Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepimas

QUOTE(Mrs. R @ 2009 04 17, 16:06)
forta - iki kt sav dar yr laiko, tai neplanuoju labai i prieki smile.gif
Duonai dedu 650 miltus, o baltiems pyragams "tortowa" tipo (kartais raso 550, kartais ne)... dar turiu rupaus malimo...
raugo kaip tik padariau du stiklainiukus, nes galvojau daug duonos kept... tai iki kt sav jis tik sustipres  4u.gif

nexta - melasos ikresk i rugine/pusiau rugine duona 1 v s., bet man uztenka ir 1 a s. Man ne juodume duonos esme...


4u.gif na bet kuriuo atveju kito savaitgalio labai laukiu,o jei iseitu mums susitikt butu visai saunu thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2009 04 16, 12:50)
FEDESperanza - gal tu vertimeli toki mini padaryk?
dziaugiuosi, kad tavo vaikutis gales valgyti bandeles  4u.gif

as savaitgali laukiu sveciu, tai vel kepsiu pyne  tongue.gif
ir kankinsiu ciabata, nu gal gausis pagaliau...



aišku, pasistengsiu artimiausiu metu, tai tas vertimelis gausis su tam tikra adaptacija biggrin.gif Nes ir pati nevisus produktus gaut galėjau...
Atsakyti
Na, kas karta ta ciabata darosi panasesne i tikra, sikart rauga laikiau 6val, paskui pacia tesla rankom lanksciau... jau atsirado skylutes, bet ne taip tankiai ir ne tokio didumo, kaip noretusi...
jei kas kepat - pafotografuokit, o tai gal as pati nznau ko noriu... ax.gif
Atsakyti
Merginos, nusipirkau duonkepe pagaliau!!!!

Perzvelgiau tema, bet visos rugines duonos man per sudetingos kol kas... blush2.gif neturiu nei raugo, nei slapiu mieliu....

Kol kas turiu tik poka ruginiu miltu ir sausu mieliu keleta pokeliu. Ar galiu kazka sugalvoti paprastut paprasciausio, kad ismegint duonkepe?

Laukiu atsakymo, o per ta laika toliau narsau tema, gal ka rasiu paprasto smile.gif

Labai nekantrauju ismeginti savo pirkini smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fregata @ 2009 04 19, 14:08)
Merginos, nusipirkau duonkepe pagaliau!!!!

Perzvelgiau tema, bet visos rugines duonos man per sudetingos kol kas...  blush2.gif neturiu nei raugo, nei slapiu mieliu....

Kol kas turiu tik poka ruginiu miltu ir sausu mieliu keleta pokeliu. Ar galiu kazka sugalvoti paprastut paprasciausio, kad ismegint duonkepe?

Laukiu atsakymo, o per ta laika toliau narsau tema, gal ka rasiu paprasto smile.gif

Labai nekantrauju ismeginti savo pirkini smile.gif


Sveika prisijungusi prie kepejeliu 4u.gif .
Cia visi receptai su sausom mielem, gal tik keletas receptu su slapiom. O uz rugine duona paprasciau kept is kvietiniu miltu - balta duona. Cia daug receptuku prideta, issirink ir kepk, o jei kas neaisku, tai klausk, padesim.
Atsakyti
QUOTE(Renatelem @ 2009 04 19, 16:45)
Sveika prisijungusi prie kepejeliu  4u.gif .
Cia visi receptai su sausom mielem, gal tik keletas receptu su slapiom. O uz rugine duona paprasciau kept is kvietiniu miltu - balta duona. Cia daug receptuku prideta, issirink ir kepk, o jei kas neaisku, tai klausk, padesim.


kad mes visi seimoj sviesios duonos nelabai megstam smile.gif Uztat ir orejau kazko ruginio. Ale kadangi ant smugio neradau lengvo receptelio, kepa paprastos baltos duonos bandinys smile.gif Ziuresim kas gausis smile.gif
Atsakyti
Patarkit prasau. Noriu isigyti dunkepe, bet nezinau kokia pirkti. Bijau, kad nedaug naudosiu, tai nesinori 500 moketi, maciau, yra po 200 litu pirkti. Ar ji tikrai bus tokia prasta palyginus su ta, kuri kainuoja 500 ? Man taip Topo centro egzzzpertas aiskino smile.gif

Dar kitas klausimas. Ar tiesa, kad namie, duonkepeje kepta balta duona daug ilgiau nedziuna nei parduotuvine?
Atsakyti
Azazella kaip čia pasakius dėl tos duonkepės kainos - mano MB Topo centre paaiškino, kad už 500 lt geresnė, tai jis ją ir nupirko, bet manau už 200 lt tikrai ne prastesnė bus - nebus gal poros funkcijų - duonos kepimo atidėjimo, ar bus 12, o ne 14 funkcijų, nebus galimybės kepti bagetus (nebus spec įdėkliukų jiems ) bus mažėsnė talpa, o ne 1.5l - bet nuo to pigesnė duonkepė juk nekeps prasčiau duonos ar ne mirksiukas.gif

dėl baltos duonos - ankčiau kai pirkdavom raikytą baltą duoną sumuštiniams, tai kartais po poros dienų atsirasdavo pelėsiukas ir tekdavo ją išmesti, dabar kepant pačiai nieko panašaus, aš iškepusi duoną gal pusvalanduką palaikau duonkepėje, kad šiek tiek praauštų, tuomet išiimu ir įdėdu į maišiuką, tada duonos plutelė suminkštėja ( man nepatinka traški ) ir duona ne taip greitai išdžiūna mirksiukas.gif
kepu duoną kas 2-3 dienas, vieną kartą baltą, kitą kartą tamsią biggrin.gif
Kai iškepu ir nunešu duonos mamai - jai atvirkščiai nepatinka, kad aš atnešu tik ką iškeptą ir įdėtą į maišiuką, ji ją išima ir laiko taip duonkepėje be maišiuko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J@lanta: 19 balandžio 2009 - 18:04
QUOTE(Azazella @ 2009 04 19, 18:49)
Patarkit prasau. Noriu isigyti dunkepe, bet nezinau kokia pirkti. Bijau, kad nedaug naudosiu, tai nesinori 500 moketi, maciau, yra po 200 litu pirkti. Ar ji tikrai bus tokia prasta palyginus su ta, kuri kainuoja 500 ? Man taip Topo centro egzzzpertas aiskino smile.gif

Dar kitas klausimas. Ar tiesa, kad namie, duonkepeje kepta balta duona daug ilgiau nedziuna nei parduotuvine?


4u.gif Azazella...pirk pigesne ir nesuk galvos.Kazkada,kai pirkom duonkepes su Nomke....Ji ir vazinejo po visas parduotuves....ir Elektromarkte jai paaiskino,kad reikia pirkti tik Moulinex uz 400...ir ji nusipirko,o as nuipirkau Topo centre Bouman uz 200....ir kai paziurejom viskas tas pats...isskyrus dizaina.Pas mane ir visos absoliuciai tos pacios funkcijos. bigsmile.gif
Atsakyti
Mačiau turguj, ale naudota duonkepė (gal kas ką ir buvo ten kažkada supylęs ) už 65 lt, bet nespėjau cool.gif . Manau svarbiausia, kad būt instrukcija, žiūrėk talpą ir operacijų skaičių, ir viskas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2009 04 17, 15:06)


nexta - melasos ikresk i rugine/pusiau rugine duona 1 v s., bet man uztenka ir 1 a s. Man ne juodume duonos esme...

aciu 4u.gif rytoj isbandysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(J@lanta @ 2009 04 19, 19:02)
Azazella kaip čia pasakius dėl tos duonkepės kainos - mano MB Topo centre paaiškino, kad už 500 lt geresnė, tai jis ją ir nupirko, bet manau už 200 lt tikrai ne prastesnė bus - nebus gal poros funkcijų - duonos kepimo atidėjimo, ar bus 12, o ne 14 funkcijų, nebus galimybės kepti bagetus (nebus spec įdėkliukų jiems ) bus mažėsnė talpa, o ne 1.5l - bet nuo to pigesnė duonkepė juk nekeps prasčiau duonos ar ne  mirksiukas.gif

dėl  baltos duonos - ankčiau kai pirkdavom raikytą baltą duoną sumuštiniams, tai kartais po poros dienų atsirasdavo pelėsiukas ir tekdavo ją išmesti, dabar kepant pačiai nieko panašaus, aš iškepusi duoną gal pusvalanduką palaikau duonkepėje, kad šiek tiek praauštų, tuomet išiimu ir įdėdu į maišiuką, tada duonos plutelė suminkštėja ( man nepatinka traški ) ir duona ne taip greitai išdžiūna  mirksiukas.gif
kepu duoną kas 2-3 dienas, vieną kartą baltą, kitą kartą tamsią  biggrin.gif
Kai iškepu ir nunešu duonos mamai - jai atvirkščiai nepatinka, kad aš atnešu tik ką iškeptą ir įdėtą į maišiuką, ji ją išima ir laiko taip duonkepėje be maišiuko.



Aciu Jums ir Fortai uz issamu atsakyma. Butent Topo centre ir stovejo dvi, Mulinex ir Booman. Tai konsultantas aiskino, kad pigesnioji gal ir atrodo ttaip pat, bet viduje tai oho kaip skiriasi, t.y. ir kaitinimo elementai blogiau isdestyti ir tapla mazesne ir t.d ir t.p. zodziu. As pasimeciau, nes duonkepemis tik pradejau dometis, todel man galima pritrinti ko tik nori, stoviu ir tikiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Azazella: 20 balandžio 2009 - 07:43