Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas- 3

QUOTE(gintule @ 2009 11 27, 17:51)
Sveikos mergaites, sakykit kaip apnerti apykakle vezlio zingsneliu, nesu patyrusi nerime su vaseliu,aciu 4u.gif



gintule, pažiūrėk ankstesniam puslapyje tos pačios temos, turiu įkėlusi pavyzdį kaip neriama vėžlio žingsneliu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silsta: 27 lapkričio 2009 - 18:04
Gal kuri mamyte turi sios skaros schema 4u.gif ? http://www.darbeliai...kara-2406.html#
Atsakyti
vėžlio žingsnlio raštelio nerandu
Atsakyti
QUOTE(saldainia @ 2009 12 08, 20:14)
vėžlio žingsnlio  raštelio nerandu

As issisaugojusi turiu stai toki
user posted image
Atsakyti
QUOTE(saldainia @ 2009 12 08, 21:14)
vėžlio žingsnlio  raštelio nerandu



saldainia, nagi 3 psl. yra mano įkelta lietuvių kalba, labai suprantamai, bet keliu dar kartelį......

user posted image
Atsakyti
labai labai labai ačiū
Atsakyti
QUOTE(pupshe @ 2009 02 20, 15:34)
Neriu dabar panašią į šitą suknelę ir pristigau informacijos. Gal turit kokį raštelį, kad tiktų pačiai apačiai, kad ji tokia susibangavusi būtų?
user posted image

Pupshe, nu kaip išėjo nunerti šitokią gražią sunelę, gal gali parodyti savo nertinį , aš irgi mastau ją nerti, tik nežinau schmoll.gif kaip pavyks, galėtum pasidalinti idėjomis
Atsakyti
Merginos,

gal galite paaiškinti ar parodyti schemą kaip nerti kumštines pirštines?

Būsiu labai laiminga ir dėkinga už pagalbą 4u.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif

As ir su klausimuku. ax.gif Per sventes paemiau vaseli i rankas ir panorau ismokt nunerti dukrytei (4,5metu) vasarai kepuryte bigsmile.gif
Jau buvau nunerusi dvieju skirtingu rastu, bet ir isardziau nes niekeiap nepavyksta su platinimu. Paneriu paneriu, pamatuoju, bet vis kazkaip netaip. unsure.gif
Gal kuri gali paaiskinti apie platinima?
Aciu! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gabriella* @ 2010 01 05, 12:12)
Laba  4u.gif

As ir su klausimuku.  ax.gif Per sventes paemiau vaseli i rankas ir panorau ismokt nunerti dukrytei (4,5metu) vasarai kepuryte  bigsmile.gif
Jau buvau nunerusi dvieju skirtingu rastu, bet ir isardziau nes niekeiap nepavyksta su platinimu. Paneriu paneriu, pamatuoju, bet vis kazkaip netaip.  unsure.gif
Gal kuri gali paaiskinti apie platinima?
Aciu!  4u.gif


cia pirmam poste:
kepures
Atsakyti
QUOTE(kovo @ 2009 12 21, 21:34)
Pupshe, nu kaip išėjo nunerti šitokią gražią sunelę, gal gali parodyti savo  nertinį , aš irgi mastau ją nerti, tik nežinau  schmoll.gif kaip pavyks, galėtum pasidalinti idėjomis

Vat tokio dalyko tai ir as noreciau, bet kur galima schema rast?
Atsakyti
Merginos, gal galėtumėt mane nukreipt kur nors, kur būtų galima rasti spalvotų kvadračiukų pavyzdžių vašeliu? Tokių elementarių, kad galima būtų kažką tokio sukurpt.

user posted image
Atsakyti