Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas- 3

labai aiskiai parasyta ka reikia daryt...nusinerkit pinele is 200 akuciu...schemoje juodi taskeliai tai pinutes akeles,antra eile vadovaukites schema mirksiukas.gif gal pagelbejau,cia labai lengva
Atsakyti
Mergaitės o kaip pradėti nerti sijoną? Nusineriu grandinėlę bet sujungus ir neriant ratu, susisuka visa grandinėlė ir kai pirmą eilę nuneriu ir noriu antrą pradėt, tai neina net sujungti kaip būna susisukusi jau ta grandinėlė. Ką netaip darau? kaip pirmas eiles nunerti, kad nesusisuktų viskas?
Atsakyti
QUOTE(*saulėgrąža* @ 2012 01 30, 09:49)
Sveikos, nerėjėlės  4u.gif
kadangi labiausiai esu mezgėja, paskui - greičiau jau siuvėja, ir tik tada nedrąsiai galėčiau pasakyti, kad šiek tiek moku nerti, atėjau su klausimu.
Norėčiau pasigaminti tokio tipo  auskarus:
http://www.etnolietu.../nerti-auskarai
Ar esu teisi, manydama , kad reikia pradėti nerti nuo pagrindo - apnerti  lankelį ir nerti siaurinant į centrą, o ne atvirkščiai kažkaip? Dovanokit, jei klausimas kvailokai atrodys  blush2.gif ir ačiū, jei kas nepasididžiuos atsakyti  4u.gif

Manau čia yra kažkas panašaus į tuos auskariukus,na jų daryma,peržiūrėdama susirasit,jums reikalingą pamokėlę

http://www.auksarank...ic.php?p=194024
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lady Dy: 30 sausio 2012 - 23:31
QUOTE(moony @ 2012 01 30, 22:54)
Mergaitės o kaip pradėti nerti sijoną? Nusineriu grandinėlę bet sujungus ir neriant ratu, susisuka visa grandinėlė ir kai pirmą eilę nuneriu ir noriu antrą pradėt, tai neina net sujungti kaip būna susisukusi jau ta grandinėlė. Ką netaip darau? kaip pirmas eiles nunerti, kad nesusisuktų viskas?

sujungiant rata reikia butinai ta pinutes juostele istiesinti, turbut neistiesinot ir sujunget, todel ir susisuka
Atsakyti
Sveikos, supernėrėjos mirksiukas.gif Labai reikia jūsų pagalbos pradedančiajai draugauti su vašeliu. Noriu nusinerti staltiesę, bet iškilo keletas klausimų. Nersiu staltiesę. Nėrimas paprastas su vieu užmetimu "tuščiais" kvadratukais, o kur piešinys - "pilnais". Nesuprantu, per kur tiksliai reikia ištraukti užmestą siūlą? Išžiūrėjau daug pavyzdžių internete, vienur vienaip, kitur kitaip?
pvz

Kabinant tik vieną kilputę (rodyklė Nr. 2), ji labai ištįsta, o kitoje pusėję matosi pinutės linija. O gal taip ir turi būti? Kabinant už dviejų siūliukų (rodyklė Nr. 3) nėrinys atrodo tvirčiausiai smile.gif g.gif Užpildant kvadratuką (rodyklė Nr. 1) ar kabinti tiesiog iš apačios, ar stengtis pataikyti į pynutės skilutę?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Toe: 11 vasario 2012 - 18:25
QUOTE(Toe @ 2012 02 11, 19:02)
Sveikos, supernėrėjos  mirksiukas.gif Labai reikia jūsų pagalbos pradedančiajai draugauti su vašeliu. Noriu nusinerti staltiesę, bet iškilo keletas klausimų. Nersiu staltiesę. Nėrimas paprastas su vieu užmetimu "tuščiais" kvadratukais, o kur piešinys - "pilnais". Nesuprantu, per kur tiksliai reikia ištraukti užmestą siūlą? Išžiūrėjau daug pavyzdžių internete, vienur vienaip, kitur kitaip?
pvz

Lygiausias staltiesės raštas bus, jei visuomet nersit į pynelės kilpą.
Atsakyti
QUOTE(viosim @ 2012 02 11, 19:22)
Lygiausias staltiesės raštas bus, jei visuomet nersit į pynelės kilpą.

Ačiū 4u.gif Ar visada reikia nerti per kilputę, ar priklauso nuo nėrinio? Staltiesės nėrimas yra pirmyn-atgal vis apsukant nėrinį, tad ir kilputė gaunasi iš kitos pusės kita. Net nežinau, gal taip ir turi būti arba nemoku suprantamai paklausti ax.gif
Atsakyti
Čia

matosi, kad neriama per "dvigubą" kilputę g.gif
Atsakyti
Sveikos, nėrėjos. 4u.gif Neriu sau nertinį iš Verinito siūlų. Tokie jie man smagūs ir megzti ir nerti. Taigi nertinis bus iš atskirų detalių - trikampėlių. Juos suneriu žemais stulpeliais. Kai šitiek daug detalių - labai daug siūlų lieka, kuriuos reikės sutvarkyt. Tik va dabar galvoju - ar juos tvarkyti prieš skalbimą, ar po to kai nertinis bus išskalbtas, išdžiūvęs ir išlygintas? g.gif Galvoju, kad tiek siūlų galiukai skalbiant neišsitrauktų... unsure.gif
Atsakyti
Toe, čia gan aiškiai parodyti skirtumai, priklausantys nuo nėrimo būdo. Tai manau, kad pabandžiusi kelis pasirinksi labiausiai patinkantį ir geriausiai tavo nėriniui tinkantį, nes kartais ir nuo rašto priklauso, kuris nėrimo būdas gražiau atrodys smile.gif

http://rankdarbiai.u.../publ/5-1-0-135
http://rankdarbiai.u.../publ/5-1-0-136
Papildyta:
QUOTE(cacukas @ 2012 02 13, 09:41)
Sveikos, nėrėjos.  4u.gif ... Galvoju, kad tiek siūlų galiukai skalbiant neišsitrauktų...  unsure.gif


Aš tai viską slepiu prieš skalbimą, nes skalbiant, man atrodo, kaip tik galiukai "įsimontuoja" tvirčiau į nėrinį ar mezginį, siūlas prie siūlo. O išskalbus dar apžiūriu, ar kur koks nenaudėlis neišlindo ir pataisau (tokių būna laaabai retai) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Abelo @ 2012 02 13, 21:19)
Aš tai viską slepiu prieš skalbimą, nes skalbiant, man atrodo, kaip tik galiukai "įsimontuoja" tvirčiau į nėrinį ar mezginį, siūlas prie siūlo. O išskalbus dar apžiūriu, ar kur koks nenaudėlis neišlindo ir pataisau (tokių būna laaabai retai) smile.gif


mirksiukas.gif Ačiū už pagalbą 4u.gif
Atsakyti
sveikos, saunuoles!
perziurejau daug nerimo temu, tik lb gaila, kad dauguma senu nuorodu nebeveikia verysad.gif taigi, turiu toki sena, ilga, labai grazios medziagytes mociutes sijona, noreciau ji transformuot i suknute, t.y. prinert virsutine dali ir dirzeli. beda ta, kad nelabai turiu nerimo patirties ir turiu daugybe klausimu blush2.gif
1. kokio storio siulai bei vaselis tiktu?
2. gal galit pasiulyti koki nesudetinga rasta?
3. ar pirma reikia nunerti ta dali atskirai ir prisiut, ar kazkaip prinert is karto?

na, ne tiek jau ir daug tu klausimu, visdelto biggrin.gif
mano projektukas atrodytu mazdaug taip: (nekreipkit demesio i mano paint'o igudzius doh.gif )
user posted image

dar radau nerealia suknele thumbup.gif
cia
gal kas galit paaiskint kaip toki rasta nunert? nuo ko pradet? lotuliukas.gif gal toki ir savo suknutei panaudociau, o gal kada ir tokiam darbui prisiruosciau bigsmile.gif
Atsakyti