Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas- 3

Sakykit, auksarankės. Esu užsidegusi išmokti nerti visokias grožybes ir nežinau, nuo ko pradėti... Gal galite patarti? Be to, per kiek laiko išmokote nerti pačios?
Atsakyti
QUOTE(niekada @ 2010 01 11, 13:55)
Merginos, gal galėtumėt mane nukreipt kur nors, kur būtų galima rasti spalvotų kvadračiukų pavyzdžių vašeliu? Tokių elementarių, kad galima būtų kažką tokio sukurpt.

user posted image

Prašau va čia smile.gif
http://club.osinka.r...-4760?&start=30
Atsakyti
QUOTE(Miolanda @ 2010 01 14, 15:43)
Sakykit, auksarankės. Esu užsidegusi išmokti nerti visokias grožybes ir nežinau, nuo ko pradėti... Gal galite patarti? Be to, per kiek laiko išmokote nerti pačios?

Atsakiau jau kitoje temoje, padubliuosiu biggrin.gif
"Prisimenu, kai dar pradineje klaseje mokemes nerti paprasta pynute...iseidavo dideles, nevienodos kilputes, atrode, kad niekada neismoksiu to daryti ir sis uzsiemimas buvo laaabai nemielas doh.gif biggrin.gif Veliau prie nerimo grizau savo noru, nes turejau kantria mokytoja- mociute...
Bet is esmes, nuo pynutes viskas ir prasideda, kai ismoksti normaliai nerti pynute, neistraukdama belenkiek siulo ir nedarydama begalinio didumo akiu, ivaldai vaseli, visa kita jau nesunku...
Mokiau savo pusbroli, kai dar buvo mazas, nerti, pradejom nuo pynutes, po to paprastas akis ir uzmetimus, mokemes pora dienu, po keliu menesiu jis jau buvo prineres begale sesers Barbems rubu biggrin.gif zinoma, su klaidomis, be siaurinimu, platinimu ir t.t. bet visgi ismoko, po dvieju dienu rodymo ir daug bandymu po to...
Tad visu pirma, manau, svarbu surasti zmogu, kuris parodytu kaip daryti, po to bandyti, bandyti...ir viskas bus OK! To ir linkiu mirksiukas.gif
Ir dar pasikartosiu, mano nuomone: pirmas zingsnis- normaliai ismokti nerti pynute, antras- zemi stulpeliai, stulpeliai su uzmetimu, trecias- nerimas ratu, platinant mezgini, po to siaurinant, tada dar reiketu ismokti skaityti schemas na, o mokant pries tai isvardintus dalykus, visa kita jau bus nesunku, sekant schemas 4u.gif "
Atsakyti
Oj kaip cia graziai isdestet ir nuraminot thumbup.gif Dabar belieka sesti ir praktikuotis, begu ir aciu!!! drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labos meginos 4u.gif
Sugalvojau nusinet vasarai kažką panašaus.
user posted image
Iškilo klausimas. Čia mergina Lieknutė, o man reikėtų šiek tiek plačiau per krūtinę. Kaip sugalvot praplatint? Ačiū už nuomones 4u.gif
Atsakyti
Mergaites , gal galit padet. Buvau radusi kazkoki tai internete zurnaleli, kuriame buvo kelnyciu nertu vaseliu pavyzdziai ir kinietiskos schemutes. Bet neissaugojau, o dabar taip norisi vaikuciui pavasariui panerti. Gal kas turit pavyzdiu?
Atsakyti
Renataly pažiūrėk šitą nuorodą, gal rasi ko tau reikia?

http://picasaweb.goo...i201011/pWEvWJ#
Atsakyti
Aciukas, kazka radau, bet dar noretusi paieskoti wink.gif Vat, picasoj ir buvau radusi daug ilgu nertu kelnyciu.
Atsakyti
noreciau nusinerti tunikyte juoda is plonu siuliuku, kad galeciau deveti ant sukneles. tik nerandu jokiu ideju. gal galit pagelbet?
Atsakyti
QUOTE(GertaL @ 2009 10 21, 11:57)
Labukas,

aš taip pat labai sergu nėrimo liga  bigsmile.gif
Mano darbai sudėti į šiuos puslapius:

http://pasipuosk.web.officelive.com
http://public.fotki....kdarbiupasaulis  cool.gif

man taip pat patinka nerti kepures
Atsakyti
sveikos gyvos darbstuoles.
AS su tokiu klausimeliu aps jus 4u.gif Neriu tokia liemene. Pagal visas schemas ji turi buti sudeta is 4 daliu, tik as nemoku ju graziai sujungt, ypac tu kur per prieki nesigauna, gal pasidalinsit kaip jus tai darote?
Atsakyti
QUOTE(pupainga @ 2010 01 16, 18:50)
Labos meginos 4u.gif
Sugalvojau nusinet vasarai kažką panašaus.
Iškilo klausimas. Čia mergina Lieknutė, o man reikėtų šiek tiek plačiau per krūtinę. Kaip sugalvot praplatint? Ačiū už nuomones 4u.gif


Gali pabandyti tas gelytes siek tiek didesnes nerti t.y. daryti siek tiek ilgesnius tuos lapukus. Arba dar gali pabandyti didesniu vaseliu, bet cia jau gali buti pastebimas skirtumas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sunnyday: 18 sausio 2010 - 14:54