Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas- 3

QUOTE(blondynka @ 2010 02 10, 18:37)
Sveikutes, sumasciau tokiu rasteliu savo lelkai megztuka nunerti, gal galit paaiskinti kaip cia toki isnerti?  g.gif


http://picasaweb.goo...927541946384994

pagal ta antras variantas (sukryziuotas)
Atsakyti
Esu be galo dekinga bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Aš dar tik pradininkė nėrime... blush2.gif taigi,man reikia Jūsų pagalbos unsure.gif Galite pasakyti apačioje esančius raštus kaip nerti? PRAŠAU verysad.gif


Raštas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luisana: 11 vasario 2010 - 15:16
Kas kokrečiai neaišku? g.gif Ten tik kilputės ir stulpeliai su 2 užmetimais
Atsakyti
sveikos,
gal kas netycia prisimenat senus gerus laikus kai arbata buvo plikoma arbatinukuose servyziniuose???labai noreciau ant tokio arbatinuko nunerti kaip cia teisingiau pavadinus...pirstine???na kur ant virsaus dedas,kad arbata geriau pritrauktu...tikiuos supratot...dar kazkada maciau kad buvo tas toks kalpokas-pirstine kaip vista nunerta...noriu tokio kalpoko-pirstines bet neisivaizduoju kokiu rastu geriau nert ar kiek akyciu imt...na zodziu-laukiu ir prasau pagalbos
Atsakyti
Labai geras 2007-2009 m. žurnalo "Pačios neriame, mezgame, siuvame" rinkinys. Galima parsisiųsti iš čia:

http://www.failai.lt.../pacios.rar.htm

4u.gif
Atsakyti
prasau pagalbos, pradejau nerti pi ilgos pertraukos ir iskilo klausimas: kadangi kiekviena kilpa turi du siulus t,y, arciau ir toliau. Kai neriau serveteles visada kabindavau uz du is kart, dabar vienoje knygoje perskaiciau kad galima kabinti tiek uz vienos, tiek uz kitos, nuo to gaunasi skirtingi rastai. tai as pasimeciau kaip nerti, shemose nieko apie tai neraso, gal as blogai darau. Ar pagal nutylejima reikia kazkaip vienodai daryti, Prasau padekite, sustojau nerdama.. doh.gif
Atsakyti
nuliax, aš tai pirmą kartą tokį dalyką girdžiu, bet manau taip gali būti. Bet jei nieko nepaminėta, tai manau reikėtų kabint už abiejų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pupainga @ 2010 02 13, 21:04)
nuliax, aš tai pirmą kartą tokį dalyką girdžiu, bet manau taip gali būti. Bet jei nieko nepaminėta, tai manau reikėtų kabint už abiejų 4u.gif

as net gi pabandziau kabainti uz vienos ir uz kitos, gavosi tikrai skirtingi rastai.... g.gif
Servetelese man norisi kabinti uz abieju g.gif o ploksciame nerime jau ne bezinau
Atsakyti
dinana, jeigu kalbi apie tokį dalykėlį ant arbatin uko, tai aš turiu keletą, tik gaila, schemų nėra, tik viena su schema vištelė....

user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lurdes72 @ 2010 02 11, 20:11)
Kas kokrečiai neaišku? g.gif Ten tik kilputės ir stulpeliai su 2 užmetimais


Tai visas nėrinys yra nunertas iš kilpučių ir stulpelių su 2 užmetimais ,taip? Atsiprašau,tiesiog nelabai moku raštus skaityt doh.gif
Atsakyti
Papildyta:
QUOTE(Luisana @ 2010 02 14, 13:57)
Tai visas nėrinys yra nunertas iš kilpučių ir stulpelių su 2 užmetimais ,taip?  Atsiprašau,tiesiog nelabai moku raštus skaityt  doh.gif


Taip, visas nerinys nunertas is kilpuciu ir stulpeliu su 2 uzmetimais. Tik paskutine eilute neriasi truputi kitaip. 3 st. su 2 užm. sunerti kartu: darai 2 užmetimus pirmam stulpeliui, bet nepabaigus pilnai išnerti, kai ant vąšelio lieka 2 kilpos, vėl darai 2 užm., išneri antrą stulpelį ( lieka 3 kilpos ant vąšelio) tada vel 2uzmetimai lieka 4 kilpos ir ištrauki siūlą (kilpą) per tas 4 kilpas. smile.gif Toliau viską kartojam. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nefer: 16 vasario 2010 - 11:50