Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas- 3

O kaži, čia dar vienos schemos netrūksta prie to modelio? g.gif Kartais būna per kelis lapus išmėtytos...
Aš esu panašaus tipo palaidinukę nusinėrusi, tai ten viršaus schemutė buvo labai panaši į servetėlės, tik su didesne skyle vidury, o čia tai man jos abi tiesios atrodo- palaidinės apačiai ir gal sijono apačiai tiktų, o ne kaklui unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue Rose @ 2010 07 27, 23:38)
O kaži, čia dar vienos schemos netrūksta prie to modelio?  g.gif  Kartais būna per kelis lapus išmėtytos...
Aš esu panašaus tipo palaidinukę nusinėrusi, tai ten viršaus schemutė buvo labai panaši į servetėlės, tik su didesne skyle vidury, o čia tai man jos abi tiesios atrodo- palaidinės apačiai ir gal sijono apačiai tiktų, o ne kaklui  unsure.gif

yra dar lapas,bet jame vidurines dalies schema. As ir manau kad schema turetu but kaip serveteles,ratu nupiesta,bet nera g.gif
Atsakyti
Specialiai pasiėmiau savo gelsvąją nertinukę pažiūrėt
( user posted image )
tai ji nuo kaklo nevisai taip, kaip servetėlė eina, truputį toks nedidelis traukimas, kaip jūs minėjot, gaunasi, vėliau, kai jau priekis su nugara ir rankovytės atskirai neriasi, viskas susitvarko, gal ir jūsiškei to laisvumo pakaks g.gif
Aš, pamenu, irgi su ja truputį vargau, nes pirmą kartą taip nėriau, tai beveik kas eilutę matavausi, ar gerai viskas "gula" doh.gif
Atsakyti
labukas smile.gif

moku nerti tik simboliskai, bet uzsigeiciau lb nertu suknyciu, jas nunere moteriskaite - tai liko darbelis tik issiskalbt, paprotinkit mane kaip tai padaryt ? siltu vandeniu saltu ir t.t nes net neisivaizduoju,kad neistystu doh.gif suknutes is medvilniniu siulu is kazkurio lietuvisko fabriko, buciau lb dekinga

jei kam idomu galesiu imest foto paziuret,kaip realiai gavosi smile.gif nunere sitas :
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lunu: 29 liepos 2010 - 08:41
QUOTE(lunu @ 2010 07 29, 09:40)
labukas smile.gif

jei kam idomu galesiu imest foto paziuret,kaip  realiai gavosi smile.gif nunere sitas :


butinai imesk, labai idomu. tik va kas del patarimo, tegul labiau patyre pataria. bet manau, kad skalbiant rankomis siltame vandenyje skytu skalbikliu nieko nenutiktu.
Atsakyti
sveikos,Auksarankes 4u.gif
kreipiuosi su prasymu 4u.gif paziurejau jusu temuke,klausiat,padedat,gal ir man padesit g.gif pasiuvau dukrai suknele ir trumpa svarkuti,kadangi jai jis nepatogus,sakau nunersiu rankoves,bet neisivaizduoju kaip,gal jus turit koki pavyzdi arba schema ?
didelis aciu 4u.gif
va tokiai suknelei
user posted image
Atsakyti
Maniskis trumpas nertinukas (bus ir suknele prie jo) biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(lunu @ 2010 07 29, 08:40)
labukas smile.gif

jei kam idomu galesiu imest foto paziuret,kaip  realiai gavosi smile.gif nunere sitas :
user posted image




O gal schemute turi? ax.gif labai jau grazi suknute bigsmile.gif
Atsakyti
turiu
user posted image

liko kitai vasarai , nes pamusalo niekaip nesusiveikiau doh.gif

o kita atrode sitaip ant manes :

user posted image
Atsakyti
Sveikutes, jusu darbeliai tiesiog pasaka.
Noreciau ir as pasidalinti savo darbo rezultatais.
Tik nezinau kaip prisegti nuotraukyciu blush2.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingebra @ 2010 08 19, 19:55)
Sveikutes,  jusu darbeliai tiesiog pasaka.
Noreciau ir as pasidalinti savo darbo rezultatais.
Tik nezinau kaip prisegti nuotraukyciu blush2.gif  verysad.gif

Gali per radikal.ru. Ten paprasta. Ikeli foto ir laukely irasai skaiciu 400 ar 450 paspaudi uzkrauti ir nukopini 3 nuoroda. tada i zinute SM paste padarysi.
Atsakyti
labutis!as kaip tik sergu nuolatine nerimo liga tai tiek radau daug nauju ideju!!!! blink.gif blink.gif lotuliukas.gif tiek dau minciu kilo kad ojojoj g.gif aciu mergaites uz daug daug minciu mirksiukas.gif
Atsakyti