QUOTE(ifauru @ 2009 02 21, 19:37)
O KRAS yra genas, kurį nemutavusį veikia cetuximabas (Erbitux), o jei jis mutavęs, nėra tikslo gydyti tais vaistukais. LT kol kas tą tyrimą daro tik Vilniaus berods biomedicinos ar biochemijos institutas....Tai vat, bandau ieškoti variantų. Šitą vaistą greičiausiai reikėtų pirktis, jis gali būti naudojamas su schemom arba kaip vienas atskiras vaistas....
Angliškai skaitančioms
Angliškai skaitančioms
Eritbitux, jau yra Lietuvoje? Avastinas, ar jau išbandyta? Jei Eritbitux Lietuvoje neregistruotas, gali kilti probelmų su gydymu. Gydytojai nenori apsiimti gydyti neregistruotais vaistais. Kažkada viena forumo dalyvė buvo gavusi tėveliui Tarcevą iš JAV, negydė. Dabar Tarceva Lietuvoje jau pora metų gydymui naudojama, nes registruota.
----------------------
Pažiūrėjau ir aš antrą dalį ir vėl nusivyliau. Neakcentuoja jokių svaresnių onkologijos pasiekimų, išskyrus gliveką, o visi hormoniniai krūtų vėžio vaistai, tas pats Herceptinas; Tarceva, Avastinas. geri rezultatai gydant kraujo onkosusirgimus, tos pačios kaulų čiulpų transplantacijos, išgelbėjusios ne vieną. Pasigavo kažkokį vieną radiologą, kurio nuomonė kitokia, o tai ką, jis vienas teisuolis, o visi kiti jo kolegos ne. Labai poltizuotas filmas, lyg nesirgtų tie patys medikai, vyriausybių vadovai, pramonės magnatai, lyg nemirtų nuo šiots ligos? Et, dar viena istorija, kokie mes bejėgiai. Pirmuosius kompiuterius pamačiau 1985 m. savo pirmojoje darbo vietoje, užėmė salę. Dabar dažnas turi nešiojamą. Taip ir su medicina, kai bus sprendimas, bus sprogimas, o jis bus. Bando įpiršti, jog plastmasės blogai, na gal nėra gerai, bet mano vaikystėje žindukai buvo guminiai, o vienintelė sintetika, tai klijuotė, kurią kišdavo po paklode. Mes neseniai įriedėjom į šį komforto ir dirbtinės pramonės pasaulį. Sakysit daug sergančių, bet apie vėžį yra duomenų net iš Egipto faraonų laikų. Kokios plastmasės tada buvo, koks užterštumas? Faktas, kad šitie faktoriai yra svarbūs, tačiau ar vieninteliai ir lemiami?