Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepimas

QUOTE(Stiuardese @ 2009 03 25, 11:17)
Tada dar klausimas  ax.gif Mano šeimyna vertina batonus ir šiaip kvadratinę sumuštinių duona ir pan., perverčiau receptukus, kaži pagal kurį iškepčiau ką nors panašaus?


Man tai panasi gaunasi is Amalijos duonos receptu rinkinio, pirmoji - balta duona thumbup.gif .
Atsakyti
Va kas man gavosi blush2.gif
user posted image

Šiaip skonio laaabai skanu thumbup.gif Tik vėlgi norėčiau minkštesnio viršaus ir tvirtesnio vidaus g.gif Na dabar uogienę užtepsi, bet sviesto tai nelabai gal g.gif Gal toj mano duonkepėj koks nors apskrudimo laipsnis nustatytas ar kaip g.gif Šįkart viršus liko kaip iškilo thumbup.gif Receptas
Atsakyti
QUOTE(Stiuardese @ 2009 03 25, 11:17)
Tada dar klausimas  ax.gif Mano šeimyna vertina batonus ir šiaip kvadratinę sumuštinių duona ir pan., perverčiau receptukus, kaži pagal kurį iškepčiau ką nors panašaus?



As kepiau tosterine duona, man tikrai patiko
Receptas:
250 ml vandens
40 g sviesto
2 v.s. cukraus
1,5 a.s. druskos
380 kvietiniu miltu
1,5 mieliu
Programa SANDVICH
Atsakyti
Stiuardese - idek duonyte i maiseli - suminkstes ta pluta. be to, kai ji sviezia, tai ir sunkiai pjaunasi, ant jos sunkaii tepasi margarinas, kita diena jau viskas buna gerai... ir - tikrai idek daugiau miltu, gal net rupesniu - bus standziau...

As pakartojau pyne... miltu gal kiek padauginau, bus standensne, bet labai iskilo... ryt valgysim pusryciams su arbata...
O mano zuikis tai uzprase Bezdzioniu duonos, sako - mama, negi tu pamirsai, kad as megstu bezdzioniu duona... Reikes iskept... patinka jai laupyti tuos kasnelius...
Atsakyti
Šiandien iškepiau vaisinę duonelę ir net nespėjau nufotkint, su kavutę/pienu per pusryčius ir suvalgėm, net gabaliuko neliko bigsmile.gif
Kirameki ačiū už receptą 4u.gif (aš tik grikių miltus pakeičiau į rupaus malimo ruginius miltus)


Atsakyti
O gal gali kas nors pasakyti, kodel kepant rugine duona duonkepeje, jos virsus suskilineja, kai kepu balta duona, to nebuna g.gif ? Skonis buna geras, tik vat virsus suplysinejes. Nors aisku, tai nera labai svarbu ax.gif .
Atsakyti
renatelem - rugine duona tankesne, pluta tvirtesne, tai ir plysta. Visur pataria po paskutinio pakilimo astriu peiliuku nupiesti tokia eglute: kotas ir sakeles i sonus arba bent istrizus bruksnelius, tada plys figuriskai ir viskas bus ok.
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2009 03 26, 19:49)
renatelem - rugine duona tankesne, pluta tvirtesne, tai ir plysta. Visur pataria po paskutinio pakilimo astriu peiliuku nupiesti tokia eglute: kotas ir sakeles i sonus arba bent istrizus bruksnelius, tada plys figuriskai ir viskas bus ok.


Labai aciu uz atsakyma 4u.gif . Dabar zinosiu. As vis bijodavau atidaryt dangti kilimo metu ir tarp kildinimu. Kad nesukristu ax.gif .
Atsakyti
Dar norejau paklausti, o galima kepant duona kokia nors, vietoje vandens pilti isrugas nuo namie gamintos varskes g.gif . Kad pasukas pilti galima, tai isskaiciau, bet apie isrugas kalbos nebuvo. Gal kas bande ir galetu atsakyti ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Renatelem @ 2009 03 28, 15:29)
Dar norejau paklausti, o galima kepant duona kokia nors, vietoje vandens pilti isrugas nuo namie gamintos varskes  g.gif . Kad pasukas pilti galima, tai isskaiciau, bet apie isrugas kalbos nebuvo. Gal kas bande ir galetu atsakyti  ax.gif .

Aš taip labai dažnai darau, nei skoniui, nei išvaizdai nepakenkė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 03 28, 22:17)
Aš taip labai dažnai darau, nei  skoniui, nei išvaizdai nepakenkė  mirksiukas.gif


Labai aciu 4u.gif . O gal gali pasakyt i kokia duonele, ar balta, ar juoda? O gal neturi reiksmes g.gif ?
Atsakyti
kazkas ieskojo baltos duonos recepto. as darau pagal si smile.gif
Tosterio duona

skystai teslai:
200g miltu
4g druskos
3g svieziu mieliu (naudoju sausas, tai ipilu truputi ir tiek mirksiukas.gif )
150g vandens
viska sumaisyti ir palikti kamb.temperaturoje 2val, o po to min 16val laikyti saldytuve.

tesla:
485g miltu
11g druskos
14g cukraus
30g svieziu mieliu (imu apie 7g sausu-pakanka)
210g pieno
60g sviesto
+skysta tesla
viska sumaisyti ir pakildinti. as kildinu iskart formoje. kepu orkaiteje, kol apskrunda virsus 4u.gif
Atsakyti