Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepimas

QUOTE(Azazella @ 2009 04 20, 09:39)
Aciu Jums ir Fortai uz issamu atsakyma. Butent Topo centre ir stovejo dvi, Mulinex ir Booman. Tai konsultantas aiskino, kad  pigesnioji gal ir atrodo ttaip pat, bet viduje tai oho kaip skiriasi, t.y. ir kaitinimo elementai blogiau isdestyti ir tapla mazesne ir t.d ir t.p. zodziu. As pasimeciau, nes duonkepemis tik pradejau dometis, todel man galima pritrinti ko tik nori, stoviu ir tikiu lotuliukas.gif


g.gif na nesigincysiu tik del talpos.....,pas mane didziausia duonute 1kg bigsmile.gif
O siaip taikrai viskas tas pats....pasikartosiu,nes su Nomke kazkada istyrinejom abi...skirtumas buvo dizaine..ir dar pas ja sviecia lemputes,t.y rodo kurioj stadijoj duonos kepimas....nu bet mes nusprendem,kad 200lt moket uz toki"malonuma" cool.gif ....koks skirtumas as atsidarau kada reikia ipasiziuriu ar viskas tvarkoj,Mulinekse ir reikia paziureti kaip tesla maisos(juk lemputes nors ir dega,bet to nerodo).... 4u.gif
Atsakyti
Ar skaiciavot kokia gaunasi paprastos baltos duonos savikaina?
Atsakyti
Azazella konsultantai gauna procentus už išrašytas/parduotas prekes Mes turim va tokia duonkepe DUONKEPĖ ETA 2149ir LABAI patenkinti thumbup.gif , viskas yra, o duoną kepu beveik kasdien blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Azazella @ 2009 04 20, 10:37)
Ar skaiciavot kokia gaunasi paprastos baltos duonos savikaina?

Maždaug ta pati kaip ir pardei, bet kokybe skiriasi, o svarbiausia be konservantų ir darai kokia nori ir kada nori thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2009 04 19, 18:49)
Patarkit prasau. Noriu isigyti dunkepe, bet nezinau kokia pirkti. Bijau, kad nedaug naudosiu, tai nesinori 500 moketi, maciau, yra po 200 litu pirkti. Ar ji tikrai bus tokia prasta palyginus su ta, kuri kainuoja 500 ? Man taip Topo centro egzzzpertas aiskino smile.gif

Dar kitas klausimas. Ar tiesa, kad namie, duonkepeje kepta balta duona daug ilgiau nedziuna nei parduotuvine?


As maciau Hobby Halle www.hobbyhall.lt, Kenwood duonkepe berods 149 Lt kainuoja, o kita, brangesne, apie 350 Lt...
Atsakyti
noreciau labai papriestarauti duonos savikainos skaiciavimui.
Zinoma, kad gaunasi zyyyyymiai pigiau kepti savo. Netgi palyginus su pramonine gamyba. o jei lyginsime su pvz 'maximos', 'Iki' ar 'Norfos' kepyklomis, tai pigiau desimteriopai...
Paziurekit paskutini Iki zurnaliuka - ten duonute jau akcijine, ir tai kaina 13-15Lt/kg, kai namuose issikepsit su sokoladu, razinomis, riesutais ir co na, po 1,5Lt/kg... skirtumas yra, ar ne? mirksiukas.gif
Pvz duona Toste, kiek jos yra? 400g? O kaina? bene jau 4Lt (?) Neperku jau puse metu, taip, kad cia as ne ekspertas smile.gif kaip ir visos kitos, matyt ax.gif
na taip, taip, yra ir batonu, ir duonos po 1,50-1,60Lt jei dar pirksit pasenusia - gal is vis apie 1,2Lt mokesit... tada duonkepes nepirkti jokiais budais schmoll.gif jums bus pigiau is parduotuves. ar skaniau - negarantuosiu tongue.gif cia kiekvienas asmeniskai ragauja...

jau kaip noriu duonos su alyvuogem ir feta, net seiles renkas pagalvojus, nes abu produktus as labai megstu... bet neturiu nei to, nei ano sad.gif

Pvz duonkepes f-ja - marmaledas bei kepiniai su soda man visai nereikalingas, o kitu net nesu isbandziusi, tai nznz ar reikia... Man uztektu - Norma, Vollkorn bei Teig, na, ir aisku, pravercia atidejimo f-ja.
Atsakyti
Toste musu mylimiausia duona, bet 500 g. kainuoja 4,20 doh.gif
Uzklausiau del savikainos, nes kazkur esu perskaicius, kad namines duonos savikaina gaunasi apie 50 ct kepaliukas, cia jau iskaiciavus elektros sanaudas, bet neskaiciuojant pacios duonkepes kainos.
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2009 04 20, 13:41)
Toste musu mylimiausia duona, bet 500 g. kainuoja 4,20 doh.gif
Uzklausiau del savikainos, nes kazkur esu perskaicius, kad namines duonos savikaina gaunasi apie 50 ct kepaliukas, cia jau iskaiciavus elektros sanaudas, bet neskaiciuojant pacios duonkepes kainos.


Mes su vyru paskaiciavom, kad musu kepamos duonos kepaliuko savikaina iseina apie 2 Lt (sveria 1 kg), cia jau ir elektra iskaiciuojant (duonkepes kainos neiskaiciavom, nes ja gavau dovanu thumbup.gif ). Bet velgi niuansu yra visokiu. Jei pirksi miltus pigiau (skaiciau, kad Tatulos turgeliuose ruginiai miltai po 1,5 Lt) ir duonos savikaina iseis pigesne. As kolkas neturiu kur pigiau pirkti, tai perku IKI, kur 2 kg kainuoja 4,99 Lt. Jei desi daugiau visokiu priedu, kaip saulegrazos, kitokios seklos, ar suriai, uogos ir pan, tai ir savikaina bus didesne.
Atsakyti
QUOTE(Renatelem @ 2009 04 20, 14:47)
Mes su vyru paskaiciavom, kad musu kepamos duonos kepaliuko savikaina iseina apie 2 Lt (sveria 1 kg), cia jau ir elektra iskaiciuojant (duonkepes kainos neiskaiciavom, nes ja gavau dovanu  thumbup.gif ). Bet velgi niuansu yra visokiu. Jei pirksi miltus pigiau (skaiciau, kad Tatulos turgeliuose ruginiai miltai po 1,5 Lt) ir duonos savikaina iseis pigesne. As kolkas neturiu kur pigiau pirkti, tai perku IKI, kur 2 kg kainuoja 4,99 Lt. Jei desi daugiau visokiu priedu, kaip saulegrazos, kitokios seklos, ar suriai, uogos ir pan, tai ir savikaina bus didesne.

Na mūsų duona išeina brangesne, nei 2Lt, bet aš ir dedu visokiausiu priedų(sėlenos, moliūgų sėklos, dž.pomidorus, vaisius...), o Tatulos mugei prekiauja miltais tik LABAI rupaus malimo schmoll.gif , tai man nelabai patiko, tai tenka maišyt
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 04 20, 19:00)
Na mūsų duona išeina brangesne, nei 2Lt, bet aš ir dedu visokiausiu priedų(sėlenos, moliūgų sėklos, dž.pomidorus, vaisius...), o Tatulos mugei prekiauja miltais tik LABAI rupaus malimo schmoll.gif , tai man nelabai patiko, tai tenka maišyt


Gal as pasirodysiu tundra, bes kas ta Tatulos muge? ir kur vi vyksta? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Fregata @ 2009 04 20, 21:14)
Gal as pasirodysiu tundra, bes kas ta Tatulos muge? ir kur vi vyksta?  blush2.gif

Tatulos mugė - tai yra ekologiniai mini turgeliai, pvz žiemą aš eidavau į Mindaugo mokykloje vykstančias muges, daugiau info čia mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaites 4u.gif sioje temeleje esu naujoke, bet skaiciau ir sekiau, ka plepat... bandziau ir as kepti duona, bet, panasu, kad nesekmingai schmoll.gif ir nezinau kaip istaisyti ta beda. Pirmiausia tai viskas ir buvo tame, kad raugas nesigavo, tiksliau, "negyveno" schmoll.gif o ji dariau is miltu (ruginiu), vandens ir rugstaus pieno. Skaiciau ne vienoje vietoje, kad is tokiu produktu jis gaminamas. Jis man tik kvapa pakeite, i toki rugstoka, ale, kad kiltu ar burbuliuotu tai nea schmoll.gif gal galit patarti, ka butu galima padaryti? 4u.gif
Atsakyti
Turiu problema.
Arba kazkas su manim negerai, arba duonkepe bloga sad.gif
Kokia as duona bekepciau- vis sukrenta... Kol ji kyla, viskas tvarkoje, iskyla, issipucia, normalus kepaliukas atrodo. Bet kai tik pradeda kepti - sukrenta. Kas cia galetu buti? g.gif
duonkepes neatidarineju, bandziau kelis receptus ir skirtingas programas. Vis tas pats unsure.gif
Atsakyti