Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas- 3

Labutis 4u.gif
Gal kas galėtų pagelbėti?
user posted image
nesuprantu, to balto raštelio blush2.gif , o iš pažiūros atrodė paprastas g.gif
schemos, deja, neturiu, tik paveiksliuką
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo man-patinka-tyla: 28 sausio 2010 - 21:19
QUOTE(man-patinka-tyla @ 2010 01 28, 21:11)
Labutis 4u.gif
Gal kas galėtų pagelbėti?
user posted image
nesuprantu, to balto raštelio blush2.gif , o iš pažiūros atrodė paprastas g.gif

Pagal mane, tai reikia nerti stulpeliais su uzmetimu, pvz. 5 stulp. su uzmetimu, 3 kilpu pynute veriama i ta pacia aki is kurios isneret, 5 stulp su uzm...
Kitoj eilej: stulp su uzmetimu, o virs bumbuliuko 1 pynutes kilpa, toliaustulpeliai su uzmetimu.
Atsakyti
man irgi taip atrodo, ką tik norėjau parašyti, omane aplenkė
Atsakyti
QUOTE(diwol @ 2010 01 28, 22:22)
Pagal mane, tai reikia nerti stulpeliais su uzmetimu, pvz. 5 stulp. su uzmetimu, 3 kilpu pynute veriama i ta pacia aki is kurios isneret, 5 stulp su uzm...
Kitoj eilej: stulp su uzmetimu, o virs bumbuliuko 1 pynutes kilpa, toliaustulpeliai su uzmetimu.

valioooo, gavosi thumbup.gif
Diwol, dėkui labai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
susiklaidinau galvodama, kad sis mezginys nuo viršaus į apačią neriamas
Atsakyti
QUOTE(man-patinka-tyla @ 2010 01 28, 21:11)
Labutis 4u.gif
Gal kas galėtų pagelbėti?
nesuprantu, to balto raštelio blush2.gif , o iš pažiūros atrodė paprastas g.gif
schemos, deja, neturiu, tik paveiksliuką

Kiek galiu įžiūrėt, tai: "baltas" raštas daromas į kiekvieną viduriuko žemą stulpelį įneriant po 2 stulpelius su 1 užm., sunertus kartu, o tarp stulpelių ("žiedlapių") - 3 pynutės kilpos.
Ten tikrai tas žiedlapiukas tik iš kelių stulpelių, tik kai siūlai storesni, tai atrodo, kad kokie 5..

Na va, kol parašiau - jau ir išmezgei smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dahlia+++: 28 sausio 2010 - 22:55
Gal kas galėtų padėti, kaip nunerti tokį angelą? Gal kas schemą turi? 4u.gif

user posted image
Atsakyti
vajei, koks grožis
Atsakyti
QUOTE(ruteliukste @ 2010 01 29, 11:08)
Gal kas galėtų padėti, kaip nunerti tokį angelą? Gal kas schemą turi? 4u.gif 

Šitam albume yra ir angeliuko-varvekliuko smile.gif schemutė. Bet aprašymas tik lenkiškai..
Atsakyti
Mergaitės, man reikia nunerti tokį mažą krepšiuką, kokio 1 cm. skersmens, nu kaip rutuliukas iki pusės, net nežinau kaip paaiškint. Paprastais, žemais stulpeliais. Šiaip visada megzdavau servetėles, tokių detalių dar neteko nerti, tad galvoju, kaip geriau daryti. Gal galite parašyti, kaip darote, ar kokią nuorodėlę? Nes yra labai daug temų, visų neturiu laiko perskaityti. Būčiau labai dėkinga, jei pasidalytumėte patirtimi, kai ten jį nunerti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dahlia+++ @ 2010 01 29, 15:15)
Šitam albume yra ir angeliuko-varvekliuko  smile.gif  schemutė. Bet aprašymas tik lenkiškai..


Ačiū labai bigsmile.gif wub.gif oro_buckis.gif
Atsakyti
Gal galetumete paaiskinti kaip isnerti tuos stulpelius kepurytes 22 eiluteje? Nu nieko man protingo nesauna i galva doh.gif

My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nefer: 01 vasario 2010 - 23:38
QUOTE(Nefer @ 2010 02 01, 23:36)
Gal galetumete paaiskinti kaip isnerti tuos stulpelius kepurytes 22 eiluteje?

2 st. su 2 užm. sunerti kartu: darai 2 užmetimus pirmam stulpeliui, bet nepabaigus pilnai išnerti, kai ant vąšelio lieka 2 kilpos, vėl darai 2 užm., išneri antrą stulpelį ( lieka 3 kilpos ant vąšelio) ir ištrauki siūlą (kilpą) per tas 3 kilpas. smile.gif Toliau viską kartojam.
Atsakyti