Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas- 3

QUOTE(Rudakis @ 2009 11 19, 18:39)
As ieskau nertu nykstuku galvu, ar senio salcio ten galvos nebezinau doh.gif gal kuri nors turit ar zinot apie ka askalbu padekit Baltos galvos su raudonom kepurem blink.gif Buvau radusi ir dingo kazkur doh.gif



Rudakis, pažiūrėk šitą nuorodą, rasi nykštukus..

http://www.supermama...?...6684&st=168

Papildyta:
QUOTE(saldainia @ 2009 11 20, 15:31)
vėžio žingsnelio schemą gal kas turit?



Turiu išsisaugojusi lietuvišką variantą "vėžio žingsnelio", manau, bus aišku...

user posted image
Atsakyti
Būčiau labai dėkinga
Atsakyti
Sveikutės auksarankės 4u.gif

kadangi pati daugiau mezgu, nei neriu, tai nesu turtinga nėrimo scemomis, o labai reikia nunerti gėlytę, tokią kur lapukai gula vienas ant kito keliom eilėm (nežinau ar aš čia suprantamai paaiškinau blush2.gif ), tarsi apatinė vainiklapių eilutė pati didžiausia, ant jos kita kiek mažesnė ir t.t., ir tokių eilučių g.b. 3-4, o tokia gėlytė g.b. naudojama kaip segė ar šiaip dekoravimo elementas, būčiau labai dėkinga, jei kuri pagelbėtumėt 4u.gif
Atsakyti
Vigilyte, ar apie tokią gėlikę kalbi? Jei taip, tai įkeliu nuorodą visos nėrimo eigos...
user posted image



http://www.klubochki...ocheting/149/1/

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silsta: 25 lapkričio 2009 - 09:37
QUOTE(silsta @ 2009 11 25, 09:25)
Vigilyte, ar apie tokią gėlikę kalbi? Jei taip, tai įkeliu nuorodą visos nėrimo eigos...

aha bigsmile.gif , ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Aš su klausimu. Niekaip nerandu kaip nerti akis tokias.. Gal kas žinot gal yrta kokių pamokų? Žurnaluose ar video? Net nežinau kur ieškoti nes neįsivaizduoju kas čia per raštas..

user posted image
Pastebėjau kad tas "kablys" būna iš kairės ir dešinės, kuom čia skiriasi?
Atsakyti
QUOTE(DarkMind @ 2009 11 25, 20:58)
Aš su klausimu. Niekaip nerandu kaip nerti akis tokias.. Gal kas žinot gal yrta kokių pamokų? Žurnaluose ar video? Net nežinau kur ieškoti nes neįsivaizduoju kas čia per raštas..

user posted image
Pastebėjau kad tas "kablys" būna iš kairės ir dešinės, kuom čia skiriasi?

nu nežinau ar pavyks paaiškint, bet čia stulpelis neriasi ne į praeitos eilės stulpelio viršų, bet jį apkabinant ir gaunasi toks daugiau išsikišęs stulpelis mirksiukas.gif nu gal kas geriau paaiškins mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Danuška @ 2009 11 25, 22:05)
nu nežinau ar pavyks paaiškint, bet čia stulpelis neriasi ne į praeitos eilės stulpelio viršų, bet jį apkabinant ir gaunasi toks daugiau išsikišęs stulpelis mirksiukas.gif  nu gal kas geriau paaiškins mirksiukas.gif

Ačiū, pabandžiau nunerti ir išėjo thumbup.gif drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, tikiuosi 4u.gif

Norėčiau is siulu likuciu nunerti spalvotų puodkėliu, neturiu jokio pvz nei schemos, gal kas pagelbesit?
Atsakyti
Kleoja, manau šitoj nuorodoj tikrai rasi nemažai puodkėlių...


http://picasaweb.goo...so/AGARRADERAS#
Atsakyti
ačiū, oi kiek visko radau thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites, sakykit kaip apnerti apykakle vezlio zingsneliu, nesu patyrusi nerime su vaseliu,aciu 4u.gif
Atsakyti