Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas- 3

QUOTE(rusaite @ 2010 06 08, 20:50)
Pasaka koks dailus sijonelis  wub.gif  Is kokiu cia siuliuku?

siulai cia mikrofibra, jie sunkus, galvojau, kad graiai kris, bet jie tokio kritimo neturi sunkaus, kaip originale, bet isplovus ir islyginus gavosi visai neblogai, antram sijonui bandyciau ieskoti kitokiu siulu, kazkas nere su medvilne ir viskoze, bet neturiu atsiliepimu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(rikke @ 2010 06 08, 22:19)
labai grazus  bigsmile.gif  bigsmile.gif

aciukas wub.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal kuri turit gražių nertų motyvų-trikampėlių su schemutėm 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bazuka @ 2010 06 15, 15:42)
Sveikos,
gal kuri turit gražių nertų motyvų-trikampėlių su schemutėm  4u.gif


ir aš niekaip neberandu motyvų su schemom, o buvau tieeek aptikus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bazuka @ 2010 06 15, 15:42)
Sveikos,
gal kuri turit gražių nertų motyvų-trikampėlių su schemutėm  4u.gif



pasizvalgyk cia http://club.osinka.r...-4760?&start=30
Atsakyti
Gal pasakytumet kokiu cia rastu nunerta sukneles virsus ir kepuryte? Nu niekaip neiziuriu doh.gif

user posted image

Ar cia tiesiog pynute sukabinta zemu stulpeliu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nefer: 30 birželio 2010 - 12:33
Atrodo kaip trys stulpeliai su uzmetimu, trys pyneles akys ir t.t. o antroje eileje kur buvo pyneles akys neriam trys stulpelius su uzmetimu, tada tris pyneles akis ir t.t. g.gif
Atsakyti
QUOTE(hemetra @ 2010 06 30, 18:11)
Atrodo kaip trys stulpeliai su uzmetimu, trys pyneles akys ir t.t. o antroje eileje kur buvo pyneles akys neriam trys stulpelius su uzmetimu, tada tris pyneles akis ir t.t.  g.gif


Dekui lb mirksiukas.gif
Atsakyti
ieškau bangelių rašto. žinau, kad milijoną kartų buvo aptarta, bet lietuviškai niekaip nerandu, arba aiškios schemos. pagelbėkit kas nors ax.gif
Atsakyti
Gal šita nuoroda kiek padės?

http://club.osinka.r...46613?&start=15
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2010 07 02, 14:36)


diiiiiiidelis jums ačiū user posted image

ojė tuoj akys išvarvės kiek ten visko radau doh.gif
Atsakyti
Merginos, labai reikia pagalbos! Noriu nunerti būsimai krikšto dukrai rūbelį, nerti bandau pagal šitą pavyzduką:
http://www.ioffer.co...s-Set-147693559

Pabandžiau pradėti nuo kepurytės, na atrodo lyg ir kažkas pavyko, viskas atrodo paprasta, išskyrus tuo ornamentus ant "padalkėlių". Kai pasižiūrėjau iš arčiau, pamačiau, kad visas tas motyvas šachmatukais yra nertas "iš šono" - pvz kepurytės blynas neriamas ratu, o paskui tas raštuotas motyvas - jau iš šono.

Mano klausimai, jeigu aišku niekas neturite schemutės tokio nėrinio arba negalite man vaizdžiai paaiškinti, kaip padaryti tą ornametą ir nulaidymą trikampėliu, tada klausimas kaip sujungti du motyvus, nertus skirtingomis kryptimis? ar tik siūti, ar įmanoma kažkaip sunerti?

Kažin ar aš čia viską teisingai supratau... blush2.gif Jeigu kas matote geriau, labai lauksiu patarimų ir padrąsinimų! thumbup.gif
Atsakyti
Pradejau nerti palaidinuke nuo virsaus ratu. serveteles nert moku,o rubeli tik pirma bandau.Tai iskilo nesklandumu.Neriu pagal schema nr 39,ir man pradeda traukt rasta,ta prasme ant peciu negula graziai,o gaunas cilindras. Gal ka ne taip darau,kas gali padeti. Idedu schema ir modeliuka.
user posted image
user posted image
Atsakyti