Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas- 3

[quote=Ligičiukas,2011 08 18, 11:54]
[quote=RytineSaule,2011 08 18, 01:15]
Suknyte tai megzta
[/quote]
nesigaudau ir nieko nesuprantu blush2.gif blush2.gif Gal man tada kažką blogai nusakė ar ne iki galo išklausiau aš draugę doh.gif
Na, keliausiu tada į mezgimo skyrelį ieškot schemutės doh.gif blush2.gif
Atsakyti
http://img525.images...owimagephpg.jpguser posted image


Labukas, as jau prisineriau tokiu gelyciu, bet nezinau dabar kaip jas sujungti, gal kas galit paprastai paaiskinti kaip man jas sujungti....Beje, cia mano pirmasis nerinys.
Atsakyti
QUOTE(rodyklele @ 2012 01 23, 23:00)
Labukas, as jau prisineriau tokiu gelyciu, bet nezinau dabar kaip jas sujungti, gal kas galit paprastai paaiskinti kaip man jas sujungti....Beje, cia mano pirmasis nerinys.


nenoriu taves nuliudinti, bet kaip sakoma tik is skaudziu pamoku mes mokomes - reikejo tas gelytes jungti neriant is karto ir formuoti neriny, tada nebutu tiek daug mazgiuku ir siuliuku galiuku, bet ka padarysi jei jau prisigaminai tu gelyciu....dabar belieka pasitelkti laaaaabai daug kantrybes ir paemus adata i rankas jas susiuti graziai. Kantrybes tau 4u.gif


Atsakyti
Labusiukas

gal kas galite pasakyti kur perkate pasukneles ar kaip jas pavadinti... ar siūnatės ar kaip kitaip iš padėties sukatės ?
Atsakyti
QUOTE(lunu @ 2010 07 29, 08:40)
user posted image


gal turite šios suknelės schemute rolleyes.gif

labai gražiai atrodo realiai nunerta bet kiek matau ne visai pagal chemute ar ne

vis ieškau kokią vasarai nusinerti suknutę smile.gif
Atsakyti
Sveikos, nerėjėlės 4u.gif
kadangi labiausiai esu mezgėja, paskui - greičiau jau siuvėja, ir tik tada nedrąsiai galėčiau pasakyti, kad šiek tiek moku nerti, atėjau su klausimu.
Norėčiau pasigaminti tokio tipo auskarus:
http://www.etnolietu.../nerti-auskarai
Ar esu teisi, manydama , kad reikia pradėti nerti nuo pagrindo - apnerti lankelį ir nerti siaurinant į centrą, o ne atvirkščiai kažkaip? Dovanokit, jei klausimas kvailokai atrodys blush2.gif ir ačiū, jei kas nepasididžiuos atsakyti 4u.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad čia yra nerta nuo vidurio, kaip servetėlė, o paskui ištempta ir prinerta prie lankelio g.gif
Atsakyti
As tokios pat nuomones kaip Inetux smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif
prinerta prie lankelio, sakote g.gif Na, bandysiu iškontempliuoti, kaip tatai turėtų atrodyti. Greičiausiai bandau - darau metodu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulėgrąža* @ 2012 01 30, 17:58)
Ačiū  4u.gif
prinerta prie lankelio, sakote  g.gif Na, bandysiu iškontempliuoti, kaip tatai turėtų atrodyti. Greičiausiai bandau - darau metodu biggrin.gif


O man kaip tik atrodo, kad link vidurio nerta, nes padidinus nuotrauką matosi, kad tinklelio raštas yra pynučių lankeliai, kurių pagrindas užkabinamas už apnerto lankelio, o kitoje eilėje už pynutės lankelio vidurio. Tik nelabai aišku, kaip gintarėlis vidury pritvirtintas g.gif gal už likusio siūlo vertas... g.gif
Atsakyti
Merginos, tikiuosi pataikiau i teisinga tema, esu visiskai zalia nerime, bet labai noriu nunerti leliukui sia antklode. Gal kas galetu paprasta zmogiska kalba paaiskinti nuo ko cia pradeti ax.gif , nelabai suprantu as tos schemutes deja blush2.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(Abelo @ 2012 01 30, 19:52)
O man kaip tik atrodo, kad link vidurio nerta, nes padidinus nuotrauką matosi, kad tinklelio raštas yra pynučių lankeliai, kurių pagrindas užkabinamas už apnerto lankelio, o kitoje eilėje už pynutės lankelio vidurio. Tik nelabai aišku, kaip gintarėlis vidury pritvirtintas  g.gif  gal už likusio siūlo vertas...  g.gif

Na vat man irgi taip atrodo g.gif Gal dar kas tars žodį ?
Atsakyti