Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas- 3

Sveikutes. Gal galetu kas nors man pagelbet, kaip reiktu nerti kelnyciu klyna ax.gif , noriu nunert 8 menesiu leliukui kriksto drabuziukus, bet neisivaizduoju kaip nerti reiktu klyne, jei noriu kelnes nerti be siuliu, ar geriau nerti su siulem? Aciu uz betkokia pagalba 4u.gif
Atsakyti
Turiu tokią schemutę kelnytėm, gal tiks mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inetux: 29 balandžio 2010 - 09:48
na darbstuoles, turiu jums klausimeli, kaip geria nerti suknyte aplink ar is dvieju gabalu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2010 04 29, 04:17)
Turiu tokią schemutę kelnytėm, gal tiks mirksiukas.gif  ax.gif

Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2010 04 29, 13:36)
na darbstuoles, turiu jums klausimeli, kaip geria nerti suknyte aplink ar is dvieju gabalu  g.gif

man geriau ratu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2010 04 29, 13:51)
man geriau ratu ax.gif

ir ko gero graziau ar ne g.gif nes rastas bus bangelem, tai kaip tada platint ar siaurint g.gif
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2010 04 29, 13:51)
man geriau ratu ax.gif

man irgi ratu...
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2010 04 29, 14:06)
ir ko gero graziau ar ne  g.gif  nes rastas bus bangelem, tai kaip tada platint ar siaurint  g.gif

Ir gražiau ir patogiau. Man nepatinka kai suknelės šonuose yra siūlė, o ir susiūti nemoku gražiai, tai visą laik neriu ratu.Be to ir pasimatuot taip geriau, matos tikrasis vaizdas biggrin.gif
Atsakyti
o kaip ar pavasariui (geguzes galui) nerti jau reiktu is siltesniu siuliuku? KAzkaip viena pardaveja kai pasakiua kad noriu nerti is storesniu ji man sako bus vaikui per sunku g.gif . As noriu su kokia tris kart storesniais siuliukais nei maxi siulai, maksti gi labai ploni, o man ji siule kazka panasaus unsure.gif . O del platinimo neriant ratu jau sumasciau bigsmile.gif, svarbu zinau kiek mazdaug akiu reik platint. Aciu visom cia pasisakiukusiom bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nessta: 29 balandžio 2010 - 19:34
tada klausimelis dar, kaip platinit neriant rasut kad neiseiciau is rasto, nes man vis kryspta i sona blush2.gif user posted image rastas pirmas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lina_skl @ 2010 02 18, 12:25)
Sveikos mergaites, as daugiausiai mezgu, taciau arteja mazyles krikstynos, tad noreciau pabandyti nerti, gal gali kas nors padeti kaip nunerti sia skraiste
http://usera.imageca...11/DSC_6448.jpg

as suprantu, kad cia labai papratsas rastelis, taciau patarite, kiek akiu deti pradziai, kaip platinti ..
is anksto dekoju,  ax.gif
Papildyta:
gal zinote koks rastelis yra krastukuose?



kita kart nebijokit klaust manes thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif jei patiks koks rastas ar modeliukas,pabandysiu padet
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
user posted image

Gal kas viršutinį raštelį užmatę esat ax.gif
Atsakyti