Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepimas

QUOTE(Azazella @ 2009 05 24, 15:08)
Kokiam turguj pirkot, kiek mokejot?

Panevėžyje yra toks "mašinų turgus" biggrin.gif Ten ne tik mašinų, bet ir visa ko kitko yra, tai va mokėjom 90 litų, 12 programų, skrudinimo 3 laipsniai, reguliuojasi kepaliuko dydis, yra "taimeris" vadinamas... bet... nėra LT instrukcijos doh.gif Tiesa, duoną jau kepėm, lyg ir nieko išėjo, norėčiau dar ką išbandyti, bet pirmiau reikia išsiversti akip ten kas, ką tos programos daro....

Gal kas bandėte keksą kepti?? Programa tam skirta yra, o va recepto neradau blush2.gif ax.gif Arba vokiškai nesupratau, kad čia keksas doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš bandžiau kept, ale man nesigavo sad.gif progrma konditeriniams gaminiams pas mane 1h30min. Tai ir mai64 must per ilgai ir sudeg dar prie viso šito sad.gif

O man duona su obuolių sultimis skonis jau neblogas gavosi, tik kad ji visiškai neiškilo schmoll.gif Merginos, tos kurios turit raugus. Ar jis jums pamaitintas iškyla 3-4 kartus?
Atsakyti
QUOTE(-Rassa- @ 2009 05 25, 12:30)
Gal kas bandėte keksą kepti?? Programa tam skirta yra, o va recepto neradau  blush2.gif  ax.gif  Arba vokiškai nesupratau, kad čia keksas  doh.gif  lotuliukas.gif

manojoje Moulinex OW5003 yra atskita programa 'keksas', tai gi bandžiau kepti- bet plyta gavosi doh.gif , neiškilo, dėjau pagal receptą kepimo miltelius, nors šiaip man geriau kai kepu pyragus ar keksus orkaitėje - dėti nugesintą sodą su actu, kepiniai iškyla gerai ir visai nesijaučia tos sodos skonis mirksiukas.gif
Daugiau kekso duonkepėje nekepsiu
Atsakyti
QUOTE(-Rassa- @ 2009 05 25, 12:30)
Panevėžyje yra toks "mašinų turgus"  biggrin.gif  Ten ne tik mašinų, bet ir visa ko kitko yra, tai va mokėjom 90 litų, 12 programų, skrudinimo 3 laipsniai, reguliuojasi kepaliuko dydis, yra "taimeris" vadinamas... bet... nėra LT instrukcijos  doh.gif  Tiesa, duoną jau kepėm, lyg ir nieko išėjo, norėčiau dar ką išbandyti, bet pirmiau reikia išsiversti akip ten kas, ką tos programos daro....

Gal kas bandėte keksą kepti?? Programa tam skirta yra, o va recepto neradau  blush2.gif  ax.gif  Arba vokiškai nesupratau, kad čia keksas  doh.gif  lotuliukas.gif



Aš kepiau. Ir man tikrai skanus gavosi. Receptukas va cia
http://www.supermama...?...0381&st=276
Atsakyti
QUOTE(nerez @ 2009 05 25, 14:05)

O man duona su obuolių sultimis skonis jau neblogas gavosi, tik kad ji visiškai neiškilo schmoll.gif  Merginos, tos kurios turit raugus. Ar jis jums pamaitintas iškyla 3-4 kartus?


4x tai tikrai ne schmoll.gif na 2, kartais 3 kartus iskyla. maziau nei sauja pasilieku, o didesne sauja dedu i kepini. uztenka smile.gif . jei didzioji dalis yra kvietiniu miltu, tai gaunasi 2 kepaliukai (kepu orkaiteje pailgoje formoje), o jei is ruginiu- tai tik 1 kepaliukas iseina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(-Rassa- @ 2009 05 25, 12:30)
Gal kas bandėte keksą kepti?? Programa tam skirta yra, o va recepto neradau  blush2.gif  ax.gif  Arba vokiškai nesupratau, kad čia keksas  doh.gif  lotuliukas.gif

Labas Rassa 4u.gif Kepsim kartu duonelę mirksiukas.gif

Pas mane keksas - einamiausias saldus kepinys. Receptą radau kažkur šitoj temoj, labai skanus gaunasi:

3 kiaušiniai
165 g cukraus
1 pakelis vanilinio cukraus
1,5 a.š. romo (jei turiu, dedu vyšnių esencijos, neturiu - nededu)
1 citrinos sultys (aš dedu mažiau, kartais pakeičiu obuolių sultim)
165 g sviesto
330 g miltų
2,5 a.š. kepimo miltelių
razinos, smulkinti džiovinti vaisiai, riešutai (kas yra namie) - 1/2 puodelio (kartais vietoj vaisių dedu 1-2 v.š. marcipaninės masės).
Programa - keksas, arba "kepiniai su kepimo milteliais"

P.S. O vat su raugu niekaip nesusidraugauju, tą kurį gavau numarinau verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lung: 25 gegužės 2009 - 19:51
Sveikos mielosios
Ar kuri esat bandziusios kepti duona su paciu pasigamintom mielem, (turbut taip isverciau is rusisko saito)

1 st. miltu
1 st. silto vandens (palikti 5-6 val.)
tada pilti 1 st. bet kokio alaus ir 1 v.s. cukraus. Viska gerai ismaisyt ir palikt keliolikai minuciu siltai.

Kaip ten raso, kad sia mase naudoja kaip mieles, likuti laiko saldytuve, gerai issilaiko. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatelem @ 2009 05 25, 15:39)
Aš kepiau. Ir man tikrai skanus gavosi. Receptukas va cia
http://www.supermama...?...0381&st=276

Ačiū, būtinai bandysim 4u.gif

QUOTE(Lung @ 2009 05 25, 20:50)
Labas Rassa  4u.gif Kepsim kartu duonelę  mirksiukas.gif

Pas mane keksas - einamiausias saldus kepinys. Receptą radau kažkur šitoj temoj, labai skanus gaunasi:

3 kiaušiniai
165 g cukraus
1 pakelis vanilinio cukraus
1,5 a.š. romo (jei turiu, dedu vyšnių esencijos, neturiu - nededu)
1 citrinos sultys (aš dedu mažiau, kartais pakeičiu obuolių sultim)
165 g sviesto
330 g miltų
2,5 a.š. kepimo miltelių
razinos, smulkinti džiovinti vaisiai, riešutai (kas yra namie) - 1/2 puodelio (kartais vietoj vaisių dedu 1-2 v.š. marcipaninės masės).
Programa - keksas, arba "kepiniai su kepimo milteliais"

P.S. O vat su raugu niekaip nesusidraugauju, tą kurį gavau numarinau  verysad.gif


LUNG tavo dėka mano namuose ir atsirado duonkepė mirksiukas.gif Šį irgi receptuką būtinai bandysiu, nes namie visi saldžiarūriai, duonele ilgai neužkišiu biggrin.gif

Kelis receptukus duonkepei radau štai čia Tik dar nieko neišbandžiau - bet būtinai bandysiu thumbup.gif
Atsakyti
Žinot mane ir labai vilioja ta duonkepe, bet vis nesiryztu, apie tai kad galeciau duonkepei skirti 400 lt, net nesvajoju. Tik idomu ar tos, kurios kainuoja apie 200 lt gali buti irgi normaliomis duonkepemis, ar tai tik pavadinimas. Kazkaip ismesti net ir 200 nesinori, norisi, kad daiktas tarnautu, nesvarbu kiek jis kainuoja smile.gif
Atsakyti
Merginos, sakykit o kaip su laiko nustatymu darot? Ar nustatai laiką ir tai valandai duonelė būna šilta, ar tik pradeda tą valandą kepti??
Atsakyti
QUOTE(-Rassa- @ 2009 05 26, 11:16)
Merginos, sakykit o kaip su laiko nustatymu darot? Ar nustatai laiką ir tai valandai duonelė būna šilta, ar tik pradeda tą valandą kepti??

visų pirma ne su visomis programomis galima taikyti kepimo atidėjimą ( reik žr. savo duonkepės instrukcijoje ) mirksiukas.gif ( manojoje negaliu taikyti šioms - greitai kepama duona, duona be glitimo, keksas, uogienė, makaronai, mielinė tešla ir tik kepimas programoms )

laikas nustatomas -kada norima kad duonelė jau būtų iškepta ( pasitaisiau , nes pradžioje buvau klaidingai parašiusi blush2.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J@lanta: 26 gegužės 2009 - 11:01
QUOTE(-Rassa- @ 2009 05 26, 11:16)
Merginos, sakykit o kaip su laiko nustatymu darot? Ar nustatai laiką ir tai valandai duonelė būna šilta, ar tik pradeda tą valandą kepti??


Mano duonkepėje tai yra taip, jei nustatai laiką pvz.6val. tai po tiek laiko duonelė jau būna iškepus 4u.gif
Atsakyti