Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas- 3

gal ne viasi į temą , bet irgi rėrimas vašeliu

user posted image
Atsakyti
idesiu savo pirmas nertas gelytes...
user posted image
user posted image

mano pradzia tiktai smile.gif
Atsakyti
Labai labai ieškau kaip nunerti tokį daiktą, kaip tuos trikampius atskirai ar kartu?

user posted image

user posted image

Ačiukas bus didelis už pagalbą 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos darbsciosios mergeles 4u.gif
as pas jus pirma kart... noriu pagalbos paprasyt blush2.gif

gal kuri susiduret ar kur matet paaiskinima, kaip isnerti sios serveteles paskutine eile... ten kur i trikampeli sujungti stulpeliai su umetimu rolleyes.gif nu, niekaip neiseina unsure.gif

user posted image
Atsakyti
lens.gif lens.gif tai kad neina iziuret nuotrauka per maza
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2010 09 08, 18:25)
lens.gif  lens.gif tai kad neina iziuret nuotrauka per maza


tai, kad tokia ir teturiu blush2.gif
is tokios ir neriau... daug maz prizvelkdama, o siaip viska is galvos... bet ties paskutine eilute ir suklupau unsure.gif
Atsakyti
Ten manau neriasi 3 akių kilputė ir žemu stulpeliu į ankstesnę eilę, gaunasi tokie pumpurėliai
Beje, labai graži servetytė thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lupita 77: 08 rugsėjo 2010 - 19:25
QUOTE(Lupita 77 @ 2010 09 08, 19:24)
Ten manau neriasi 3 akių kilputė ir žemu stulpeliu į ankstesnę eilę, gaunasi tokie pumpurėliai
Beje, labai graži servetytė thumbup.gif


tai su pumpureliais viskas aisku rolleyes.gif
man neaisku toje vietoje, kur i trikampi sueina 7 stulpeliai su uzmetimais ax.gif
Atsakyti
Taaaip, nuotrauka maža, neįžiūrima, bet ir įžiūrėjus nelabai suprastum ką ten kaip padaryti smile.gif labai ten gudriai surazgyta. O aš mėgstu po sudėtingus raštus kapstytis.. Parašysiu taip, kaip man atrodo.
Tą trikampiuką ko gero daryčiau taip (bet nebandžiau, tik mąstau, kaip išeitų): išnerčiau pynelę iš kokių 7 kilpų, tada stulpelis su 5 užmetimais į tą patį stulpelį iš kurio išnerta pynelė (bet paskutinės stulpelio kilpos neišneriant - ant vąšelio lieka 2 kilpos); toliau st. su 4 užm. į sekantį stulpelį ir t. t. mažinant užmetimų skaičių ir kiekvieno stulpelio po 1 kilpą vis pasiliekant. Tada žemas st. į tarpą ir vėl stulpeliai į kitos pusės stulpelių "bloką" pradedant nuo 1 užmetimo iki 5 užm., tik dabar jau išneriam visas stulpelio kilpas, o paskutiniąją vis perneriant per vieną paliktąją iš anos pusės (na, taip sujungiant lygiagrečius abiejų pusių stulpelius). Išnėrus paskutinį st. su 5 užm. neriam spurgelį iš 5 kilpų ir nusileidžiam žemyn 7 kilpų pynele.. Ir t.t.
Pynelių ir užmetimų skaičius gali būti ir kitoks, priklausomai nuo siūlų - aš tik parašiau patį principą kaip daryčiau.. Reikia bandyt ir keletą kartų paardžius turėtų gautis.
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Aš irgi apgalvojau, kad bandyčiau nerti pagal tai kaip parašė dahlia+++. Tik neišgalvojau kaip tai paaiškinti parašant.
Atsakyti
Panasiai ir as ismasciau... pradejau nerti: 2 stulpeliai su trim uzm, po to 2 st su dviem, 2 st su vienu uzm ir zemas stulpelis... tada atroje puseje atvirkstine tvarka stulpelius neriau, kiekviena stulpeli pabaigusi sukabinau su anos puses lygiagreciu stulpeliu... o daejusi virsunele - nukerpu siula rolleyes.gif ir taip prie kiekvieno virsuneles, tada tiesiog apneriau zemu stulpeliu su spurgeliais cool.gif itariu, kad ne taip turejo buti, bet rezume - toks pat thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jjuurraa @ 2010 08 22, 20:33)
gal ne viasi į temą , bet irgi rėrimas vašeliu

user posted image



bigsmile.gif
Atsakyti