uztikau temele bigsmile.gif

Pamenu vaikystej mama orkaitej balta duona kepdavo is raugo wub.gif Fantastika wub.gif
Uzsimaniau pati issikepti ax.gif
lekiu skaityt temuke nuo pradziu ax.gif

o jus kame kepate duonele? g.gif
oi neiskenciau doh.gif gal rasiu parasyta apie tai, ale viska norisi is kart ir greit suzinot blush2.gif
Atsakyti
Ačiū JOLANTA ir LEPREGONIJA 4u.gif
Bandysiu biggrin.gif

mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lile @ 2009 05 26, 10:36)
Tik idomu ar tos, kurios kainuoja apie 200 lt gali buti irgi normaliomis duonkepemis, ar tai tik pavadinimas. Kazkaip ismesti net ir 200 nesinori, norisi, kad daiktas tarnautu, nesvarbu kiek jis kainuoja smile.gif

Maniškė Severin kainavo 200 Lt - kepa kaip bitutė, jokių priekaištų neturiu thumbup.gif

QUOTE(-Rassa- @ 2009 05 26, 11:16)
Merginos, sakykit o kaip su laiko nustatymu darot? Ar nustatai laiką ir tai valandai duonelė būna šilta, ar tik pradeda tą valandą kepti??

Aš duonkepę naudoju vietoj žadintuvo. Nustatau 7 val. ryte ir kai supypsi - su malonumu keliuosi, nes įdomu, kaip duonelė iškepė bigsmile.gif O vat su žadintuvu sudėtingiau keltis - na dar pagulėsiu, dar 5 min. ir užmiegu vėl doh.gif Dar vienas duonkepės pliusas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lile @ 2009 05 26, 10:36)
Žinot mane ir labai vilioja ta duonkepe, bet vis nesiryztu, apie tai kad galeciau duonkepei skirti 400 lt, net nesvajoju. Tik idomu ar tos, kurios kainuoja apie 200 lt gali buti irgi normaliomis duonkepemis, ar tai tik pavadinimas. Kazkaip ismesti net ir 200 nesinori, norisi, kad daiktas tarnautu, nesvarbu kiek jis kainuoja smile.gif


as visai nesenai nusipirkau Bomann duonkepe uz 201 lt +5 lt siuntimas...kol kas dziaugiuosi ja, duonyte kepa kuo puikiausiai...tik cia rastas vaisis keksas kazkodel per viduri neiskepe, nors sveriu labai tiksliai viska. duonkepe pirkau is pigu.lt, pristate per 3 dienas ir dabar visa musu seimynele kasden ragauja gardzios duoneles...
bet va jusu receptukus (kur pirmam psl) nagrineju nagrineju... bet labai ilgai uztrunki, kol surandi butent duonkepei skirta recepta... gal reiktu sekancioj temutej juos kazkaip isskirt? o gal cia tik as nesusigaudau taip???

gal kuri mamyte, turinti elekrine duonkepe turi susitraukus i viena vieta daug receptuku (pvz i worda), tai buciau labai dekinga, jei atsiustumete ir man ligita_bu@yahoo.de
Atsakyti
ligita33 išsiunčiau ką esu išsisaugojusi sau į word'ą mirksiukas.gif

o man vat čia rastas vaisinis keksas- gavosi plyta blink.gif visa kita duonelė - išeina thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(J@lanta @ 2009 05 26, 21:02)
ligita33 išsiunčiau ką esu išsisaugojusi sau į word'ą  mirksiukas.gif

Gal butu nelabai sunku issiusti ir danaasm@one.lt. Dar tik pries savaite isigijom duonkepe, tai bandom atsitiktinius receptus - ne visi pavyksta schmoll.gif Buciau labai dekinga
Atsakyti
rsc - pasidalink, kurie pavyksta, visos cia mes savo kailiu bandom smile.gif

duonkepej is keksu kepiau zebriuka - gerai pavyko, bet pyragai man skanesni kepti orkaitej, jie tokie sausesni buna, o cia - per maza 'patalpa' biggrin.gif

lile - duonkepe juk kaip fenas, kaip skrudintuvas ir pan. moketi juk ir uz varda reikia. As turiu clatronika, anyta - is vis kazkokia noname (is PL parvezem uz 100Lt) - abi kepa mirksiukas.gif
Atsakyti
rsc - pasidalink, kurie pavyksta, visos cia mes savo kailiu bandom smile.gif

duonkepej is keksu kepiau zebriuka - gerai pavyko, bet pyragai man skanesni kepti orkaitej, jie tokie sausesni buna, o cia - per maza 'patalpa' biggrin.gif

lile - duonkepe juk kaip fenas, kaip skrudintuvas ir pan. moketi juk ir uz varda reikia. As turiu clatronika, anyta - is vis kazkokia noname (is PL parvezem uz 100Lt) - abi kepa mirksiukas.gif
Atsakyti
Turiu moulinex, bet teko naudotis ir clatronic smile.gif na manoji man priimtinsne del 2 maisymo menteliu ir kepimo formos horizontalios na ir pritaikomo bageciu kepimo konteinerio , dar tiesa dizainas grazesnis ir prie namu aplinkos labiau dera (mano subjektyvia nuomone), kepa abi panasiai, tik plutele clatronic minkstesne, vieos irgi panasiai uzima, tai gi galima rinktis pagal norus. Clatronic lengviau issiima/isistato konteineris ir patogesnis kabliukas mentelei isiimti, mentele kiek mazesne, taigi lieka mazesne ir tik viena skyle (jei paliekama mentele kepimo metu). Tiek dabar greituoju budu galiu pasakyt apie abi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Meškutė*: 27 gegužės 2009 - 11:30
Merginos labai aciu jums uz nuomones smile.gif net nesitikejau, kad tiek daug komentaru man tinkanciu rasiu smile.gif

Jei dar butu galima gal ir man kas imestu tu receptuku i zydrone@turtospektras.lt, buciau labai dekinga. Duonkemes neturiu dar bet tuoj turesiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(J@lanta @ 2009 05 26, 21:02)

Dekui, gavau rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Mrs. R @ 2009 05 27, 08:04)
rsc - pasidalink, kurie pavyksta, visos cia mes savo kailiu bandom smile.gif

Nelabai pavyko duona su saulegrazom is duonkepes instrukcijos (Eta). Gal tokia ir turejo buti - bet labai beskone pasirode. Apibudinciau zodziu "jokia"
Labai patiko valstieciu duona, nors alaus neturejom ir naudojom tik vandeni thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Tiesa, idejom siek tiek svogunu granuliu...
Atsakyti
QUOTE(panterele35 @ 2009 05 25, 20:57)
Sveikos mielosios
Ar kuri esat bandziusios kepti duona su paciu pasigamintom mielem, (turbut taip isverciau is rusisko saito)

1 st. miltu
1 st. silto vandens (palikti 5-6 val.)
tada pilti 1 st. bet kokio alaus ir 1 v.s. cukraus. Viska gerai ismaisyt ir palikt keliolikai minuciu siltai.

Kaip ten raso, kad sia mase naudoja kaip mieles, likuti laiko saldytuve, gerai issilaiko. g.gif



Niekas nieko neatsako, turbut niekas nebande tai daryti.
Teks man but pirmai biggrin.gif
Atsakyti