Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas- 3

gal ir man galite padeti nunerti gelyte, paaiskinti schema:

user posted image
o pati rankine atrodo taip:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vike @ 2010 02 02, 09:38)
gal ir man galite padeti nunerti gelyte, paaiskinti schema:

Pagal schema, tai lyg viskas aisku, bet ziurint i gelytes, tai manau taip (nezinau ar gerai manau, gal kitos geriau supras) : tose eilutes kur eina po pynuciu, reikia kabinti ne uz pacios pynutes, bet uz pynuciu apacios. Tada turetu gautis tie spurgiukai tokie. Man taip atrodo, bet galiu ir klyst, tiesiog reikia bandyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pupainga @ 2010 02 02, 12:50)
Pagal schema, tai lyg viskas aisku, bet ziurint i gelytes, tai manau taip (nezinau ar gerai manau, gal kitos geriau supras) : tose eilutes kur eina po pynuciu, reikia kabinti ne uz pacios pynutes, bet uz pynuciu apacios. Tada turetu gautis tie spurgiukai tokie. Man taip atrodo, bet galiu ir klyst, tiesiog reikia bandyt 4u.gif


aciu.
numezgu ziedeli, po to apneriu zemu stulpeliu, paskui pynutes, o ka reiskia tie taskiukai? taip, pabandziau kabinti uz kaip ir gavosi gerai...
Atsakyti
QUOTE(Vike @ 2010 02 02, 17:23)
aciu.
numezgu ziedeli, po to apneriu zemu stulpeliu, paskui pynutes, o ka reiskia tie taskiukai? taip, pabandziau kabinti uz kaip ir gavosi gerai...

Manau, tiesiog parodymas kur jungti, nes nupiest visai salia sunku. Nes kad gautusi tokia ale pukuota, reikia sugrust viska. Ot rasau, tikuosi suprasit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pupainga @ 2010 02 02, 17:30)
Manau, tiesiog parodymas kur jungti, nes nupiest visai salia sunku. Nes kad gautusi tokia ale pukuota, reikia sugrust viska. Ot rasau, tikuosi suprasit smile.gif


pagaliau supratau ir visai gerai iseina. aciu jums.
Atsakyti
QUOTE(Vike @ 2010 02 02, 18:26)
pagaliau supratau ir visai gerai iseina. aciu jums.

Prašau 4u.gif Pasirodykit, kai baigsit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dahlia+++ @ 2010 02 02, 10:51)
2 st. su 2 užm. sunerti kartu: darai 2 užmetimus pirmam stulpeliui, bet nepabaigus pilnai išnerti, kai ant vąšelio lieka 2 kilpos, vėl darai 2 užm., išneri antrą stulpelį ( lieka 3 kilpos ant vąšelio) ir ištrauki siūlą (kilpą) per tas  3 kilpas.  smile.gif Toliau viską kartojam.


Dekui, bandysiu nerti. Ir kaip anksciau apie tai nepagalvojau doh.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Gal galit man paaiskinti kaip nerti kelis zenklus pazymetus raudonai

user posted image

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2010 01 17, 17:26)
Renataly pažiūrėk šitą nuorodą, gal rasi ko tau reikia?

http://picasaweb.goo...i201011/pWEvWJ#


Sumasciau nunerti toki grozi, bet ar as nerandu ar auksciau esancioje nuorodoje nera schemos tik foto g.gif Pagelbekit, kas suprantat ax.gif
Papildyta:
Ir dar klausimelis. Sumasciau nunerti sita kepuraite, bet pagal chema man per mazai eiluciu ir nerimo rastas toks, kad vis plateja ir nesidaro kupolas. Nuneriau jau apie puse, bet gavosi tiesiog servetele doh.gif Kas cia ne taip? g.gif

Ji nunerta atrodo taip
kepuraite

bet kiek suprantu chemoje to banguotumo pakrasciukuose nera. Tiesiog danerta ne pagal chema schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nefer: 04 vasario 2010 - 11:59
O gal kas norėtų užsidirbti kelis litelius, ir galetu nunerti va sita is mano siulu, kur zirgeliui ant ausu (ausinukas vadinasi)? http://images54.fotk.../daiktai059.jpg But gerai is Klaipedos kas esat... parašykit i až ax.gif
Atsakyti
Radau grazios serveteles schema ir nesuprantu dvieju zenklu.
Tu apatiniu zenkliuku kairej, tokio kaip 'ledu porcija' (biggrin.gif) ir virs jo esancios 'karuneles'.
Dar niekad nesu macius tokiu zenkliuku g.gif Galbut kas nors zinote, aciu 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikutes, sumasciau tokiu rasteliu savo lelkai megztuka nunerti, gal galit paaiskinti kaip cia toki isnerti? g.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti