Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas- 3

Sveikos, nėrime tikrai nelaikau savęs pradedančia, bet gražiai siūliukų paslėpt pabaigus gaminį nemoku doh.gif . Gal kas turit vaizdinės medžiagos, kaip tai daroma iš tikro g.gif blush2.gif
Atsakyti
Ir as noreciau paziuret kaip dailiai ir gerai tai padaryt. ax.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos gal galetumete padeti, noriu nusinerti balerinos slepetes, bet pagal japoniska schema gaunasi labai mazytes, o reikia 39 dydzio, kaip tai padaryti?

Paziurekite koks grozis slepeciu 4u.gif


Balerinu schema
Atsakyti
As tai daryciau ilgesne pradine pynute ko pasekoje butu ilgesne ta vidurine dalis tarp kulno ir to pirstu isplatejimo. Nezinau ar aiskiai parasiau unsure.gif
Atsakyti
bet man atrodo, kad reikia daryti platesni pirstams rata? Nzn ka daryti...
Atsakyti
QUOTE(apokrita @ 2010 02 20, 13:49)
Gal kas nors galetu pagelbeti su sios geles nerimu
user posted image
radau tokia schema, bet manau kad ji netinka. man reikia pilnavidures, dideles geles
user posted image

Gal galit paaiškint kaip čia tas raštukas eina? blush2.gif iš pradžių pynutė, o po to kaip nerti? g.gif
Atsakyti
Lamelaa, tiesiog nuneriate ilgą juostelę pagal schemą. Po to, imate viena juostelės galiuka ir susukate po truputį, suktinuko apačią susiuvate. Aplink suktinuko ašies sukate toliau juostelę, žinoma, nepamirštant susiūti apačią.
Tikiuosi, kad aiškiai paaiškinau.

Pats nėrimas: ant pynutės neriate šį raštą: user posted image
Ant viršaus šį rašta: user posted image
Galima sakyti, kad trys etapai yra: pynutė - vidurinis raštas - viršutinis raštas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anastra: 24 vasario 2011 - 09:23
Turiu šitokios gėlytės pavyzduką. Gal tiks?

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2011 02 24, 14:26)
Turiu šitokios gėlytės pavyzduką. Gal tiks?

user posted image
user posted image

nuostabu ir aš jos ieškojau thumbup.gif
ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos darbštuolės.
Radau man labai patikusį darbelį internete ir noriu pabandyt nunert pati. Ieškau schemutės. Gal kuri gali pagelbėti šiuo klausimu man?

user posted image (paspaudus ant nuotraukos ji pasididins)
Atsakyti
Sveikos, paskutinį kartą nėriau prieš kelis metus, nieko nebeatsimenu..toks gana kvailas klausimas matyt.. Taigi , pavyzdžiui, neri servėtėlę tuo ratuku ir vis reikia daryti aplinkui stulpelius. Ir bent jau man tai labai negražiai gaunasi kur sueina pradžia su pabaiga, kažkaip ta pabaiga užeina į viršų nuo pradžios , aukštyn, tada bandau sumegzt jas , tai susigrūda viskas blush2.gif ką ne taip darau ?
Atsakyti
[quote=RytineSaule,2011 08 18, 01:15]
Suknyte tai megzta
Atsakyti